Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Batman: Arkham Origins bronią Season Passa. Uniwersum Arkham niezależne względem filmów

25 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2013 o 14:01, Wojt3k napisał:

Dla mnie seria Batman: Arkham jest bardziej epicka/spektakularna od filmów w reżyserii
Nolana. Wystarczy spojrzeć na postacie jak: Clayface, Croc, Groundy, Ivy czy nawet ten
mistyczny i niemal nieśmiertelny Ra''s al Ghul. Udział tych postaci nadaje serii mroczniejszego
klimatu na wzór tego z komiksu. Wymienione przeze mnie postacie <z wyjątkiem Ra''s
al Ghula - zwykłego śmiertelnika, nie mającego nic wspólnego z oryginałem) nigdy nie
pojawiły się w trylogii, gdyż Nolan stawiał na wiarygodność/realizm i stworzył własną
wersję świata przedstawionego w Batmanie.


Akurat jak dla mnie to jest strzał w dziesiątkę, chociaż przyznam szczerze że niezbyt przychylnym okiem patrzyłem na samym początku na pierwszą część tej trylogii. Ale jakoś to bardziej tu pasuje. Batman jest człowiekiem więc dobrze że ma też wrogów ludzi, często psychopatów czy fanatyków jakiejś ideologii wielkiej czystki (chociaż i z takimi nadnaturalnymi delikwentami też se dobrze radzi i w swoich komiksach i w cross-overach). Taka wizja akurat do mnie przemawia, chociaż wiem że dużo fanów chciałoby ujrzeć innych łotrów z komiksów i z serialów animowanych.

Natomiast nie zgadzam się trochę z tym zdaniem że seria jest "niezależna od filmów".
No ale to chyba chodzi konkretnie o kontekst fabularny czy coś, bo jest niesamowicie wyczuwalne że seria Arkham czerpie wręcz garściami ze wszystkiego - filmów zarówno Burtona jak i Nolana, komiksów i seriali.
Co do Origins... cóż, jakbym się konkretnie napalił to brałbym w dniu premiery niezależnie od tego czy coś jest wycięte czy nie. Najważniejsze to żeby nie było tego przeklętego GfWL. Natomiast Arkham City tak dokładnie i skrupulatnie przebadałem wzdłuż i wszerz, że na razie nie mam ochoty wracać do tego Uniwersum ;) Może kiedyś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Dla mnie rozbojem w bialy dzien jest limit instalacji Batmana Arkham City. Dlatego
> z
> > ta seria gier juz sie pozegnalem.
>
> Really? Pierwsze słyszę.

Really. Wersja steamowa ma limit 10 instalacji. Kuriozum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 13:36, Squork napisał:

Really. Wersja steamowa ma limit 10 instalacji. Kuriozum.


Mam podstawkę, której już w bazie Steama nie ma, ale jest GotY które ma 5 aktywacji... Pytanie o których aktywacjach mowa... O tych że tylko na 5 kompach na raz może ta gra zostać zainstalowana, czy to że po 5 gra znika z biblioteki i trzeba kupić ponownie. Pierwsze mi nie grozi, a jeśli to drugie, to jest sposób by cofnąć aktywację przy odinstalowywaniu, nie tracąc tych 5.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Szkoda bo to jest zwykłe złodziejstwo. Dla mnie ta seria przestaje istnieć tak jak Mass Effect. Właśnie za najzwyklejsze w świecie oszustwo. Widać że ostatnio wydawcy bo banda zwykłych cwaniaczkowatych żebraków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie sądzę że wydawca robi dobrze ale ludziska - NIKT WAM TEGO KUPOWAĆ NIE KAŻE! Coś jest za drogie? Nie kupuj, poczekaj aż stanieje. Nie lubisz pieprzyć się z dlc? Nie kupuj, czekaj na GOTY. Proste? Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować