Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Ubisoft: gry premierowe na nowe konsole są zdecydowanie lepsze od tytułów startowych PS3 i X360

17 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Dzięki współpracy z Microsoftem i Sony już na początku swego żywota nowe konsole otrzymają znakomite gry - zapewnia Alain Corre. Za przykłady podaje koronne produkcje Ubisoftu.

Przeczytaj cały tekst "Ubisoft: gry premierowe na nowe konsole są zdecydowanie lepsze od tytułów startowych PS3 i X360" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Ja kupię PS4 i XBO i zostawię dla siebie konsolę,która będzie miała najlepsze tytuły,a
> tą gorszą dam siostrze :)


Temat wyższości gier startowych nowej generacji, nad starszą generacją, a Pan Tymeks przychodzi się pochwalić jaki to bogacz... No gratulujemy! Nie ma to jak dowartościować się w internetach :} .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>ale i tak wiecej zarobia na obecnych konsolach z tych gier :)

Trochę ciężko byłoby zarobić więcej z nowych jak xbox wychodzi tylko w wybranych krajach a sony ma problemy z wyrobieniem się z produkcją :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja kupię PS4 i XBO i zostawię dla siebie konsolę,która będzie miała najlepsze tytuły,a
>
> > tą gorszą dam siostrze :)
>
>
> Temat wyższości gier startowych nowej generacji, nad starszą generacją, a Pan Tymeks
> przychodzi się pochwalić jaki to bogacz... No gratulujemy! Nie ma to jak dowartościować
> się w internetach :} .

No biorąc pod uwagę, że zapłaci mniej niż za porządnego kompa to nie jest to znowu takie chwalenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 25.09.2013 o 21:35, DonOskar napisał:


No biorąc pod uwagę, że zapłaci mniej niż za porządnego kompa to nie jest to znowu takie
chwalenie...


Za ok. 4 tysiące zł można jednak zakupić " porządnego " PC ta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja kupię PS4 i XBO i zostawię dla siebie konsolę,która będzie miała najlepsze tytuły,a
>
> > tą gorszą dam siostrze :)
>
>
> Temat wyższości gier startowych nowej generacji, nad starszą generacją, a Pan Tymeks
> przychodzi się pochwalić jaki to bogacz... No gratulujemy! Nie ma to jak dowartościować
> się w internetach :} .

hahaha ^^ zgadzam się ;) a ja kupie 10 PS4 i 10 XBO a potem wszystkie wyrzucę do śmieci bo mnie stać ludzie !! a was nie... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 21:49, lis_23 napisał:


>
> No biorąc pod uwagę, że zapłaci mniej niż za porządnego kompa to nie jest to znowu
takie
> chwalenie...

Za ok. 4 tysiące zł można jednak zakupić " porządnego " PC ta.


Ciekawa teoria.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 25.09.2013 o 21:35, DonOskar napisał:

No biorąc pod uwagę, że zapłaci mniej niż za porządnego kompa to nie jest to znowu takie
chwalenie...

Uwielbiam te tematy ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawsze mnie ciekawiło jakie trzeba mieć mniemanie o sobie i świeie, żeby mieć do kogoś pretensje, że ma więcej pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować