Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film Need for Speed doczekał się pierwszego zwiastunu

37 postów w tym temacie

Legendarna seria, oby film na niej bazujący wyszedł co najmniej bardzo dobrze. Trailer mi się podoba, więc myślę że będzie ostra jazda!

@Vit09

Biorąc pod uwagę, że seria m kilkadziesiąt milionów fanów, to tak - na sali będą tłumy. Hot Pursuit w okolicach premiery zakupiło ponad 8 milionów osób.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajmy z opinią do premiery, a nie oceniajmy filmu po zwiastunie.

Aludra
"1Jaka gra, taki film..." akurat seria nfs jest jedną z bardziej udanych, a że ma swoje wzloty i upadki, to na to nie poradzimy. Jak to mówią jeszcze nikt się taki nie urodził który by każdemu dogodził ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Litości, co to ma być...

Pierwsze co mi się skojarzyło - Matrix.

Potem mi się przypomniało, że fruwanie było już w F&F 6, więc to się potraktuje jako pseudo spin-off.

Poza tym twarz bohatera sprawia bardziej uśmiech politowania niż...cokolwiek innego.

W ogóle większość pracy kamery na styl filmu "Straight to DVD".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mnie się nawet podoba, idzie się przekonać. I jak w przypadku wszystkich filmów na podstawie gier, widać, że na jej podstawie jest ;o. Zawsze widzę pewną sztuczność i prostość bohaterów nie pasująca do filmów...
Mimo wielu podobieństw do serii Szybcy i Wściekli, widać, że film ma swój klimat. Zobaczymy jak to sprawdzi się w sali kinowej ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Raczej nie będzie to film w którym Paul będzie miał szansę zaprezentować swoje nieprzeciętne umiejętności aktorskie (a szkoda, bo w niedzielę ostatni odcinek Breaking Bad, mam nadzieję, że dostanie jeszcze rolę tego kalibru), ale na odmóżdżenie może być całkiem niezły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Teksty głównego bohatera jak z epickiego trailera jakiegoś filmu fantasy "All those, who defied me, shall be ashamed... and disgraced. Those, who wage war against me... shall perish" xD WTF?! Takie teksty w trailerze filmu o wyścigach są conajmniej nie na miejscu, nie mówiąc nawet, że są strasznie sztampowe :P Wygląda toto kiepskawo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem tego trailera polega na tym iz probuje on przedstawic film taki jaki napewno nie bedzie, a tutaj autorzy chyba chcieli stylizowac go na jakis dramat czy tam inny thriller. W takich szybkicj i wscieklych nikt nawet nie udaje ze chodzi tylko i wylacznie o jedno, samochody i rozpierdziel na ekranie. Tutaj tez powinni postawic w trailerze na akcje. Watpie zeby z tego filmu wyszlo cos konkretnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować