Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guild Wars 2 od 27 września do 3 października za darmo dla każdego

8 postów w tym temacie

Dnia 25.09.2013 o 11:23, Galder_Grasfiord napisał:

Zdecydowana niesprawiedliwością jest ograbianie klienta z wydanych przez niego pieniędzy,
oddając grę za darmo innym, a poprzednikom nie dawanie rekompensaty.

Mówisz o jednym tygodniu gry, która nie posiada abonamentu, gdzie napływ nowych klientów opłaci wszystkie kolejne eventy, które będzie dla Ciebie organizował developer?

Tacy złodzieje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm a gdzie tu jest ograbianie? Wersje trial i demo raczej nie są czymś coś co szkodzi klientowi, który już nabył pełną wersję, więc ocb?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Marudziłem już na wszelki wypadek na przyszłość ;P (przyznaję nie doczytałem, tak to jest bez porannej kawy) W przypadku niektórych gier się tak stało, że wydało się mnóstwo pieniędzy na coś, co się zaraz stało f2p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Domyślam się, że jak to zwykle bywa powoli odpływa graczy, miejsca na serwerach coraz więcej więc trzeba jakoś zachęcić nowych.

Kupiłem GW2 zaraz po premierze, przez jakiś czas bawiłem się świetnie levelując na maxa dwie postaci full exotic. Jednak potem zacząłem najzwyczajniej w świecie się nudzić. Świat gry spowszechniał a epickość dungeonów już nie była taka epicka. Ponadto w owym czasie jedyną szansę na jakikolwiek upgrade było nudne farmienie Fractali. Od niespełna roku już nie gram i nie tęsknię :) Tak czy owak jest to świetne MMO dla osób nie grających więcej niż 1-2 godziny dziennie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 12:05, Zeus_Ex napisał:

Domyślam się, że jak to zwykle bywa powoli odpływa graczy, miejsca na serwerach coraz
więcej więc trzeba jakoś zachęcić nowych.


Odpływać może i odpływa, ale jednocześnie więcej to chyba przybywa :). Coraz trudniej dostać się na jakieś eventy nie będąc na "overflow". Ostatnio to nawet Maw jest oblegany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować