Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl - dzień trzeci! Gry cyfrowe Nordic Games taniej nawet o 75 procent!

37 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2013 o 10:39, theZoSo napisał:

Supreme Commander - zestaw - 39,99zł
Gra + dodatek, kupione pojedynczo - 20zł

Że cu? :]

Nie wiem czego się dziwisz. Już pierwszego dnia było wiadomo, że te "promocyjne" ceny są wyższe od tych zwykłych. Np. DA: O wycenili go na 152 zł, a normalna cena to coś ponad 350 zł. Niestety, ale gram.pl już dawno zeszło na psy i nie robi nic, żeby to naprawić. I najwyraźniej mają jakąś umowę z ea, bo co chwila są jakieś promocje na gry od ra.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Większość tych gier była w promocjach po 4.99 EURO a nawet 3.99 i 2.99 EURO. Jezu, to się nazywa promocja. To coś w rodzaju promocji z Tesco - normalna cena masła 3 zł (tak strzelam, nie wiem ile kosztuje masło), następnego dnia robi się cenę promocyjną - dopisuje się przekreśloną cenę 5 zł i dopisuje promocja z ceną 3 zł. Powodzenia w sprzedaży.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja się nie dziwię, bo gram.pl znam od wielu lat... ;] Tylko, że te dwie oferty są w jednej promocji praktycznie obok siebie i przez to nabiera to jeszcze bardziej absurdalnego wyglądu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A ja się pytam dlaczego na Gramie nie było i nadal nie ma newsa o sporze: Sony vs. Gametrade.pl???

http://antyweb.pl/sony-chce-zamknac-gametrade-pl-nie-ma-zgody-na-organizowanie-sprzedazy-i-dzierzawy-gier-na-konsole-playstation/

Czyżby informowanie o takich rzeczach nie było po drodze z interesami Gram.pl??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Z trzy osoby już o tym pisały w różnych tematach. Naprawdę... nie ma sensu wszędzie tą informacją spamować, really.

Natomiast co do promocji... oj ten Alan Wake kusi, oj kusi... Tylko tam w bundlu się zdublował ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:48, Muradin_07 napisał:

Z trzy osoby już o tym pisały w różnych tematach. Naprawdę... nie ma sensu
wszędzie tą informacją spamować, really.

Nie zgadzam się z Tobą kompletnie. Mam na myśli newsa w serwisie, a nie wątek na forum. Czyżby taki news był sprzeczny z interesami Gramu i daltego takiego nie utworzono?

Dnia 03.10.2013 o 13:48, Muradin_07 napisał:

Natomiast co do promocji... oj ten Alan Wake kusi, oj kusi... Tylko tam w bundlu się
zdublował ;D

W bundlu i owszem, ale na Steamie również była swego czasu b. dobra promocja na wszystkie gry z tej serii + na wydania kolekcjonerskie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:53, Janek_Izdebski napisał:

Nie zgadzam się z Tobą kompletnie. Mam na myśli newsa w serwisie, a nie wątek na forum.
Czyżby taki news był sprzeczny z interesami Gramu i daltego takiego nie utworzono?


No ale ja właśnie o tym mówię. To już kolejny news, pod którym znajduje się o tym informacja. Naprawdę nie ma powodu, aby każdy pisał w każdym o tym. I tu nawet nie chodzi o interesy czy też nie. Po prostu - raz było wspomniane i nie ma sensu wszędzie o tym przypominać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:56, Muradin_07 napisał:

No ale ja właśnie o tym mówię. To już kolejny news, pod którym znajduje się
o tym informacja. Naprawdę nie ma powodu, aby każdy pisał w każdym o tym. I tu nawet
nie chodzi o interesy czy też nie. Po prostu - raz było wspomniane i nie ma sensu wszędzie
o tym przypominać.

Ale ja nie muszę przeglądać wszystkich wątków na forum, by zobaczyć gdzieś przy okazji taką informację w komentarzach użytkowników.

Od takiego portalu jakim jest Gram.pl, oczekuję stosownego artykułu redaktorskiego w tym temacie. Tak postępuje rzetelne medium growe. Tylko tyle i aż tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 10:39, theZoSo napisał:

Supreme Commander - zestaw - 39,99zł
Gra + dodatek, kupione pojedynczo - 20zł

Że cu? :]


Z tego, co rozumiem, to zestaw jest dostępny przez cały czas trwania promocji urodzinowej. A poszczególne części z -75% rabatem - tylko dzisiaj. Jutro poszczególne części zapewne wrócą do pierwotnych cen, a paczka rzeczywiście będzie tańsza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 13:59, Janek_Izdebski napisał:

Od takiego portalu jakim jest Gram.pl, oczekuję stosownego artykułu redaktorskiego w
tym temacie. Tak postępuje rzetelne medium growe. Tylko tyle i aż tyle.


W sumie to tak naprawdę dobrze Demagol prawi - ale jak przeczytałeś gdzieś indziej to po co on tutaj? Tym bardziej, ze news by wyglądał tak, że najzwyczajniej pojawiłaby się o tym informacja i tyle. Reszta toczyłaby się w komentarzach do niego. To co nazwałeś "artykułem redaktorskim" kojarzy mi się z jakimś większym, analitycznym materiałem w tej sprawie...

Inna sprawa to to, że tak naprawdę jeszcze wczoraj nie pojawiło się żadne stanowisko polskiej filii Sony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 14:32, Muradin_07 napisał:

W sumie to tak naprawdę dobrze Demagol prawi - ale jak przeczytałeś gdzieś
indziej to po co on tutaj?

Bo tak robi rzetelne medium growe, nawet jeśli wspomnienie o konflikcie nie jest do końca po drodze z interesami portalu. Koniec kropka.

Pozwolisz, że ja teraz zadam pytanie:

Dlaczego tak bronisz Gramu z uporem godnym lepszej sprawy w tej konkretnej sprawie, skoro popełniają ewidentny błąd nie informując czytelników o niej? Możesz mi to wytłumaczyć? Dziękuję.

Dnia 03.10.2013 o 14:32, Muradin_07 napisał:

Tym bardziej, ze news by wyglądał tak, że najzwyczajniej pojawiłaby się
o tym informacja i tyle. Reszta toczyłaby się w komentarzach do niego. To co nazwałeś
"artykułem redaktorskim" kojarzy mi się z jakimś większym, analitycznym materiałem w
tej sprawie...

To mógłby być zwykły news albo troszkę szrszy artykuł. Decyzja jest po stronie redakcji jakby taki artykuł miał wyglądać. Jednakże brak informacji na Gramie o tej sprawie jest mocno zastanawiający...

Dnia 03.10.2013 o 14:32, Muradin_07 napisał:

Inna sprawa to to, że tak naprawdę jeszcze wczoraj nie pojawiło się żadne stanowisko
polskiej filii Sony.

Nie trzeba czekać na stanowisko Sony, by poinformować o całej sprawie. Zawsze można zrobić update artykułu. Gram nie raz tak robiło z innymi newsami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 14:41, soundaddict napisał:

pozwólmy redaktorom gram decydować o czym chcą pisać

Czyli mamy pozwolić na cenzurowanie pewnych informacji? Sprawa jest na tyle poważna, iż zdecydowanie zasługuje na nwesa. Marczak miał rację umieszczjąc sotsowne info na głównej Antyweba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować