• 0
Zaloguj się, aby obserwować  
Kryst90

NSIS Error

Pytanie

Witam! Od pewnego czasu wyskakuje mi NSIS Error z komunikatem ,że nie można czegoś zainstalować tylko najśmieszniejsze jest to ,że ja nic nie staram się zainstalować z tego co czytałem to to wyskakuje jak klikamy setup na coś tylko ten komunikat wyskakuje mi tak z sam siebie. Niby w niczym nie przeszkadza ale i tak nie wiem czemu tak się dzieje. Jakieś sugestie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

2 odpowiedzi na to pytanie

  • 0


Być może masz coś ustawione w procesach lub autostarcie systemu, co wywołuje instalację jakiegoś programu (np. wirusa/malware/spyware), który ma instalator napisany w NSIS, a jest uszkodzony.
Przeskanuj system, sprawdź jakie procesy są uruchomione - być może sam znajdziesz winowajcę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
  • 0
Dnia 26.09.2013 o 22:31, RobeN napisał:


Być może masz coś ustawione w procesach lub autostarcie systemu, co wywołuje instalację
jakiegoś programu (np. wirusa/malware/spyware), który ma instalator napisany w NSIS,
a jest uszkodzony.
Przeskanuj system, sprawdź jakie procesy są uruchomione - być może sam znajdziesz winowajcę.


System skanowałem kilka razy, niestety ale nic nie wykryło. Mam odpalonego comodo ale to program antywirusowy więc on chyba nic nie powinien robić a wszystkie instalacje blokuje lub pyta o pozwolenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować