Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Łatka do GTA V już do pobrania

14 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Wasze znikające samochody przestaną wreszcie znikać. I to nie tylko dlatego, że te, które już zniknęły niestety nie powrócą, stąd i tak nie mogłyby zniknąć drugi raz. Rockstar zwyczajnie zajął się przyczyną i już, błędu nie ma.

Przeczytaj cały tekst "Łatka do GTA V już do pobrania" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a kiedy będzie łatka poprawiająca multi? Bo na razie to jest koszmar ja i wiele innych osób nie mogło dzisiaj w ogóle pograć GTA Online. Na razie ten tryb absolutnie na minus

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaaaa... nie mogłem zalogować się do RSC grając w GTA IV. Powiedzmy sobie szczerze - może po prostu, najzwyczajniej w świecie serwery Rockstara nie wytrzymały naporu graczy. Przecież to gra, która sprzedała się w kolosalnej liczbie, więc i osób chcących zagrać po sieci jest prawie że tyle samo ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rockstar nie docenił popularności marki, podobnie jak gram.pl przy okazji pre-orderów EK Wiedźmina 2 :)
Co do samej łatki to dodano nowy bajer. Wjeżdżając do Los Santos Customs, na dole ekranu wyświetla się wielki napis z nazwą i typem pojazdu. Przydatne, bo wsiadając do samochodów, napisy były zbyt małe aby zwracać na nie uwagę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wczoraj kupiłem i odpaliłem GTA i pobrało mi aktualizację o wadze 59mb. Czy to właśnie
> to?

To jest łatka uruchamiająca głównie tryb multiplayer (który nie działa :D:D) ale pewnie zawiera też te poprawki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 01:15, Sandro napisał:

Rockstar nie docenił popularności marki, podobnie jak gram.pl przy okazji pre-orderów
EK Wiedźmina 2 :)


To że rockstars dał ciała dwa tygodnie po premierze gry znajac liczbe sprzedanych egzemplarzy i robiąc kolejny idiotyzm uruchamiając serwery jak juz każdy fabułę skończył to wiedza posiadacze xboxów na których da sie grac ale są lagi, problemy z połączeniem itp.

Na ps3 to nie wina serwerów a coś co podobno rockstar spartolił i źle zrobił a tweet sony mówi o tym że pracują nad rozwiązaniem tego problemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować