Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Xbox One: Na konsoli odpalimy do 4 aplikacji naraz, w jednej chwili może być zalogowanych 6 użytkowników

14 postów w tym temacie

Robert Sawicki

I jeśli opcja przełączania się między aplikacjami dalej będzie działać tak stabilnie i szybko jak na wyciekach, o których informowaliśmy, to jestem jak najbardziej za.

Przeczytaj cały tekst "Xbox One: Na konsoli odpalimy do 4 aplikacji naraz, w jednej chwili może być zalogowanych 6 użytkowników" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tylko ja się pytam po co to komu?? Jak ktoś ma hiperpodzielnosc uwagi to fajnie można grać, przeglądać neta i jakiś serial zapodać. Ja się zawsze skupiam na jednej rzeczy bo inaczej nie potrafię, chyba że gra nudna i monotonna ale wtedy przestaje w taką grać. Zastanawia mnie co jak znajomy wpadnie i ma inne gry niż ja, zaczną się ściągać na dysk??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 19:43, Metus84 napisał:

Tylko ja się pytam po co to komu?? Jak ktoś ma hiperpodzielnosc uwagi to fajnie można
grać, przeglądać neta i jakiś serial zapodać. Ja się zawsze skupiam na jednej rzeczy
bo inaczej nie potrafię, chyba że gra nudna i monotonna ale wtedy przestaje w taką grać.
Zastanawia mnie co jak znajomy wpadnie i ma inne gry niż ja, zaczną się ściągać na dysk??

Nie będziemy mieć tych problemów bo kupimy sobie po PS4 kolego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 21:16, piorko90 napisał:

Woow brawo M$ brawo, jest się czym pochwalić, w jednym domu na raz zalogowanych 6 osób. Po co ?

Bo mam rodzinę? Bo mieszkam ze współlokatorami? Bo przyszli znajomi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Woow brawo M$ brawo, jest się czym pochwalić, w jednym domu na raz zalogowanych
> 6 osób. Po co ?
> Bo mam rodzinę? Bo mieszkam ze współlokatorami? Bo przyszli znajomi?
I tu jest pytanie po co ci znajomi maja być zalogowani, żeby grac na swoim koncie, nie prościej podać pada drugiej osobie?
Miałoby to sens gdyby można było odpalić dwie gry na podzielonym/dwóch ekranach, wszystko wskazuje na to że tak nie będzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 21:32, Metus84 napisał:

I tu jest pytanie po co ci znajomi maja być zalogowani, żeby grac na swoim koncie, nie
prościej podać pada drugiej osobie?

Bo zbierają achievementy? Albo chcą grać własnym avatarem? Albo chcą wczytać np. własne loadouty albo ustawienia ciosów z chmury?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 23.09.2013 o 21:36, Dared00 napisał:

> I tu jest pytanie po co ci znajomi maja być zalogowani, żeby grac na swoim koncie,
nie
> prościej podać pada drugiej osobie?
Bo zbierają achievementy? Albo chcą grać własnym avatarem? Albo chcą wczytać np. własne
loadouty albo ustawienia ciosów z chmury?

Czyli coś co mozna było zrobic do tej pory tylko wymagało przelogowania konsoli, dla mnie kolejny bajer z którego nie będę korzystał, miałem nadzieje na coś lepszego, jak zacząłem czytać newsa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To jakby premier nasz wódz wystąpił: będzie dziura na wiele miliardów. Ale będzie zniżka na 16 dziecko i lody gratis dla każdego. I oficjalne media walą dzień w dzień o lodach i dziekcu, zapominając o dziurze. Wp.pl. gram.pl, wszędzie walenie bzdur zamiast skupienia na rzeczach kontrentych. Nie spinać się, tylko wyrażam opinię.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Twoja opinia jest bardzo wartościowa, bo pomoże rozwinąć i poprawić serwis. :) Ja tam kupię i PS4 i XBox One, bo fajne konsole, każda będzie miała swój własny zestaw gier, w które będzie super grać. :)

Pozdrawiam. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>
> >hmm ale przecież xbone i tak NIE będzie oficjalnie dostępny w PL.. po co pisac o
> tym? :P
>
> Jak to będzie tylko ze w 2014 a jak źle pójdzie to 2015:P
A jeśli bardzo źle pójdzie :D dostaniemy Xbox 360 na sterydach XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować