Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar potwierdza: Mikrotransakcje zamieszkały w GTA Online; szczegóły dot. multiplayera

24 postów w tym temacie

Robert Sawicki

I choć nie jest to pierwszy raz, gdy system mający sens tylko w grach free-to-play pojawia się w tytułach za ~200 złotych (Dead Space 3), to póki co nie widać, by robił się z tego jakiś nowy, chory trend.

Przeczytaj cały tekst "Rockstar potwierdza: Mikrotransakcje zamieszkały w GTA Online; szczegóły dot. multiplayera" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

100 tysięcy dolarów Red Shark Cash Card – 1,99 funta (9,94 zł)
200 tysięcy dolarów Tiger Shark Cash Card – 3,49 funta (17,43 zł)
500 tysięcy dolarów Bull Shark Cash Card – 6,99 funta (34,90 zł)
1,25 miliona dolarów Great White Shark Caash Card – 13,49 funta (67,36 zł)

Taki jest podobno przelicznik. I takim ruchem zabijają sens grania w Online...
- Hej zróbmy skok na jubilera!
- Pfff...po co? Rzucę 2 funty i będzie szybciej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie lubię mikrotransakcji, nie będę z nich korzystał. Szkoda, że Rockstar też poszedł tą drogą ;/

Z drugiej strony - nieprędko w ogóle odpalę multi, więc trochę mi to zwisa ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie sa dwa rodzaje gier multi: Skillowe takie jak Starcraft Brood War gdzie trzeba ciagle cwiczyc zeby byc dobrym i casualowe gdzie wystarczy grac jak WoW. Poki bedzie dosc darmowych jednych i drugich obejde sie bez pomagania w okradaniu samego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Napady na bank to powinny być już w singlu, normalką ;( A do mikrotransakcji nic nie mam, jeśli nie bedą jakoś drastycznie wpływać na statystyki to chyba nie ma się czego obawiać. Kto chce to kupi, kto nie .. to nie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę szkoda, że poszli tą drogą, ale trudno. Kto będzie chciał, to skorzysta. Ale mam wrażenie, że jakieś dlc z bronią pewnie też wypuszczą, bo chciałem zakupić rewolwer, ale jednak go nie ma :/.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wypuszczanie mikrotransakcji przez EA "jakie to EA jest złe, pieprzone garniaki itd..."
Wypuszczanie mikrotransakcji przez Rockstar "mówi się trudno, mi to zwisa itd..."
Czy tylko ja tu widzę pewną hipokryzję? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 12:01, Kajmal napisał:

Wypuszczanie mikrotransakcji przez EA "jakie to EA jest złe, pieprzone garniaki itd..."
Wypuszczanie mikrotransakcji przez Rockstar "mówi się trudno, mi to zwisa itd..."
Czy tylko ja tu widzę pewną hipokryzję? :)


Tia, gdy blizz wyjechal z mikroplatnosciami to konca hejtu nie bylo widac. Tutaj widze za to fani bardzo wyrozumiali, ach ta nasza mentalnosc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Wypuszczanie mikrotransakcji przez EA "jakie to EA jest złe, pieprzone garniaki
> itd..."
> > Wypuszczanie mikrotransakcji przez Rockstar "mówi się trudno, mi to zwisa itd..."
>
> > Czy tylko ja tu widzę pewną hipokryzję? :)
>
> Tia, gdy blizz wyjechal z mikroplatnosciami to konca hejtu nie bylo widac. Tutaj widze
> za to fani bardzo wyrozumiali, ach ta nasza mentalnosc :)
>

Nie tylko nasza, ale ogółem fanboyów...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 12:01, Kajmal napisał:

Wypuszczanie mikrotransakcji przez EA "jakie to EA jest złe, pieprzone garniaki itd..."
Wypuszczanie mikrotransakcji przez Rockstar "mówi się trudno, mi to zwisa itd..."
Czy tylko ja tu widzę pewną hipokryzję? :)


Widzisz, niektórzy mogą więcej, a poczekaj tylko jak wydadzą grę, która nie spełni oczekiwań graczy, to będą traktowani jako największe zło (tak, pieję do Blizza i Diablo 3).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak Rockstar nie co robić z pieniędzmi to niech zrobi konwersje PC GTA V w pełnej polskiej wersji językowej .Czy też powie "potrzeba nam pieniędzy na GTA Online" to akurat najgorszy z możliwych tekstów, jakich można by było użyć, kiedy rozpocznie się już fala nienawiści za mikrotransakcje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar (na spółkę z wydawcą) odpłaca fanom za wierność strzałem w pysk. Chciwość w czystej formie. Nadmiar kasy deprawuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"I mocno liczę na to, że Rockstar, jeśli już zabiera się za taki ruch, to zrobi to na tyle uczciwie, że nie będzie szans na powstanie z tego rynkowego trendu."
Obawiam się, że na takie założenia jest już za późno. Taki trend już powstał...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 14:11, Arcling napisał:

"I mocno liczę na to, że Rockstar, jeśli już zabiera się za taki ruch, to zrobi to na
tyle uczciwie, że nie będzie szans na powstanie z tego rynkowego trendu."
Obawiam się, że na takie założenia jest już za późno. Taki trend już powstał...

Poza Dead Space 3 jest coś jeszcze, o czym nie wiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 14:13, ww3pl napisał:

Poza Dead Space 3 jest coś jeszcze, o czym nie wiem?

Masa gier w różnych formach. Poza różnymi MMO, to niektóre z nadchodzących gier EA będą miały podobne rozwiązania (np. C&C). Oczywiście zależy to też, czy stosujemy tutaj rozróżnienie na mikrotransakcje i dlc, ale różnica między tymi pojęciami trochę się zatarła. Zwykle jest to tylko inna forma tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować