Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Film Need for Speed doczekał się pierwszego zwiastunu

37 postów w tym temacie

Mentalność tego narodu jest arcyciekawa:

a) czyszczą kible obcokrajowcom.
b) głosują na Tuska i niszczą ten kraj.
c) sklamrzą, płaczą oraz narzekają na wszystko.*

*Chyba jeszcze nie było absolutnie żadnego newsa, w którym coś by pochwalono lub sprawiedliwie oceniono. Poważnie kur*a jego mać?! To ma być film na podstawie serii starszej od większości tutaj zebranych - a seria ta traktuje głównie o samochodach oraz pościgach policyjnych! Ma papież latać na własnej sutannie i strzelać czapeczką do statków kosmicznych, aby wywołać entuzjazm wśród tej chorej społeczności?! Ręce opadają i tyłek mi więdnie po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pójdę na to chociażby dla efektów specjalnych, bo niektóre sceny trailerze wyglądają bardzo efektownie. Właściwie niczego więcej od tego filmu nie oczekiwałem więc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 26.09.2013 o 01:01, Pigway napisał:

*Chyba jeszcze nie było absolutnie żadnego newsa, w którym coś by pochwalono lub sprawiedliwie
oceniono. Poważnie kur*a jego mać?! To ma być film na podstawie serii starszej od większości
tutaj zebranych - a seria ta traktuje głównie o samochodach oraz pościgach policyjnych!
Ma papież latać na własnej sutannie i strzelać czapeczką do statków kosmicznych, aby
wywołać entuzjazm wśród tej chorej społeczności?! Ręce opadają i tyłek mi więdnie po
prostu.


No przepraszamy, to nasza wina ze trailer jest do dupy. Obejrzyj sobie trailery F&F, duzo efektowniejsze.

Dnia 26.09.2013 o 01:01, Pigway napisał:


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To będzie okropny gniot skoro nawet trailer jest tak tandetny. Nawet bardzo słabe filmy potrafią mieć dobre reklamy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 01:01, Pigway napisał:

Mentalność tego narodu jest arcyciekawa:
[...]
c) sklamrzą, płaczą oraz narzekają na wszystko.

Co najlepiej widać po twoim komentarzu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niestety naoglądają się dzieci tego science-fiction z samochodami i później będą próbować się w nocy na polskich uliczkach beemkami po tuningu.Proponuję wpisać na Youtube dead crash car i tam jest cała prawda o ściganiu i wypadkach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przypominam o filmiku "On The Set" który ujrzał światło dzienne już dłuższy czas temu!

A zwiastun wygląda kapitalnie! Co prawda film Need for Speed jest niezbyt potrzebny, ale bardzo mi się podoba ten zwiastun. Jestem nastawiony bardzo pozytywnie do tego projektu, jako że kocham NfS całym sercem, i jest to moja najulubieńsza seria gier komputerowych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A która generacja NFS-ów najbardziej ulubiona?

Wszystkie! Kocham NfS od samych początków, High Stakes, Porsche Unleashed przez Underground, Most Wanted, późniejsze Shift i odsłony robione przez Criterion... Nawet The Run bardzo lubię.

Ogólnie nie ma co wymieniać. uwielbiam wszystkie NfS.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy to społeczność gram.pl = polskie społeczeństwo? I pohamuj się trochę z językiem, nie jesteś u siebie na kwadracie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować