Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

W Rosji powstaje fanowski remake Need for Speed: Hot Pursuit

31 postów w tym temacie

Fajne [m], jeśli to jest ten Nfs gdzie był splitscreen, to łykam go z miejsca, [m] jak mi brakuje [m] razem na padzie. Sentyment do High stakes, nfs 4 , jak wolicie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie od dzis wiadomo ze piraty oraz fanowskie wersje gier dzialaja oraz wygladaja lepiej niz oryginaly a do tego sa darmowe i mozna w nie grac w multi zatem same plusy. Jak zwykle zacna idea.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No, no, zapowiada sie zacnie. Jesli uda im sie utrzymac klimat oryginalu, moze byc calkiem ciekawie. No i w koncu nie ma zadnych plastikowych samochodzikow ;)

Pytanie tylko, czy EA zaraz nie wparuje z nakazem "cease and desist" :(

EDYTKA:

@LecoloVs

Jestem pod wrazeniem... Serio. Pogratulowac poziomu kultury osobistej... :/

@ CDRV

Jesli dla Ciebie kradziez czyjejs wlasnosci (piszesz o piratach) to "same plusy"...


Co sie dzieje z tym forum, jak rany?! O_o Skad sie tacy biora?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> No, no, zapowiada sie zacnie. Jesli uda im sie utrzymac klimat oryginalu, moze byc calkiem
> ciekawie. No i w koncu nie ma zadnych plastikowych samochodzikow ;)
>
> Pytanie tylko, czy EA zaraz nie wparuje z nakazem "cease and desist" :(
>
> EDYTKA:
>
> @LecoloVs
>
> Jestem pod wrazeniem... Serio. Pogratulowac poziomu kultury osobistej... :/
>
> @ CDRV
>
> Jesli dla Ciebie kradziez czyjejs wlasnosci (piszesz o piratach) to "same plusy"...
>
>
> Co sie dzieje z tym forum, jak rany?! O_o Skad sie tacy biora?

Nadinterpretujesz moj komentarz. Napisalem ze pritaty dzialaja lepiej niz oryginaly i to jest prawda jednoczesnie zdanie o piratach jest forma dodatku do esencji mojego tekstu gdzie jasno dalem do zrozumienia ze gry robione przez fanow dzialaja lepiej, wygladaja lepiej oraz sa darmowe i mozna w multi grac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 10:58, CDRV napisał:

Nadinterpretujesz moj komentarz.


Wybacz, ale nie widze tu nadinterpretacji. O ile jestem w stanie sie zgodzic, iz czesto darmowe produkcje przewyzszaja poziomem gry "komercyjne", o tyle wrzucenie do tego samego worka piratow (a potem pisanie o "samych plusach") jest dla mnie spora przesada. Podobnie jak pisanie o tym, iz dzialaja lepiej od oryginalow. A obie te rzeczy zrobiles w swoim poprzednim poscie. Jesli nie masz takich pogladow, to po prostu w przyszlosci uwazaj na to, co piszesz.

Koniec offtopu z mojej strony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Za Ruskimi nie przepadam, ale spokojnie kupiłbym takiego fanowskiego NFS''a (w cenie gry indie). Hot Pursuit był imo najlepszą częścią NFS jaka kiedykolwiek wyszła. Do tej pory pamiętam klimat tras zimowych, w nocy, na sygnale jako policja :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 11:12, Ring5 napisał:

> Nadinterpretujesz moj komentarz.

Wybacz, ale nie widze tu nadinterpretacji. O ile jestem w stanie sie zgodzic, iz czesto
darmowe produkcje przewyzszaja poziomem gry "komercyjne", o tyle wrzucenie do tego samego
worka piratow (a potem pisanie o "samych plusach") jest dla mnie spora przesada. Podobnie
jak pisanie o tym, iz dzialaja lepiej od oryginalow. A obie te rzeczy zrobiles w swoim
poprzednim poscie. Jesli nie masz takich pogladow, to po prostu w przyszlosci uwazaj
na to, co piszesz.

Koniec offtopu z mojej strony.


Odpowiedz mi na pytanie co myslisz o ludziach kotrzy sa zmuszeni sciagnac pirata aby ukonczyc oryginalna gre ktora zakupili uczciwie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Licencji pewnie nie mają … co nie zmienia faktu że gra najprawdopodobniej będzie lepsza od odsłon ze stajni „durnego” EA.
Widać że fani w końcu się zdenerwowali na tamtą firmę i wzięli sprawy w swoje ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 11:15, CDRV napisał:

Odpowiedz mi na pytanie co myslisz o ludziach kotrzy sa zmuszeni sciagnac pirata aby
ukonczyc oryginalna gre ktora zakupili uczciwie?


Widze, ze nie odpuscisz. Ok, jeszcze jeden post nie na temat i tyle.

Nie wiem, o jakiej grze mowisz, nie wiem, czemu nie moga tytulu ukonczyc, wiec troche ciezko mi sie ustosunkowac do wypowiedzi. Natomiast co jakis czas widze na tym forum wypowiedzi drobnych zlodziejaszkow pt "ej, pomuszcie mi bo sciongnolem pirata gry XYZ i mi nie dziala help plz szybko!!!1!!!eleven!!!" (pisownia delikatnie przejaskrawiona).

Tym razem to naprawde ostatnia wypowiedz na ten temat w tym watku z mojej strony, jesli chcesz dyskusje o piractwie kontynuowac, zapraszam do tematu temu zagadnieniu poswieconemu -> http://forum.gram.pl/forum_post.asp?tid=943&u=10183 Tu wiecej spamowac nie mam zamiaru.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Oj, nostalgia. NFS-y od 2 do 5 to jedne z moich ulubionych gier. Jeśli zrobią remake''i tras ze starych gier na silniku tej gry i dodadzą uszkodzenia - będzie super. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

:O :O :O

Wspaniale. Najlepsza ścigałka wszech czasów z fenomenalnym klimatem, oby tylko wykorzystali oryginalną muzykę albo przynajmniej umożliwili odtwarzanie własnej playlisty. Byłoby super.

Generalnie tej części wiele usprawnień nie trzeba, ale parę ciekawych rzeczy można by dodać. Projekt natomiast będę obserwował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 10:45, Ring5 napisał:

Jesli dla Ciebie kradziez czyjejs wlasnosci (piszesz o piratach) to "same plusy"...


Faktem jest, że ta "kradziona czyjaś własność" działa lepiej, bez żadnego zbędnego balastu w postaci tony niepotrzebnych usług i platform, no i posiadacze oryginałów sami są traktowani jako złodzieje, bo to im się grę utrudnia.

Oczywiście nie zawsze tak jest, bo "pirat" blokuje nam dostęp do np. multi, ale i na to grupy crackerskie mają sposoby.

Dnia 23.09.2013 o 10:45, Ring5 napisał:

Co sie dzieje z tym forum, jak rany?!


wszystkich zaprzańców za papę i do gazu, znaczy się banwozu

PS. Jaki "spam", lepsza jest jakaś ciekawa dyskusja niż tona postów "ojej, ale fajnie".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 11:38, Demagol napisał:

Najlepsza ścigałka wszech czasów


Pozwole sobie sie nie zgodzic z Szanownym Panem. Najlepsza scigalka byl, jest i prawdopodobnie bedzie The Great American Cross-Country Road Race (zwany potocznie Road Racem). Takiego klimatu, jaki miala ta gra, nie spotkalem w innych tytulach do tej pory. Naprawde chcialbym, by ktos zrobil kiedys remake tej gry, zachowujac wszystkie wazne elementy, czyli wybieranie tras, zmienne warunki pogodowe, tankowanie podczas jazdy.

A jesli ktos sie z powyzszym nie zgadza, to wyzyw... chociaz nie, w wolnym kraju zyjemy :D

Dnia 23.09.2013 o 11:38, Demagol napisał:

oby tylko wykorzystali oryginalną muzykę


Z tym pewnie moze byc problem, bo brniemy w jeszcze wieksze naruszanie praw autorskich, gdzie juz ciezko mowic o "wzorowaniu sie". No, chyba, ze uda im sie uzyskac zgode, w co troche watpie...

Dnia 23.09.2013 o 11:38, Demagol napisał:

Projekt natomiast będę obserwował.


Ja rowniez. Dawno nie mialem okazji pograc w dobra samochodowke, z seria NFS pozegnalem sie juz dawno, bo to, co wydaja teraz, NFSem nie jest na pewno i grac w to nie mam zamiaru.

Dnia 23.09.2013 o 11:38, Demagol napisał:

Faktem jest, że ta "kradziona czyjaś własność" działa lepiej


Odpisze, bo wczesniej bylo sie do czego odniesc, wiec przynajmniej offtopu nie bedzie (choc nadal uwazam, ze lepiej bedzie, jesli przeniesiemy te rozmowe do watku o piractwie). Otoz przyjelo sie uwazac, ze kradzione nie tuczy, a pirackie wersje gier sa lepsze, bo nie wymagaja Steama itp. Ok, niech bedzie. Warto jednak zauwazyc, iz czesto jest cos za cos i zamiast "zbednego balastu", jaki instaluje nam oryginal, otrzymujemy inny "zbedny balast", instalujacy sie razem z piratem, czyli wszelkiego rodzaju syfy w stylu keyloggerow itp. A potem pojawia sie placz i krzyk, ze tu ukradli konto WoW, tam ukradli konto Steam i tak dalej. Moze zatem warto sie zastanowic, co sie bardziej oplaca?

Dnia 23.09.2013 o 11:38, Demagol napisał:

posiadacze oryginałów sami są traktowani jako złodzieje, bo to im się grę utrudnia


Z tym moge sie zgodzic, bo sam tego doswiadczylem przy AC II, ale tu warto zadac pytanie: czy usprawiedliwia to korzystanie z piratow? Czy moze jest to raczej zachowanie w stylu "zrobie babci na zlosc, nie zaloze czapki i odmroze sobie uszy"?

Dyskusja sie rozwija, wiec naprawde proponuje zakonczyc zalewanie tego watku offtopem o piractwie i kontynuowanie jej w innym miejscu. W przeciwnym wypadku zaraz ktos nam delikatnie zasugeruje, bysmy to zrobili. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować