Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 4 to poważna sprawa, więc dostała kolejny zwiastun

27 postów w tym temacie

@lukasz895: Nie obejrzałes nawet filmiku, bo w 0:15 dokładnie gość mówi dlaczego jest taka optymalizacja. No ale ścisk dupy musi być. Wieś jak zawsze. Beta zawsze powinna być zamknięta i objęta NDA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 13:08, DeithWX napisał:

@lukasz895: Nie obejrzałes nawet filmiku, bo w 0:15 dokładnie gość mówi dlaczego jest
taka optymalizacja. No ale ścisk dupy musi być. Wieś jak zawsze.


Twój komentarz też jest taki jak zawsze.
A w 0:15, człowiek rzuca tylko wytartym sloganem o tym (prztłumaczę z angielszczyzny!), że nie należy się sugerować grafiką przedstawioną w tym materiale, bo to tylko beta. Co na sprawy optymalizacji się bezpośrednio nie przekłada. W sumie to zarówno wypowiedź kolegi wyżej jak i sprawy samego battlefielda mam... hehe... GDZIEŚ, ale zanim zarzucisz innym przypadłości dotyczące miejsc, w których plecy tracą swą szlachetną nazwę, sam najpierw sprawdź swoją pupę. OHOHO ale się zrobiło proktologicznie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Twój komentarz też jest taki jak zawsze.
> A w 0:15, człowiek rzuca tylko wytartym sloganem o tym (prztłumaczę z angielszczyzny!),
> że nie należy się sugerować grafiką przedstawioną w tym materiale, bo to tylko beta.
> Co na sprawy optymalizacji się bezpośrednio nie przekłada. W sumie to zarówno wypowiedź
> kolegi wyżej jak i sprawy samego battlefielda mam... hehe... GDZIEŚ, ale zanim zarzucisz
> innym przypadłości dotyczące miejsc, w których plecy tracą swą szlachetną nazwę, sam
> najpierw sprawdź swoją pupę. OHOHO ale się zrobiło proktologicznie.

No tak, ale gdybyś jednak naprawdę posłuchał, a nie szukał powodu do jechania po wszystkim to byś usłyszał, że celem tej bety jest pomoc w konfiguracji serwerów i reszty ustawień, a nie optymalizacja gry. Niestety, ludzie tacy jak ty nigdy niczego się nie nauczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 13:28, DeithWX napisał:

No tak


To po co za argument podajesz miejsce, które nie ma nic do rzeczy?

Dnia 02.10.2013 o 13:28, DeithWX napisał:

ale gdybyś jednak naprawdę posłuchał, a nie szukał powodu do jechania po wszystkim


Jak już wcześniej napisałem, kwestia Battlefielda mnie jakoś szczególnie nie zajmuje (tylko tyle, żeby sobie kliknąć na newsa i zobaczyć co tam w światku gier), to znaczy - beta ani mnie ziębi, ani grzeje. Jakbyś nie zauważył, to ja "jadę" jedynie po twoich proktologicznych skłonnościach i zarzucaniu komuś "wieśniactwa". To się pojawia w przynajmniej połowie twoich wypowiedzi pod newsami.

Dnia 02.10.2013 o 13:28, DeithWX napisał:

Niestety, ludzie tacy jak ty nigdy niczego się nie nauczą.


Wypisz, wymaluj - twoja postawa.
No nic, ja kończę. Bez poważania, nie pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To po co za argument podajesz miejsce, które nie ma nic do rzeczy?
Błędnie założyłem, że nie wyciągacie zdań z kontekstu. Przepraszam, następnym razem zapis ze stenogramu przekleję. Łatwiej wam będzie zrozumiec :)
> Jak już wcześniej napisałem, kwestia Battlefielda mnie jakoś szczególnie nie zajmuje
> (tylko tyle, żeby sobie kliknąć na newsa i zobaczyć co tam w światku gier), to znaczy
> - beta ani mnie ziębi, ani grzeje. Jakbyś nie zauważył, to ja "jadę" jedynie po twoich
> proktologicznych skłonnościach i zarzucaniu komuś "wieśniactwa". To się pojawia w przynajmniej
> połowie twoich wypowiedzi pod newsam
Gdyby ludzie nie robili w tym wypadku wsi, że gra jest niezoptymalizowana, bo na battlelogu był clusterfuck to bym nie wyzywzał ich - słusznie - od wieśniaków. Gdybym napisał w pełni merytoryczną odpowiedź, nie byłoby cienia szans że się do niej ustosunkują. Stąd m.in. daremna próba DICE z tym trailerem, bo jak widać ludzie dalej swoje o optymalizacji muszą dorzucić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie oszukujmy się - to jest beta-demo. Wiele osób, które jeszcze nie zamówiły gry na podstawie bety podejmie decyzję o zakupie.
Jasne, można wybaczyć becie słąbą grafikę i problemy z optymalizacją. Ale braku zmian w stosunku do BF3 wybaczyć nie można - BF4 mógłby spokojnie wyjść jako kolejna paczka nowych map do BF3 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 13:43, pawbuk napisał:

Nie oszukujmy się - to jest beta-demo. Wiele osób, które jeszcze nie zamówiły gry na
podstawie bety podejmie decyzję o zakupie.
Jasne, można wybaczyć becie słąbą grafikę i problemy z optymalizacją. Ale braku zmian
w stosunku do BF3 wybaczyć nie można - BF4 mógłby spokojnie wyjść jako kolejna paczka
nowych map do BF3 :D

Gdyby EA i DICE bazowało wyniki sprzedaży na podstawie tej bety, gdyby jakakolwiek firma to robiła; już dawno by zbankrutowali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 13:44, DeithWX napisał:

Gdyby EA i DICE bazowało wyniki sprzedaży na podstawie tej bety, gdyby jakakolwiek firma
to robiła; już dawno by zbankrutowali.


Prognozy sprzedaży prawdopodobnie są sporządzane na podstawie skomplikowanych modeli. Nie można jednak nie uwzględniać wpływu bety na sprzedaż - jeśli kogoś nie zachęci ona do gry, to pewnie BF4 kupi w późniejszym terminie, a wydawca zarobi mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Prognozy sprzedaży prawdopodobnie są sporządzane na podstawie skomplikowanych modeli.
> Nie można jednak nie uwzględniać wpływu bety na sprzedaż - jeśli kogoś nie zachęci ona
> do gry, to pewnie BF4 kupi w późniejszym terminie, a wydawca zarobi mniej.
No tak, ale nie jest to decydujące, wystarczy zobaczyć jakie wiadro pomyj zostaje wylewane na tą betę.

A wracając jeszcze do wcześniejszego - fakt, trochę to jak patch do trójki wygląda, który poprawia walkę i dodaje brakujące animacje. I tak za ten patch by nas policzyli więc nie ma różnicy, tylko trzeba staty od nowa wbijać :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 13:43, pawbuk napisał:

Jasne, można wybaczyć becie słąbą grafikę i problemy z optymalizacją.


Wabik na klientów. To beta - pełna wersja zmiecie was z fotela! ;D

Dnia 02.10.2013 o 13:43, pawbuk napisał:

BF4 mógłby spokojnie wyjść jako kolejna paczka nowych map do BF3 :D


Źle kombinujesz. Przecież zawsze można zainkasować za mapy z BF3 w BF4. Wzorem ''wielkich'' z konkurencji ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak jak w przypadku "Bety" BF3 tak tutaj EA rzuca nam ochłap czyli Pre-Beta lub Alpha. To nie są żadne Beta-testy. Co najwyżej od 4 piździernika będą testowali serwery.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 02.10.2013 o 14:04, Shinigami napisał:

Źle kombinujesz. Przecież zawsze można zainkasować za mapy z BF3 w BF4. Wzorem ''wielkich''
z konkurencji ;D


Nie jestem głupi, wiem jak EA chce zarobić kasę :D W sumie niewiele się napracować, a sporo kasy zgarnąć ;) Bardzo niewielkie zmiany w rozgrywce, zmiana numerka silnika graficznego, nowe mapy i sprzedajemy za wyższą cenę niż kosztowała poprzednia część :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Źle kombinujesz. Przecież zawsze można zainkasować za mapy z BF3 w BF4. Wzorem ''wielkich''
>
> > z konkurencji ;D
>
> Nie jestem głupi, wiem jak EA chce zarobić kasę :D W sumie niewiele się napracować, a
> sporo kasy zgarnąć ;) Bardzo niewielkie zmiany w rozgrywce, zmiana numerka silnika graficznego,
> nowe mapy i sprzedajemy za wyższą cenę niż kosztowała poprzednia część :D
>
Albo wtopmy grubą kasę, zróbmy grę z rozwiązaniami, które się nie sprawdzą, z wymaganiami sprzętowymi które ksztuszą high-endy i sprawmy, że 300 osób zostanie bez pracy. To nie jest takie proste, ale fakt mogliby chociaż się z tym bardziej kryć.

> Śmieszą mnie ludzie którzy mówiła "to tylko beta" tak naprawdę to jest gotowy produkt
> z wyciętą zawartością a do premiery naprawią tylko kilka bugów.
Teorie spiskowe zawsze dobre z popcornem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Optymalizacja jest jaka jest, na większości kart da się spokojnie grać, a na 7970/770/780 i multiGPU bez żadnego problemu. Poza tym gra działa tak samo jak BF3 więc każdy wie czego ma się spodziewać. Mimo że nie jestem fanem MP to w betę gra mi się naprawdę przyjemnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować