Zaloguj się, aby obserwować  
Sark9

Poszukiwana osoba do wspólnej gry w tylko co się da

7 postów w tym temacie

Witajcie !
Nie będę owijać w bawełnę, znudziło mi się samotne granie i szukam osoby z którą mógłbym grać do upadłego we wszytko co tylko się da. Dobrze by było też abyś posiadał/posiadała mikrofon a jeszcze lepiej jakbyś był/była z województwa Łódzkiego co by zacisnąć więzi przyjaźni kilkoma zimnymi piwkami albo wódeczką no i to tyle. Nie gryzę, nie krzyczę i jestem sympatyczny;-).

Jeśli jest ktoś taki, chętny do wspólnej gry to proszę aby dał znać w tym temacie.

Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam że ogłoszenie nadal aktualne i na prawdę zapraszam do wspólnej gry bo wiadomo że w większym gronie zabawa jest najlepsza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz znaleźć kogoś do wspólnego grania, to napisz więcej konkretów. Platforma, ulubione gatunki, Twoje gry, czas, w którym najczęściej grasz.

Tekst "szukam kogoś, z kim mogę grać we wszystko" raczej słabo przyciąga ludzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Faktycznie, niewielu się może domyśleć że chodzi mi o gry PC, widocznie to co napisałem nie było zbyt jasne ale ja tak mam. Reszty nie będę zmieniać, jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.09.2013 o 07:14, Sark9 napisał:

Faktycznie, niewielu się może domyśleć że chodzi mi o gry PC, widocznie to co napisałem
nie było zbyt jasne ale ja tak mam. Reszty nie będę zmieniać, jest dobrze.


Nadal aktualne ?

Chętnie zagram w Quake 2, 4 albo Crysis Wars.
A może w copp Heroes of Neverth.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hej! ja chetnie w cos pogram tylko chwilowo gram na starszym kompie pentium 4 2ghz 1gb ram ddr i karta 64 mb radeon :D wiec moge grac w troche starsze tytuly :-) jesli jestes chetny daj do siebie jakis kontakt najlepiej skype bo akurat mam lub jakis team speak no cokolwiek :d
pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować