Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Blizzard zleca rejestrację nazwy "Heroes of the Storm"

33 postów w tym temacie

Mi się wydaje, że jest to nowa nazwa dla Blizzard All-Stars, a nie nowego dodatku do WoWa. Co powiem szczerze, że chyba by mnie zadowoliło jakbym miał zagrać w jakąś nową MOBA od Blizza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że Warcrafta IV już nie zobaczmy, ew. dostaniemy jakiś spin-off albo restart. Dlaczego? Ano dlatego, że kontynuacja tego, co było w Warcraft III jest w World of Warcraft.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak skończą wydawać dodatki do SC2 i Diablo3 to może się zajmą w końcu Warcraftem 4. I myślę że fabuła z WoW jest do przeskoczenia, nie ma się co martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że wszyscy mówią o tym, iż gdy tylko skończy się trylogia SC II to gdzieś tak 2-3 lata pojawi się Warcraft IV. I nie będzie musiał to być spin off czy też rozpoczęcie od nowa historii. WoW tak naprawdę niby fabułę ma, ale wcale do świata przedstawionego w pierwszych trzech częściach gry może się nie mieć. To tak samo jakby zrobić World of Wiedźmin (o.O) i potem zrobić czwartą część, która będzie nawiązywała do wydarzeń z trójki, a nie sieciówki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A jaki problem jest wymyślić nową historię? WarCraft 3 też nie jest kontynuacją wątków z jedynki i dwójki, mieliśmy 15-letniego timeskipa i kolejną opowieść o Płonącym Legionie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Uwaga, całkowity offtop:
>
> http://antyweb.pl/sony-chce-zamknac-gametrade-pl-nie-ma-zgody-na-organizowanie-sprzedazy-i-dzierzawy-gier-na-konsole-playstation/
>
> Może wspomnicie o tym newsem?

Ja dodatkowo proponuję przeczytać komentarze pod tym artykułem. Wcale się nie dziwię, że Sony zrobiło coś takiego czytając komentarze właściciela tego portalu, który ma w d.... to, co dzieje się na jego forum. Aż dziw bierze, że zrobiło to tylko Sony. Co innego odsprzedawanie gry a co innego składanie się w 150 ludzi na jedną grę i dzierżawienie slotów (o ile wiem obecnie tylko 2 sloty przypadają na jedną grę, mowa o wersji cyfrowej gry).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:06, Demagol napisał:

A jaki problem jest wymyślić nową historię? WarCraft 3 też nie jest kontynuacją wątków
z jedynki i dwójki, mieliśmy 15-letniego timeskipa i kolejną opowieść o Płonącym Legionie.


Ja sobie nie wyobrażam kolejnego Warcrafta bez Thralla czy Hellscrema. Zresztą nie tylko ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A może to DOTA pod inną nazwą ? Z lekkim rozczarowaniem przyjąłem informację, że to tego moda ma prawo Valve, bo to świat żywcem wzięty z Warcrafta. Nawet pograłem trochę, co tylko pogłębiło rozczarowanie. Fakt, że zrobili tą rozgrywkę świetnie, ale dla mnie NIE MAJĄ DO NIECH PRAWA !!! ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tamta DotA została zatytułowana w końcu Blizzard All-Stars. Akurat tę grę bardzo chętnie bym ujrzał i może w końcu coś się w tym temacie ruszy, bo od dawna cicho.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Może w końcu dodatek, który jakoś wykorzysta te portale w Azeroth, których broniły smoki world-bossy (no chyba, że już coś z nimi zrobili).

@Demagol
To 15 lat przerwy w fabule sprawia, że to już nie kontynuacja? Bez przesady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 19:50, ManweKallahan napisał:

To 15 lat przerwy w fabule sprawia, że to już nie kontynuacja? Bez przesady.


War 3 podejmuje już inne wątki, choć oczywiście jakaś ciągłość jest zachowana. To samo mogą zrobić przy War IV - timeskip i nowe wątki oraz nowe postacie.

A to, że jakichś postaci nie będzie... przyjdą nowe, po których kolejne pokolenia będą pisać/mówić "bez Darricka Renna/Gorgasha Thunderfista to już nie będzie to samo". Arthasa i resztę też wprowadzili ot tak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować