Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nosgoth, gra free-to-play w świecie Legacy of Kain, zapowiedziana; są zapisy na zamkniętą betę

20 postów w tym temacie

Nie zmienia to faktu , że fani jak ja woleliliby zobaczyć kontynuację zdarzeń z Legacy of Kain Defiance niż jakiś dziadoski multiplayer szajs .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczytałem komentarze pod filmem i sporo osób przed obejrzeniem mówiło sobie - ooo... będzie kontynuacja. A tu bum... F2P... Nie że mówię, że to złe. Ale trochę już powoli denerwuje mnie przechodzenie na F2P prawie w każdej z większych marek na rynku gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo czekalem na kontynuacje. Chcialbym Blood Omen 3 albo Soulreaver 3 albo chociaz kontynuacje Defiance... Przeciez jest tyle mozliwosci. Tr mialby godnego konkurenta w postaci SR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 09:48, CDRV napisał:

Tr mialby godnego konkurenta
w postaci SR.


A co to za konkurencja, jeżeli za SR odpowiadało to samo studio, które dzisiaj robi TR? Chyba, że jej stworzenie powierzono by komuś innemu, ale i tak nie ma mowy o jakiejś bratobujczej walce w szeregach Square Enix. Z resztą - gdzie Rzym, a gdzie Krym? Pod względem klimatu są to produkcje zupełnie różne.

Co do trailera - mnie nie zachęca, strasznie sztywno to wszystko wygląda, nawet jak na standardy F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chodzilo mi o to ze obie gry by konkurowaly miedzy soba o serca graczy kto lubi bardziej ktora :) Swego czasu np uwazalem najnowszego SR Defiance za lepszego od TR z tego samego okresu;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zawiodłem się jak tylko można było. Liczyłem na SR3 a tu jakiś sh*towaty F2P który niedługo po premierze stanie się P2W... Do tego wampiry wydają się byś nie zbalansowane, c''mon latający wampir vs gość z granatnikiem.... A kiedyś Square Enix mówił że będą za wszelką cenę unikać nadmiernej eksploatacji marki, a widzę że robią wręcz rape''a na LoK!!!!!

P.S. Tak odczuwam butthurt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 10:50, gorzalka napisał:

Zawiodłem się jak tylko można było. Liczyłem na SR3 a tu jakiś sh*towaty F2P który niedługo
po premierze stanie się P2W... Do tego wampiry wydają się byś nie zbalansowane, c''mon
latający wampir vs gość z granatnikiem.... A kiedyś Square Enix mówił że będą za wszelką
cenę unikać nadmiernej eksploatacji marki, a widzę że robią wręcz rape''a na LoK!!!!!

P.S. Tak odczuwam butthurt.


Z tego co pamietam historia sie zakonczyla bo w Defiance nastapil climax. Niemniej rowniez chcialbym kolejna czesc Blood Omena albo SR.. A nawet Defiance 2 ^^ czy cos...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Omg, gra wygląda smutno, bez pomysłu, bez polotu. Nawet design jest imo beznadziejny. Gra wyglada jak rozwiniecie beznadziejnego Blood Omen 2. Fajne uniwersum podsumowane w bezmyślnej sieczce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Omg, gra wygląda smutno, bez pomysłu, bez polotu. Nawet design jest imo beznadziejny.
> Gra wyglada jak rozwiniecie beznadziejnego Blood Omen 2. Fajne uniwersum podsumowane
> w bezmyślnej sieczce.

Mnie to przypomina podróbę Hunted: Deamon''s Forge, szczególnie ten model ludzi.... No ale ciiiii :P .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Eh, taka dobra marka, a nawet ją da się zniszczyć jak się dziś okazuje... lepiej skasowali by ten projekt i zaczęli do nowa kontynuacje robić, bo wątpię że będzie wielkie zainteresowanie tym tytułem... sam nie mam zamiaru tego tykać, zaraz jeszcze wyjdą jakieś mikrotransakcje i już kompletny happy end

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Latające wampiry z klanu Razielim, wtf? Przecież Kain wyrżnął cały klan Raziela za to że on śmiał ewoluować wcześniej niż on. Jak to ta panna mówiła, Nosgoth ma 1000 lat historii, wpierw wypadało by tą historię ogarnąć i ładnie rozwinąć :P Jadą po fajnej serii bo się fani domagali kontynuacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie to jest po prostu fatalne... To wygląda jak te kiepskie multi które są wciskane obecnie do różnych typowo singlowych marek tylko dlatego że to modne/można wyciągnąć kasę od graczy na itemki... Nie widzę szans żeby ten potworek obronił się jako samodzielna produkcja i w ogóle raczej ciężko będzie zbalansować tak różne postaci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Były już podobne gry - raczej większego sukcesu nie odniosły. Mogą się nieźle na tym projekcie przejechać, szczególnie po wprowadzeniu promującego płatną rozgrywkę sklepu. Ludzie sprawdzą i zapomną a szkoda tego uniwersum. Pozostaje dalej czekać na jakiś konkretny projekt ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować