Zaloguj się, aby obserwować  
Phenomenalny

Czy opłaca sie kupić KOTOR 1 czy KOTOR 2 ??

25 postów w tym temacie

Dopisz się do istniejącego tematu. Ja bym Ci radził kupić jedynkę, bo:
-jest po polsku
-fabułę musisz poznać
-tańsza
-jakoś tak lepiej od 1 części zaczynać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:59, FireSniper napisał:

a czy dwójka nie jest po polsku???


Niestety, polski dystrybutor tej gry: firma LEM, nie zlokalizowała jej. Dlatego jest sprzedawana w wersji angielskiej. Jednak powstaje polskie, fanowskie spolszczenie, choć nie wiem czy legalne :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:27, Krystian-03 napisał:

Witam mam problem czy lepiej jest kupic SW KOTOR 1 czy KOTOR 2??


Zgadzam się z Woko11. Pierwsza część jest znacznie lepsza (grałem w obie) w dodatku po polsku no i fabuła jest bardziej cziekawsza. Są tam też ciekawsze planety no i 1 bardziej wciąga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 19:23, Marcinos07 napisał:

Zgadzam się z Woko11. Pierwsza część jest znacznie lepsza (grałem w obie) w dodatku po polsku
no i fabuła jest bardziej cziekawsza.


Według mnie to Sith Lords ma o wiele lepszą fabułę. Tam Mrok poprostu sączy się z ekranu monitora. Postać Krei jest genialnie zrobiona. Fakt, że rozmowy z nią to jak próby ominięcia Fatum (w mitologicznym ujęciu) ale zawsze dostarczają niespodziewanych efektów;) Gdyby ktoś chciał pociągnąć polemikę na ten temat to zapraszam tutaj: http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=4322&u=191 KoTOR 1 i 2 temat ogólny lub http://www.gram.pl/forum_post.asp?tid=1614&u=361 Archiwum Star Wars. Większość fanów SW na tym forum ma te wątki przypięte, więc osób do dyskusji napewno nie zabraknie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jest szansa dla osób, które chcą pograć w KotORa 2 po polsku! Na stronie www.kotor2.pl znajduje się spolszczenie. Zajmuje ok. 200MB razem z filmami i jest płatne. Ale 3zł za SMSa to bardzo mała cena, aby zagrać w tą grę w rodzimym języku (kod uzyskany SMSem obejmuje też późniejsze aktualizacje polskiej wersji).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:27, Krystian-03 napisał:

Witam mam problem czy lepiej jest kupic SW KOTOR 1 czy KOTOR 2??

jak masz jeszcze taki problem to najpierw kup kotor 1 a potem kotor 2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 20.06.2006 o 18:27, Krystian-03 napisał:

Witam mam problem czy lepiej jest kupic SW KOTOR 1 czy KOTOR 2??

najpierw musisz kupic kotor 1 ponieważ musisz zobaczyc co sie tam dzieje i o co tam chodzi a pozniej kup sobie kotor2

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a czemu akurat tak sądzisz?Fakt jest rozbudownay jak na tamte czasy miał nawet fajna grafike,ale Kotor 2 jest jeszcze bardziej rozbudowany ale nie oszukujmy sie aby zrozumieć dwójke trzeba zagrać w jedynke.pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować