Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Standard - Assassin`s Creed IV: Black Flag na PC później od wersji konsolowych

39 postów w tym temacie

Nikt kto ma choć odrobinkę mózgu nie oczekiwał że AC na PC wyjdzie w tym samym czasie co na konsole. Nigdy tak się nie wydarzyło i nigdy się tak nie wydarzy, bez względu na wszelkie obietnice i przysięgi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> News odkrył Amerykę w konserwie ... od jakiegoś czasu wiadomo już, ze wersja PC ukaże
> się 14 listopada.
Nie rozumiesz. Gra nie ukaże się 14. listopada w pecetowej wersji, a jeszcze później.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2013 o 16:26, Zaix_91 napisał:

Nie rozumiesz. Gra nie ukaże się 14. listopada w pecetowej wersji, a jeszcze później.

A skąd taka wiadomość?
zarówno Muve jak i Empik.com podają datę 14 listopada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 16:39, Maciej2801 napisał:

Ta a porta robi UBISOFT KIEV czyli port znowu będzie zesrany

Jak tym razem nie wpadną na pomysł by przerzucać wszystkie możliwe obliczenia na procesor, to gra będzie działała przyzwoicie jak revelation.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A skąd taka wiadomość?
> zarówno Muve jak i Empik.com podają datę 14 listopada.
Z Allegro, tam wiedzą lepiej. ;) A na poważnie nie ma jeszcze oficjalnego ETA, mówi się o "kilku tygodniach opóźnienia". Oficjalna data dopiero zostanie ujawniona. Będę bardzo zdziwiony jak będzie to 14. listopada. Mogę się o to nawet założyć. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Nie rozumiesz. Gra nie ukaże się 14. listopada w pecetowej wersji, a jeszcze później.
Wcale to nie takie pewne, bo przedstawiciel ubi powiedział że ukaże się kilka tygodni później. A jakiś czas temu sam Ashraf Ismail mówił że premiera PC jest celowana na 14 listopada. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 24.09.2013 o 16:10, Bambusek napisał:

Ktokolwiek się tym jeszcze przejmuje?


Serii AC podziękowałem za współpracę po AC2 (można było pograć, ale ograniczenia w mechanice i powtarzalność zadań znudziły mnie już w połowie), więc... Kolejne części obchodzą mnie tyle, co zeszłoroczny śnieg.

Generalnie wszystkie gry Ubisoftu z segmentu "AAA" zeszły na psy. Zdecydowanie bardziej interesują mnie mniejsze projekty (Rayman Legends, Might and Magic X).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 24.09.2013 o 17:15, Principes napisał:


Serii AC podziękowałem za współpracę po AC2 (można było pograć, ale ograniczenia w mechanice
i powtarzalność zadań znudziły mnie już w połowie), więc... Kolejne części obchodzą mnie
tyle, co zeszłoroczny śnieg.


Eee ... powtarzalna to jest ale jedynka, im dalej, tym lepiej - przynajmniej dla mnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować