Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

gramTV - Grand Theft Auto V: Robimy skok

12 postów w tym temacie

Jak nigdy nie byłem fanem tej serii, tak dzięki Waszym filmikom poważnie rozpatruję wyłożenie kasiory na piątkę. Skala tej gry naprawdę robi na mnie wrażenie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jak nigdy nie byłem fanem tej serii, tak dzięki Waszym filmikom poważnie rozpatruję wyłożenie
> kasiory na piątkę. Skala tej gry naprawdę robi na mnie wrażenie :)

Jak kolega wyżej zauważył marketing. Kup coś czego nie miałeś w planach kupować.

Inna sprawa, że nowe gta faktycznie ma całkiem niezłe oceny po premierze.
Ostatnio bardzo dużo gier ma wspaniałe oceny i recenzje przed premierą, po jest zaś.. cóż... okazuje się, że jednak nie wszystko jest takie wspaniałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marketing marketingiem, ale nad daniem GTA szansy zastanawiałem się już przy okazji 4 części. Tyle, że jak zobaczyłem jak chodzi na pececie u znajomego, to się rozmyśliłem. A konsoli jeszcze wówczas nie miałem, PS3 pojawiło się w moim domu dopiero 2 lata później :)

Ale piątka... no, może za jakiś czas. Póki co i tak, rzeczywiście, nie dostanę choćbym chciał ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> "Nie ma równoległych działań" - jeżeli podczas sterowania jednym z bohaterów pozostali
> dwa czymś się zajmują to właśnie to są równoległe działania :p

Czepiasz się;) Ale poza tym działa to całkiem fajnie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Czy skoki można tylko w wątku fabularnym robić, czy poza misjami też?? Chodzi mi o planowanie itp. Czy tylko wchodzę do sklepu biorę kasę i uciekam??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sumie to ciekawy pomysł, z tym planowaniem. Ale jakoś brakuje mi klimatu. Oj wróciłoby się do czasów trójeczki... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować