Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Pojawiło się zlecenie rejestracji znaku handlowego "Half-Life 3" Europie

26 postów w tym temacie

WERSJA PESYMISTYCZNA:
No i stalo sie.... za duzo razy byla wypowiadana nazwa ''''Half-Life3'''' i teraz Gabe domaga sie swego opatentowujac nazwę :/ ... oby nas tylko łomem później po głowach nie traktowali za wypowiadanie...ehh co za czasy...

WERSJA OPTYMISTYCZNA:
HAAAALF LIFEEEE CONFIIIIIIRMEEEDDDDDDDD!!!!!
-''''YEERKKK!!!
-''''Lamar... get out of there you spoiled pet!!''''
-''''YEERKKK!!! ''''
- ''''Wake up Mr. Freeman ... Wake up and smell the ashes!!! :->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Niech się wypchają z HL3, taki hype będzie, że ta gra nie może wypalić. Podobnie było w przypadku Diablo 3 i wielu innych wyczekiwanych gier. Zamiast zrobić EP 3 w rok po premierze drugiego, albo przy okazji Orange Box, to nie, ciągle kombinują i historia uczy, że w końcu przekombinują.
Sam się zagrywałem w HL2 i dodatki, ale te błagania fanów i wmawianie sobie info o grze wywołują u mnie uśmiech politowania. Gra była super jasne, ale skoro nie chcą zrobić kontynuacji, to ich strata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A co z tym?
> http://www.dorkly.com/article/54448/a-message-from-gabe-newell

Rozumiem, że to po części żart, ale jeżeli autor naprawdę uważa, że jeżeli chcemy zobaczyć HL3, to jest to równoznaczne z tym, że chcemy zamienić markę w kolejnego CoD-a... To mały idiotyzm :P Brawa za inwencję, ale argumenty śmieszne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja do dzisiaj sie zastanawiam co ludzie widzieli w drugiej czesci. Bo ja osobiscie niczego ciekawego w tej grze nie zauwazylem. To chyba najlepszy dowod na to ze sa rozne gusta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To znaczy... Jak ja sobie rozbierałem co przyniosła nam druga część to na pewno trochę inny model fizyki w grach - w sumie można do podciągnąć pod całość Source Engine. Oczywiście Steama - maszynkę do robienia pieniędzy Valve, która teraz jeszcze na dodatek ewoluuje. No i chyba byłoby wsio... Bo tak naprawdę z drugiej "trylogii" HLa najbardziej mi się podobał Episode Two, potem HL2 i na końcu Episode One.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować