Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 4 - wszystkie informacje w jednym miejscu

87 postów w tym temacie

> Kiedy będą mogli pobrać bete ci z 4 pazdziernika? Bo na originie nawet nie widze mozliwosci
> pobrania nie ma jej nigdzie w sklepie
Otwarta beta pojawi się w dniu udostępnienia (4 października) w sklepie Origin w kategorii "Gry za darmo".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 18:57, Trutral napisał:

> Kiedy będą mogli pobrać bete ci z 4 pazdziernika? Bo na originie nawet nie widze
mozliwosci
> pobrania nie ma jej nigdzie w sklepie
Otwarta beta pojawi się w dniu udostępnienia (4 października) w sklepie Origin w kategorii
"Gry za darmo".

dzięki za info

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> I tak żeby was wszystkich pocieszyć, za 30 minut będę miał ikonkę BF4 na pulpicie :)
Pobiera Ci? bo coś słabo to widzę ... czyżby po minucie już serwery były zawalone :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 19:04, Trutral napisał:

I tak żeby was wszystkich pocieszyć, za 30 minut będę miał ikonkę BF4 na pulpicie :)


no to cie tez dla pocieszenia zdoluje :P bo to dopiero jest bol jak masz "ikonke" na pulpicie a nie mozesz jej uruchomic xD i takie siedzenie na gwozdziach do 1go :P

ale nieco szkoda ze bety nie mogli zrobic w biezacy weekend... sobota/niedziela ludzie w domu a nie w szkole... a tak dzieciaki w szkole zamiast myslec o lekcjach beda nerwowo patrzec na zegarek i modlic o jak najszybszy powrot do domu.... wiec czuje ze we wtorek trzeba bedzie dodatkowo uwarzac na drogach jadac autem...na tzw. biegaczy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobra, ruszyło po 10minutach. Szkoda, że nie pobiera maksymalną prędkością, tylko 2MB/s :/. Ale również 30min i mam :).... spada dalej.. teraz tylko 1,45MB/s.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 18:37, sylwasss napisał:

> no ty tym bardziej nie istniejesz

Naucz się dzieciaku ogłady, naucz pisać i czytać i potem wróć do nas. Jak byk piszę w
newsie że można pobrać z Origin. I zacznij szanować innych. Taka mała rada.


Jeśli już czepiamy się pisowni to nie "pisze w newsie", tylko "jest napisane w newsie" :] .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 19:36, Jeffero napisał:

Jeśli już czepiamy się pisowni to nie "pisze w newsie", tylko "jest napisane w newsie"
:] .


W tej chwili już chyba obie formy są dopuszczone :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 19:04, Trutral napisał:

I tak żeby was wszystkich pocieszyć, za 30 minut będę miał ikonkę BF4 na pulpicie :)

zazdroszczę wam ja muszę czekac do 4 października :(
na pobranie bf4 bety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 19:56, Bralo napisał:

Dobre mam informacje, że w Bf4 będzie normalne menu i będziemy wchodzić na serwer z poziomu
gry ? :).


A co jest nie tak z przeglądarką? :D Kiedyś sprawdzałem i okazało się, że czasowo wielkich różnic nie ma ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 19:59, pawbuk napisał:

A co jest nie tak z przeglądarką? :D Kiedyś sprawdzałem i okazało się, że czasowo wielkich
różnic nie ma ;)


Wszystko jest okej. Mi tam nie przeszkadza, że uruchamiam grę przez przeglądarkę, ale jest wielu graczy, którym menu brakuje(albo szukają tylko pretekstu, aby pojechać po grze). Dlatego pytam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować