Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 4 - wszystkie informacje w jednym miejscu

87 postów w tym temacie

Minus uruchamiana gry przez przeglądarkę jest taki, że sama przeglądarka zjada troszeczke pamięci. No i ewentualnie jakieś dodatkowe awarie typu java, flash też mogą utrudnić grę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Dokładnie, najpierw beta miała być tylko dla posiadaczy MoH W, później dla posiadaczy
> BF3 premium a teraz to już dla wszystkich, więc żadna to "zamknięta beta".

Czy przez to, że jesteś pierwszy będziesz czuł się lepszy? Mentalność typowego Polaka. A niech se grają wszyscy, co ci to zależy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie odnośnie multiplayera w bf4. Mianowicie czy ja na pc bede mogl grac przez internet z bratem ktory bedzie gral na konsoli? czy konsolowcy maja swoje serwery a pc swoje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 21:24, RadeXMaster napisał:

mam pytanie odnośnie multiplayera w bf4. Mianowicie czy ja na pc bede mogl grac przez
internet z bratem ktory bedzie gral na konsoli? czy konsolowcy maja swoje serwery a pc
swoje?


Nie, nie będziesz mógł grać. Każda platforma ma swoje serwery :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I raczej dobrze ze maja oddzielne... konsole maja o tyle latwo ze maja lekko mowiac aim assist... na pieca niestety jaki skill (i ping) i reakcja reka-oko na myszcze taki wynik koncowy pojedynku ^^

ale tez trzeba pamitac ze ludziska z 32bitowym systemem nie pograja w bete...moze chca przetestowac stabilnosc serwerow z ludem na 64bitach :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 21:37, Bralo napisał:

> mam pytanie odnośnie multiplayera w bf4. Mianowicie czy ja na pc bede mogl grac
przez
> internet z bratem ktory bedzie gral na konsoli? czy konsolowcy maja swoje serwery
a pc
> swoje?

Nie, nie będziesz mógł grać. Każda platforma ma swoje serwery :).

a xbox 360 i xbox one?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 22:01, RadeXMaster napisał:

a xbox 360 i xbox one?


Nie wiem, nie zagłębiałem się w to. Ale logiczne myśląc, to też będą oddzielne. Przecież na 360 jest ograniczona ilość graczy do 24 jak i okrojone mapy, a na One będzie 64, więc granie na jednym serwerze wydaje się być trudne do zrealizowania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Plebs? Plebs to dopiero teraz będzie grał bo "wybrańcem" można nazwać osoby które rzeczywiście zostały wybrane do Alphy, a nie tej śmiesznej bety. I co to za ekskluzywność pograć 3 dni wcześniej od innych? Jak czytam teksty o plebsach to coraz bardziej boje się o dzisiejsze IQ graczy, którzy graja w tego BF-a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 19:56, Bralo napisał:

Dobre mam informacje, że w Bf4 będzie normalne menu i będziemy wchodzić na serwer z poziomu
gry ? :).


Bardzo złe informacje ;) DICE/EA nie po to inwestowało w Battleloga i wykupiło firmę który go tworzył, aby teraz zmieniać koncepcję odpalania serwerów z przeglądarki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 29.09.2013 o 22:15, sylwasss napisał:

Bardzo złe informacje ;) DICE/EA nie po to inwestowało w Battleloga i wykupiło firmę
który go tworzył, aby teraz zmieniać koncepcję odpalania serwerów z przeglądarki.


Aaa, dzięki za info :). Mnie to w sumie cieszy, przyzwyczaiłem się :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie i panie,dziekuje postoje. Poczekam az EA poprawi większość błędów. A najprawdopobniej kupie BF4 na PS4 gdzies w przyszłym roku bo kupowanie dema na PS3 chyba mija się z celem ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I co, miały być niby już pliki do pobrania a ja tymczasem nigdzie w Originie nie widzę takiej opcji. Jestem zwykłym graczem, nie zamawiałem żadnych edycji specjalnych ani pre-orderów.

Swoją drogą EA/DICE naprawdę się nie postarało - tak szumnie zapowiadany dostęp do bety dla wybranych graczy, którzy kupili wcześniej określone produkty a to tylko 4 dni grania zanim wszyscy inni się wpakują do gry. Zupełnie nie jest to w porządku. Ja sobie spokojnie poczekam, bez napinki, a tymczasem "wybrańcy" już się cieszą, że zagrają te paręnaście godzin wcześniej. Pff, też mi coś...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepsze to niż nic. Z betą BF3 było tak samo i nikt o to nie płakał. Ludzie sobie dziwnie ubzdurali, że mając Premium tylko oni będą mogli zagrać, nie potrafią czytać ze zrozuemiem (albo nie rozumieją stwierdzenia "gwarantowany dostęp"). A możliwość wcześniejszego pobrania jest tylko dla posiadaczy Premium, limitowanej edycji Moh: WF lub Cyfrowej Edycji Specjalnej BF4. Jeśli nie masz nic z tych rzeczy, będziesz mógł ściągnąć betę od 4 października.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować