Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Battlefield: Bad Company powróci!

29 postów w tym temacie

> siema prosze was o odpowiedz mój kolega chce pograc w bf4 bete ma narazie predkosc internetu
> 15kb/s (narazie)
> chce pobrac 6 gb .ile zajmie mi poobieranie tej gry?
>
To troll prawda?:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 15:38, dami833 napisał:

siema prosze was o odpowiedz mój kolega chce pograc w bf4 bete ma narazie predkosc internetu
15kb/s (narazie)
chce pobrac 6 gb .ile zajmie mi poobieranie tej gry?


Jeśli ma prędkość pobierania 15 kbit/s, to mu się gra pobierze w mniej więcej 40 dni :D Jeśli jest to 15 kB/s, to zajmie to tylko ponad 4 dni :D
Ale przy takiej szybkości neta to nie ma w ogóle sensu grać w multi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 17:47, pawbuk napisał:

> siema prosze was o odpowiedz mój kolega chce pograc w bf4 bete ma narazie predkosc
internetu
> 15kb/s (narazie)
> chce pobrac 6 gb .ile zajmie mi poobieranie tej gry?
>

Jeśli ma prędkość pobierania 15 kbit/s, to mu się gra pobierze w mniej więcej 40 dni
:D Jeśli jest to 15 kB/s, to zajmie to tylko ponad 4 dni :D
Ale przy takiej szybkości neta to nie ma w ogóle sensu grać w multi :D


powiem mu to ok dzienki za odp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fajniejsza kampania była niż w trójce. Taka na luzie a ta czwórka to biła wszystkich na głowe :) W multi też o wiele ładniejsze, fajniejsze mapy. W trójce już niektóre mapy w trybie gorączki a raczej szturmie to się nie nadawały do tego trybu jak kaspijska granica czy wyspa chark. Mapy w trójce to operacja metro zrobiła wrażenie. Chociaż dojście do drugiego punku to jest problem bo są trzy wejścia i nie czasami nie zdązysz z nich wyjśc bo jest kampfesta na respie. Optymalizacja gorsza i wszystko się świeci na niebiesko :O W BC2 taka pustynia atakama to jak celujesz ze snajperki to ledwo co widać. Też są zimowe i nocne mapy a w trójce to syf był z tymi mapami. Pod względem eleganji map to wygrywa BC2 pod każdym względem. Mam nadzieję że jeszcze złą kompanie zobaczymy bo pomimo konsolowej ułomności (ach to spotowanie i brak leżenia, itd) to jest lepsza prawie pod każdym względem niż trójka niby z dojrzała fabuła i kupą DLC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu!
Tych wszystkich pożal się boże nowości to do kosza tylko.
Gdyby nie to że z kumplami naparzam po nocach to wogóle nie kupił bym Batta 3 i nie czaił się na 4.
Medal of Honor tylko dlatego że jest GROM.
Call of Duty dawno już (tylko według mnie!) odeszło od dobrego kina akcji w które się gra.
A z tymi droidami w black ops 2 to kopnęli mnie w brzuch.
W każdym razie BETA Battlefielda 4 skutecznie mnie zniechęca do zakupu.
Trzeba było nie wypuszczać badziewia które trąci myszką, nie pomogą tu teksty ale beta wazy mało itd.
Grafika to kartony! Mało ludzi na serwerach, Brak ciekawych skryptów czy efektów zniszczeń. Znowu pozmieniali sterowanie, przez co 2 na 5 śmierci to samobójstwo :)
Jak najszybciej nextgeny by świat zrobił krok do przodu.
Na PC jest lepiej ale nie na tyle by uderzać głową w sufit.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować