Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Assassin`s Creed IV: Black Flag opublikowane

33 postów w tym temacie

Powiadają, że dobry 2C jest lepszy niż jaki taki 4C. W ogóle pierwszy raz widzę w minimalnych wymaganiach gry 4C. BF4 ma 2C w minimalnych, a przecież stoi na wyższym poziomie technologicznym... Bujda, ale jak nie pójdzie mi na 2C, to się wkurzę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 09:39, MarszaUek napisał:

Czyli mając Win 7 32-bit Asasynek mi nie poleci :( ?

Biorąc pod uwagę, że w minimalnych pojawiają sie 2gb ram. Wiątpię w to aby jednak okazało się to prawdą i nie śmigał w 32bitach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam, nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda, ale mam pytanie. Mianowicie czy jest jakakolwiek szansa, że AC4BF ruszy mi chociaż na niskich ustawieniach na takim sprzęcie:
- System operacyjny: Windows 7 64-bitowy;
- Procesor: AMD Athlon(tm) X2 215 Processor 2.70 GHz;
- Pamięć operacyjna: 6 GB;
- Karta graficzna: NVIDIA GeForce 9500 GT wersja DDR2 1GB;
Da radę pograć czy niestety muszę czekać, aż kupię lepszy sprzęt?
Z góry dzięki za odpowiedzi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 12:19, Harrolfo napisał:

Owszem, AC III jest niemalże niegrywalne. Wystarczy wspomnieć o Bostonie, czy Nowym Jorku.
Tam spadki klatek (na ustawieniach zmniejszonych do minimum i w rozdziałce 800x600) do
15 na sekundę to standard. W czasie bitew morskich, czy podczas poruszania się po lasach
miałem na ustawieniach średnio-wysokich około 35 klatek.

Na jakiej maszynie grasz ?

Na moim kompie chodzi jak ferrari.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich Forumowiczow
Mam pytanie odnosnie Assassina Black Flag
Wiem ze gry na PC jeszcze nie ma ale posiadam intela i5 650 jest to jak wiecie procesor dwu rdzeniowy a w minimalnych podany jest cztero rdzeniowy. Myslicie ze jest szansa uruchomienia tejze gry na tym procku
Z gory dziekuje za opdpowiedzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja w AC3 w full hd gralem na i3 + 8800gts 640mb na średnich i gra śmigała. Nie zauważyłem przycinek.
To że procek zalecany jest 4 rdzeniowy nie znaczy, że nie pójdzie.
Ostatnio wymieniłem sobie karte na gtx770 plus nadal i3 i wiedzmin 2 full hd na ultra 60 fps stałe tylko dlatego, że miałem właczoną synchronizację. Tak byłoby grubo ponad to.
Radze traktować wymagania z przymróżeniem oka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 21.10.2013 o 12:06, wee napisał:

mój core 2 duo 8600 po podkreceniu jest lepszy od tego chłamu w minimalnych,wymagania
to chyba z [m] wzieli


Raczej nie. Byś musiałbyś mieć go podkręconego na ~ 5Ghz i porównywać z niepodkręconym quadem. Cóż zainwestowałeś w procesor na chwilę, bo było wiadomo, że więcej rdzeni będzie w przyszłości szybsze. Technologia dokładnie ta sama (oba to intel core 2), poza tym zauważ, że quady też można podkręcać, więc nie jest lepszy. wcześniej miałem Q8300 i spokojnie ruszał na 3,6 Ghz, teraz mam Q9650 i chodzi na 4,5Ghz (5 nie potrafi wbić na napięciu do 1,5V, dalej za łatwo o zniszczenie procesora, wiec odpuściłem). Nie dasz rady bez azotu wbić 7Ghz, więc i tak będzie wolniejszy od Q8300.

PS widziałem kolesia co podkrecił Q9650 na 1,62V zasilania ten CPU do 6Ghz czy 7Ghz, ale gdzie indziej napisał, że spalił przy tym ~27 sztuk.


Wie ktoś czy GF9800GT da radę? - Niby ma Shader 4.0, 512MB. Choćby na minimum? Czy już pora zmienić np. na GTX770 ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować