Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Batman: Arkham Origins bronią Season Passa. Uniwersum Arkham niezależne względem filmów

25 postów w tym temacie

wszystko fajnie, tylko że chyba nikt nie kwestionuje tego czy season pass będzie wartościowy czy nie. chodzi o to, że cześć gry (trening Bruce''a w Azji i tajemnicza, dodatkowa zawartość fabularna) została bezczelnie wycięta z gry i sprzedawana jest jako DLC. kpina, rozbój w biały dzień i sprzedawanie niepełnego produktu. grubo nie w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, tak.. trzymajmy się tego debilnego argumentu, ze w dzisiejszych czasach każde DLC jest wycinane z gry.
Naprawdę genialny merytorycznie argument, taki ponadczasowy [i taki skretyniały do bólu].

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> wszystko fajnie, tylko że chyba nikt nie kwestionuje tego czy season pass będzie wartościowy
> czy nie. chodzi o to, że cześć gry (trening Bruce''a w Azji i tajemnicza, dodatkowa zawartość
> fabularna) została bezczelnie wycięta z gry i sprzedawana jest jako DLC. kpina, rozbój
> w biały dzień i sprzedawanie niepełnego produktu. grubo nie w porządku.

Ale nikt Cię nie zmusza do tego, abyś to kupił. Twój wybór więc po co płaczesz? I tak jak napisał kolega powyżej, teraz jak pojawia się każde info o DLC to KONIECZNIE musi być wycięte z gry. Śmiech na sali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > wszystko fajnie, tylko że chyba nikt nie kwestionuje tego czy season pass będzie
> wartościowy
> > czy nie. chodzi o to, że cześć gry (trening Bruce''a w Azji i tajemnicza, dodatkowa
> zawartość
> > fabularna) została bezczelnie wycięta z gry i sprzedawana jest jako DLC. kpina,
> rozbój
> > w biały dzień i sprzedawanie niepełnego produktu. grubo nie w porządku.
>
> Ale nikt Cię nie zmusza do tego, abyś to kupił. Twój wybór więc po co płaczesz? I tak
> jak napisał kolega powyżej, teraz jak pojawia się każde info o DLC to KONIECZNIE musi
> być wycięte z gry. Śmiech na sali.

nie wyskakuj mi proszę z gówniarskim tekstami typu "płaczesz". płakać mogę co najwyżej nad głupotą Twoją i kolegi powyżej. gra traktuje o wydarzeniach sprzed AA i AC. jak sama nazwa wskazuje, historia powinna opowiadać o pochodzeniu Batmana i jego początkach w roli bohatera. więc rozdział o treningu Bruce Wayne''a ZANIM został Batmanem uważam za cześć historii wyciętej z gry. kropka. ponadto, gdybyście z kolegą powyżej zadali sobie odrobinę trudu czytania ze zrozumieniem (to dopiero śmiech na sali), może dotarłoby do was, że odnoszę się do słów Guillaume''a Voghela, który broni season passa słowami, że paczka przecież jest wartościowa. ja uważam, że ten "wartościowy" kontent DLC powinien być częścią pełnego produktu, który graczom należy się w dniu premiery za cenę pudełkową. tyle w temacie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:21, Squork napisał:

Dla mnie rozbojem w bialy dzien jest limit instalacji Batmana Arkham City. Dlatego z
ta seria gier juz sie pozegnalem.


Really? Pierwsze słyszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 12:30, rymowski napisał:

graczom należy się

Graczom nic się nie należy. Mają wolny wybór zakupu lub nie określonego produktu, później ewentualnych dodatków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Graczom należy się należny im szacunek i produkt traktujący ich z godnością. Niby "klient nasz pan", ale zamiast traktować nas jak przyjaciół robią z nas dojne krowy i potencjalnych piratów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 12:30, rymowski napisał:

ja uważam, że ten "wartościowy" kontent DLC powinien
być częścią pełnego produktu, który graczom należy się w dniu premiery za cenę pudełkową.

Za cenę pudełkową należy wam się tyle, ile jest w pudełku plus patche w przypadku ewentualnej niegrywalności. NIC więcej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:48, Dared00 napisał:

Za cenę pudełkową należy wam się tyle, ile jest w pudełku

Albo na serwerach Steama/Origina/PSN/itd. ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:47, Demagol napisał:

ale zamiast traktować nas jak przyjaciół robią z nas dojne krowy i potencjalnych
piratów.

Skoro gracze sami wystawiają wymiona, żeby ich doić to jak mają być traktowani?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie moja wina, ja nie wspieram cyfrowego przemysłu pogardy i nie głoszę, że graczom nic się nie należy.

Dzisiaj w konsumpcjonistycznym do granic nieprzyzwoitości świecie mało kto jest nauczony jak sensownie wydawać pieniądze :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie seria Batman: Arkham jest bardziej epicka/spektakularna od filmów w reżyserii Nolana. Wystarczy spojrzeć na postacie jak: Clayface, Croc, Groundy, Ivy czy nawet ten mistyczny i niemal nieśmiertelny Ra''s al Ghul. Udział tych postaci nadaje serii mroczniejszego klimatu na wzór tego z komiksu. Wymienione przeze mnie postacie <z wyjątkiem Ra''s al Ghula - zwykłego śmiertelnika, nie mającego nic wspólnego z oryginałem) nigdy nie pojawiły się w trylogii, gdyż Nolan stawiał na wiarygodność/realizm i stworzył własną wersję świata przedstawionego w Batmanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja tak sobie myślę... czy nie mogliby dodawać season passów do wszystkich pre-orderów? Wiem kasa ale tak pomijając tę ważną dla wszystkich kwestię, to przecież nie byłby głupi pomysł. Więcej pre-orderów by się sprzedawało. Mogliby teoretycznie podnieść nieco cenę. Niestety jak wspomniałem wcześniej nici byłyby z zarobku na DLC ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 16:36, beavisx napisał:

A ja tak sobie myślę... czy nie mogliby dodawać season passów do wszystkich pre-orderów?
Wiem kasa ale tak pomijając tę ważną dla wszystkich kwestię, to przecież nie byłby głupi
pomysł. Więcej pre-orderów by się sprzedawało. Mogliby teoretycznie podnieść nieco cenę.
Niestety jak wspomniałem wcześniej nici byłyby z zarobku na DLC ;)


IG zrobiło tak z BioShock Infinite, i chyba podziałało ^^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować