Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Season Pass do Batman: Arkham Origins zapowiedziany. Pierwsze szczegóły na temat DLC

17 postów w tym temacie

NIE! NIE! NIE! Wydaję na grę 120zł i MA TO BYĆ PRODUKT KOMPLETNY. Wkur...iają mnie te DLC, które oferują jakże ładnie nazwane rozszerzenie kampanii. Kiedyś po kupieniu gry miało się pewność, że dostaje się wszystko co twórcy danego tytułu chcieli w tej grze zawrzeć, ewentualnie dodawali jakieś rozszerzenie, KTÓRE za cenę 60-70zł dawało zabawę na kilkanaście godzin. Teraz płacąc tą sama kwotę ma się "dodatkową misję" na max 1,5h. A co gorsze wydają ich mnóstwo więc, aby mieć PEŁNY produkt należy wydać nie 120zł a w przybliżeniu 300.

Rzygam tym rzucaniem się na kasę twórców gier. I popieram i będę popierał twórców Wiedźmina za wydawanie rozszerzeń za darmo bowiem mają one na celu zachęcić graczy do zagrania w produkcję jeszcze raz a nie wyłudzić dodatkowe pieniądze od naiwnych graczy.

Moje podejście do gier? Kupuje oryginalne podstawki z szacunku dla Twórców, gdyż włożyli w produkcje masę czasu i samych siebie, ALE nigdy nie zamierzam kupować DLC. Możecie mnie nazwać jak chcecie, ale tak - piracę dodatki. Nie zamierzam płacić za coś co już powinno być w grze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> NIE! NIE! NIE! Wydaję na grę 120zł i MA TO BYĆ PRODUKT KOMPLETNY. Wkur...iają mnie te
> DLC, które oferują jakże ładnie nazwane rozszerzenie kampanii. Kiedyś po kupieniu gry
> miało się pewność, że dostaje się wszystko co twórcy danego tytułu chcieli w tej grze
> zawrzeć, ewentualnie dodawali jakieś rozszerzenie, KTÓRE za cenę 60-70zł dawało zabawę
> na kilkanaście godzin. Teraz płacąc tą sama kwotę ma się "dodatkową misję" na max 1,5h.
> A co gorsze wydają ich mnóstwo więc, aby mieć PEŁNY produkt należy wydać nie 120zł a
> w przybliżeniu 300.
>
> Rzygam tym rzucaniem się na kasę twórców gier. I popieram i będę popierał twórców Wiedźmina
> za wydawanie rozszerzeń za darmo bowiem mają one na celu zachęcić graczy do zagrania
> w produkcję jeszcze raz a nie wyłudzić dodatkowe pieniądze od naiwnych graczy.
>
> Moje podejście do gier? Kupuje oryginalne podstawki z szacunku dla Twórców, gdyż włożyli
> w produkcje masę czasu i samych siebie, ALE nigdy nie zamierzam kupować DLC. Możecie
> mnie nazwać jak chcecie, ale tak - piracę dodatki. Nie zamierzam płacić za coś co już
> powinno być w grze.

1. Płacisz 120 zł za to co twórcy uznają za "kompletne", ale nie musisz tego robić, bo nikt nie zmusza do kupowania gry.
2. Skoro dodatkowe misje są krótkie, to po co je kupujesz?
3. Skąd wiesz, że twórcy wiedźmina nie wycinają z gier zawartości, a potem ogłaszają jako "darmowe dodatki", które są niczym innym jak czymś co było planowane.

Ostatnia sprawa to tak ode mnie. Twórcy zaszli już do granic absurdu jeśli chodzi o dodatkowe pieniądze, ale w końcu to my decydujemy czy im płacimy czy nie, więc przemyślcie to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Arkham Origins Initiation – mapa wyzwań, na której jako Bruce Wayne będziemy testować nasze umiejętności w starciach z mistrzem Kirigi (tak, przeniesiemy się do czasów, gdy Wayne jeszcze nie był Batmanem);
nieujawniony jeszcze epizod rozszerzający kampanię.

Najciekawsze z DLC, reszta mnie nie interesuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Arkham Origins Initiation – mapa wyzwań, na której jako Bruce Wayne będziemy testować
> nasze umiejętności w starciach z mistrzem Kirigi (tak, przeniesiemy się do czasów, gdy
> Wayne jeszcze nie był Batmanem);
> nieujawniony jeszcze epizod rozszerzający kampanię.
>
> Najciekawsze z DLC, reszta mnie nie interesuje.
Bo reszta to sztuczny tłum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>Możecie

Dnia 26.09.2013 o 17:48, DODO1992 napisał:

mnie nazwać jak chcecie, ale tak - piracę dodatki. Nie zamierzam płacić za coś co już
powinno być w grze.

Ogólnie się z tobą zgadzam, ale skoro nie piracisz gier, to dlaczego piracisz DLC? Wychodzi w sumie na to samo.

Ja poczekam pewnie do edycji GotY, nie jestem aż tak na tę grę napalony, żeby kupować od razu. Jeszcze się okaże, że jest jak z Borderlands i jeden Season Pass nie wystarczy.

Ogólnie sytuacja z DLC stała się już żenująca, premierowe wersje gier na PC kosztują w większości ok. 130 złotych, a i tak nie dostajemy wszystkiego w zestawie. Smutne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 18:41, DrakeBurn napisał:

3. Skąd wiesz, że twórcy wiedźmina nie wycinają z gier zawartości, a potem ogłaszają
jako "darmowe dodatki", które są niczym innym jak czymś co było planowane.

Nawet jeśli, to co z tego, skoro i tak za to nie płacisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nawet jeśli, to co z tego, skoro i tak za to nie płacisz?
To, że pojęcie dodatki traci coraz bardziej na znaczeniu.
Kiedyś dodatek to było coś co wychodziło po premierze.
Wiedźmin póki co ma jeszcze szacunek, ale BF4 to śmietnik EA
Jak można zapowiadać premium i 5 dodatków przed wejściem gry
w etap otwartej bety...
Ludzie pozamawiają, a potem rozczarowanie, bo gra się nie spodoba.
Niby pre-order można anulować, ale wiadomo jak to jest...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Boże miłościwy, miejże litość na tych którzy podważają świętość studia CD Projekt RED.
> Przecież to są istoty nieskalane niczym Najświętsza Panienka.

WTF?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Boże miłościwy, miejże litość na tych którzy podważają świętość studia CD Projekt RED.
> Przecież to są istoty nieskalane niczym Najświętsza Panienka.
Hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 26.09.2013 o 17:48, DODO1992 napisał:

Moje podejście do gier? Kupuje oryginalne podstawki z szacunku dla Twórców, gdyż włożyli w produkcje masę czasu i samych siebie, ALE nigdy nie zamierzam kupować DLC. Możecie mnie nazwać jak chcecie, ale tak - piracę dodatki. Nie zamierzam płacić za coś co już powinno być w grze.

Degrad -3 za piractwo. Jak chcesz oprotestować taką politykę producentów/wydawców to nie kupuj gry w ogóle i przyłóż się do upadku takich projektów, chwalenie się kradzieżą dopuszczalną formą protestu nie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Poczekajcie kilka miesięcy bedzie goty i problem z głowy... swoją drogą bardzo biedny ten pass, 4 dlc ze skinami, 1 story i 1 challange za takie pieniądze to chyba żart.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Poczekajcie kilka miesięcy bedzie goty i problem z głowy... swoją drogą bardzo biedny
> ten pass, 4 dlc ze skinami, 1 story i 1 challange za takie pieniądze to chyba żart.

Ja tam wolę kupić od razu nowego batmana + wszystkie dlc, niż czekać rok jak to było w przypadku arkham city - premiera październik 2011, arkham city <goty> - premiera wrzesień 2012 i jeżeli trzeba będzie zapłacić te kilkadziesiąt złotych żeby odblokować całą zawartość to trudno i tak zapłacę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować