Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Dawno obiecane Halo 3 dołączy wreszcie do Games with Gold

7 postów w tym temacie

Nie licząc mnie i autora tego newsa to sporo tu fanów Halo sądząc po komentarzach...
Mimo wszystko nie tracę nadziei. Jakby ktoś chciał zagrać ze mną zagrać to niech doda EGRick do znajomych.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie licząc mnie i autora tego newsa to sporo tu fanów Halo sądząc po komentarzach...

Bo kto chciał ten już zagrał. Ja wyłapałem Halo 3 za 30zł i to jakieś półtora roku temu. Wydałbym nawet więcej, taka dobra gra.

Co do Games With Gold, to moim zdaniem Microsoft mógł dac po jednym ze swoich exów. GoW, Forza 3(?) bo póki co to pojawiło się(jak dla mnie) kilka dobrych gierek. Ciekawe co przyniesie listopad..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Sony daje hity sprzed kilku miesięcy, Micro$oft gierkę z 2007r., która jest 3 częścią serii z 5... Więc w multi pewnie wielu graczy się nie uświadczy.
Wiem, że to co napisałem jest oczywiste, ale ja wciąż nie mogę uwierzyć w to co odwala M$. W dodatku, przy takim Halo argument "mam grę na zawsze, nawet po wygaśnięciu abo" odpada - gra jest stworzona do multi, a bez golda w multi się nie zagra, więc stanie się niegrywalna, jak gry z ps+.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 30.09.2013 o 20:37, Jeffero napisał:

Sony daje hity sprzed kilku miesięcy, Micro$oft gierkę z 2007r., która jest 3 częścią
serii z 5... Więc w multi pewnie wielu graczy się nie uświadczy.
Wiem, że to co napisałem jest oczywiste, ale ja wciąż nie mogę uwierzyć w to co odwala
M$. W dodatku, przy takim Halo argument "mam grę na zawsze, nawet po wygaśnięciu abo"
odpada - gra jest stworzona do multi, a bez golda w multi się nie zagra, więc stanie
się niegrywalna, jak gry z ps+.

Dla Twojej wiadomości Halo 3 jest jedną z najlepszych strzelanek na świecie, a w multi na wszystkich trybach jest średnio 6000 graczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


> Dla Twojej wiadomości Halo 3 jest jedną z najlepszych strzelanek na świecie, a w multi
> na wszystkich trybach jest średnio 6000 graczy.

Chodziło mu o to, że gdy gold wygaśnie to w multi nie pogramy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować