Zaloguj się, aby obserwować  
ww3pl

Lost Coast/ H D R technology

15 postów w tym temacie

Witam, czy użytkownicy steama posiadający Half-Life 2 ściągneli już Lost Coast ? Ja jestem w trakcie, dla zielonych wytłumacze co to jest :
Lost coast jest to bezpłatny dodatek do half-life 2 wprowadzający ( chyba ) 1 poziom, i technologię HDR,
Zalecane Wymagania :
P4 2,8 / AMD 2800+
Karta w pełni zgodna z Directem 9.0c ( Od radeonow 9200 wzwyż i wszystkie Geforce''y od 4, pomijając modele MX )
1 GB RAM
Ja mam "nieco słabszy komp" , no ale zobaczymy co to będzie !
A co wy o tym myślicie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 10:02, WorldWar3PL napisał:

Karta w pełni zgodna z Directem 9.0c ( Od radeonow 9200 wzwyż i wszystkie Geforce''y od
4, pomijając modele MX )


GF 4 nie obsluguje sprzetowo DX9c (a nawet Dx9 :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 13:57, Radeon1992 napisał:

A i jeszcze jedno, nie wiem czemu ale w opcjach nie ma zaznaczonej opcji "Enable HDR". Albo to rzez słaby sprzęt albo Valve
zaś obiecywało a potem..........


Zapewne twoja karta nie obsługuje HDR.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 11:52, Volvox napisał:

> Karta w pełni zgodna z Directem 9.0c ( Od radeonow 9200 wzwyż i wszystkie Geforce''y od
> 4, pomijając modele MX
)

GF 4 nie obsluguje sprzetowo DX9c (a nawet Dx9 :)


ale to nie problem. sa shadery i pare innych bajerow, ktore sa podstawowym wymaganiem - powinno dzialac. mx oczywiscie nie. sterowniki musza byc dx9c. gdyby bylo jak piszesz, to bym nie mogl grac w 3/4 gier w ktore przez ostnie pare miesiecy gralem :) a mam gf Ti 4200

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 13:57, Radeon1992 napisał:

A i jeszcze jedno, nie wiem czemu ale w opcjach nie ma zaznaczonej opcji "Enable HDR". Albo to rzez słaby sprzęt albo Valve
zaś obiecywało a potem..........


Tak jak wspomnialem wczesniej, GF 4 nie obsluguje tej funkcji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ale nie ma karty ze sprzętąwym wspomaganiem HDR. HDR to jest zbiór komend dla sherderów którymi operuje. Tak więc każda karta obsługująca sherdery itp. będzie obsługiwać HDR. Tylko no wiadomo na GF4ti nie będzie to wyglądało tak fajnie jak na np. 6800gt

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Me Steam wyświetlał, że mój komp nie spełnia maksymalnych wymagać. Mimo wszystko zagrałem. Poziom ogólnie słaby, jedynie demówka dla tych, co mają karty obsługujące efekt HDR. Ja grałem oczywiście bez tego efektu. Działało ogólnie w porządku (oczywiście na średnich detalach, bo max to oczywiście, że przycina). Poziom strasznie krótki, ja go skończyłem w mnie niż 10 minut, a i tak się nie spieszyłem z przechodzeniem. Jak na tak długi czas oczekiwania to słabo. Miejmy nadzieję, że zajmą się teraz nowymi modelami do CS:S i wypuszczą w końcu Aftermath :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Heh włączyłem HDR i komentarze :) Całkiem ładny hdr, realistyczny, a najlepszy to BLOOM ktorego moglismy zobaczyc już dawno w Garry''s Mod 8.3, mam radeona 9550 i gra half - life 2 na najwyzszych ustawieniach bez hdr sie nie scina :>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 17:00, Czedwik napisał:

Miejmy nadzieję, że zajmą
się teraz nowymi modelami do CS:S i wypuszczą w końcu Aftermath :)


Zwłaszcza, że nowe modele robione amatorsko już są na niektórych serwerach CS:S, choćby Das Altenheim.

Wrażenia po Lost Coast - Ech, króciutkie to, ale grało się nawet nawet. Na Sempronie 2500+ (64), GF 6600 GT (PCI-E) i 1 GB RAM w dualu poszło w 800x600 i nie żabiło. Inna bajka że ostrzegło mnie że proc wymagań nie spełnia, lecz poszło. Fajnie by było, gdyby takie dodatkowe rozdziały do HL 2 ukazywały się odczasu do czasu, no i gdyby bywały trochę dłuższe. Btw - ktoś wie kiedy wychodzi dodatek?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 28.10.2005 o 18:39, Dark Templar napisał:

Jak rozumiem dodatek to tylko jeden poziom. Wprowadza on do gry/fabuły coś nowego (poza HDR - tu raczej do jakości gry)
i jaka jest jego długość?

To jest tylko jeden krótki poziom. I wykorzystuje on właśnie efekt HDR. Na prawdziwy dodatek przyjdzie nam jeszcze poczekać przynajmniej kilka miesięcy ( w dodatku ponoć ma nie być wersji pudełkowej, jedynie do kupienia i pobrania ze Steama).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować