Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Weekendowa promocja w sklepie gram.pl! Pecetowa wersja cyfrowa Mirror`s Edge za 6,90 zł!

8 postów w tym temacie

gram.pl

Gracze, którzy jeszcze nie mieli okazji zapoznać się z Mirror's Edge i pokierować niezwykle szybką i zwinną Faith, mogą nadrobić zaległość właśnie teraz. Do najbliższego poniedziałku włącznie gra jest dostępna taniej aż o 76 proc.!

Przeczytaj cały tekst "Weekendowa promocja w sklepie gram.pl! Pecetowa wersja cyfrowa Mirror's Edge za 6,90 zł!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 27.09.2013 o 14:13, Barteek88 napisał:

A to ci promocja. Czy ta gra nie byla czasem w jakiejs edycji Humble Bundle ?

Była. Ale bundle się skończył. A 6,90 za Mirror''s Edge to tak czy owak nie żal wydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HP 2010 nie wymaga Origina w pudełkowej wersji. Ale trzeba mieć konto EA, czyli w sumie Originowe, aby zalogować się do Autologa. Ale to nie boli zbytnio. Co do ME też nie wymaga Origina, bo mam grę na Steamie i działa wszystko ładnie. Tylko trzeba też jeżeli chce się grać w sieci to musisz mieć konto EA także.

Czyli nie trzeba ściągać aplikacji do grania, ale konto jako takie mieć trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Posiadanie konta gdzieś tam mi nie przeszkadza, bo nawet chyba mam (zakładałem jakieś przy ME2, a powstało mniej więcej w tym samym czasie co HP2010). Jeżeli więc będę chciał sobie w te gry zagrać, to właśnie pudełko wybiorę

CHOĆ MOŻE BYĆ DROŻEJ XD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

6,90 fajna cena... ale 1,00 jeszcze lepsza :) Większość gier, które są w HB można potem znaleźć na allegro dosłownie za grosze. Keye do Mirror''s Edge kosztują od 1 zł w górę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować