Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Promocja urodzinowa w sklepie gram.pl - dzień trzeci! Gry cyfrowe Nordic Games taniej nawet o 75 procent!

37 postów w tym temacie

Dnia 03.10.2013 o 14:51, Janek_Izdebski napisał:

Dlaczego tak bronisz Gramu z uporem godnym lepszej sprawy w tej konkretnej sprawie, skoro
popełniają ewidentny błąd nie informując czytelników o niej? Możesz mi to wytłumaczyć?
Dziękuję.


Nie bronię gramu. Po prostu raz było to napisane w którymś z newsów i tyle. Chciałbym zauważyć, iż informacja o tym, że Tom Clancy nie żyje pojawiła się z pewnym opóźnieniem. Zapewne i ta informacja się pojawi. Poza tym nie lubię jak przy jakiekolwiek sprawie zaczyna się robić niepotrzebne burze i szuka się ukrytych układów. Proszę bardzo.

Dnia 03.10.2013 o 14:51, Janek_Izdebski napisał:

To mógłby być zwykły news albo troszkę szrszy artykuł. Decyzja jest po stronie redakcji
jakby taki artykuł miał wyglądać. Jednakże brak informacji na Gramie o tej sprawie jest
mocno zastanawiający...


Wcześniej już o tym napisałem, więc powtarzać się nie będę ;)

Dnia 03.10.2013 o 14:51, Janek_Izdebski napisał:

Nie trzeba czekać na stanowisko Sony, by poinformować o całej sprawie. Zawsze można zrobić
update artykułu. Gram nie raz tak robiło z innymi newsami.


Akurat w moim przypadku raczej bym nie pisał o czymś, co nie jest potwierdzone i tak dalej. Nie miałbym 100% pewności o tym, co piszę. Ale to ja...

I dalej w offtop nie będę szedł, bo to sensu nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja się pytam dlaczego na Gramie nie było i nadal nie ma newsa o sporze: Sony vs.
> Gametrade.pl
???
>
> http://antyweb.pl/sony-chce-zamknac-gametrade-pl-nie-ma-zgody-na-organizowanie-sprzedazy-i-dzierzawy-gier-na-konsole-playstation/
>
> Czyżby informowanie o takich rzeczach nie było po drodze z interesami Gram.pl??
>
Janku, czy wszędzie węszysz sensacje? Czy po drodze Ci do Macierewicza?
Bez przesady nie każdy musi pisać o wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 14:56, Muradin_07 napisał:

Nie bronię gramu. Po prostu raz było to napisane w którymś z newsów i tyle.

Pod newsem w ramach forum jesli już.

Dnia 03.10.2013 o 14:56, Muradin_07 napisał:

Chciałbym zauważyć, iż informacja o tym, że Tom Clancy nie żyje pojawiła się z
pewnym opóźnieniem. Zapewne i ta informacja się pojawi. Poza tym nie lubię jak przy
jakiekolwiek sprawie zaczyna się robić niepotrzebne burze i szuka się ukrytych układów.
Proszę bardzo.

News o śmierci Clancy''ego ukazał się dosyć szybko. Powtórzę, brak jakiejkolwiek informacji o konflikcie: Gametrade vs. Sony jest mocno niepokojący i zastanawiający...

Dnia 03.10.2013 o 14:56, Muradin_07 napisał:

Wcześniej już o tym napisałem, więc powtarzać się nie będę ;)

Ja podtrzymuję swoje zdanie. Opinie na forum w innych wątkach to nie jest news od redakcji. Nie wtrącam się do formy ewentualnego artykułu Gramu na ten temat. Mnie niepokoi sam fakt braku newsa w tej sprawie.

Dnia 03.10.2013 o 14:56, Muradin_07 napisał:

Akurat w moim przypadku raczej bym nie pisał o czymś, co nie jest potwierdzone i tak
dalej. Nie miałbym 100% pewności o tym, co piszę. Ale to ja...

Mamy skany pisma z kancelarii oraz stanowisko jednej strony. News zawsze można zupdate''ować po ewentualnej publikacji oficjalnego stanowiska Sony.

Dodam tylko, że wiele mediów informuje o różnych rzeczach, kiedy znane jest w danej chwili stanowisko tylko jednej ze stron, a druga nie ujawnia lub nie chce ujawnić swojego stanowiska bądź udzielić odpowiedniego komentarza. Gdyby miało być tak, że zawsze musi być znany komentarz drugiej strony w momencie publikowania newsa, to wiele informacji nie miałoby prawa się ukazać w polskich mediach. A jednak takowe newsy są publikowane.

Dnia 03.10.2013 o 14:56, Muradin_07 napisał:

I dalej w offtop nie będę szedł, bo to sensu nie ma.

Z mojej strony również koniec.

@Pietrzakos83
Akurat ten news jest dosyć ważny i dotyczy polskiej branży growej. Co więcej, wspomniany konflikt może (ale czywiście nie musi) odbić się rykoszetem na aukcjach Allegro i pochodnych. Dlatego jakiś news powinien się ukazać. Tylko tyle i aż tyle. Marczak słusznie wyczuł wagę sprawy i dlatego Antyweb jest teraz wszędzie cytowany.

Nie wiem czy jest jakieś drugie dno. Gdyby takiego na 100% nie było odpowiedni news ukazałby się na Gramie. Proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 15:20, Janek_Izdebski napisał:

Nie wiem czy jest jakieś drugie dno. Gdyby takiego na 100% nie było odpowiedni news ukazałby
się na Gramie. Proste.


Niestety nie zgodzę się z Tobą w tej kwestii. Za bardzo upraszczasz zdecydowanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 16:31, Pietrzakos83 napisał:

Niestety nie zgodzę się z Tobą w tej kwestii. Za bardzo upraszczasz zdecydowanie.

Masz prawo komentować moje wypowiedzi, tego Tobie nie zabraniam. Ja natomiast komentuję Twoje.

To co miałem do powiedzenia w tej sprawie już przedstawiłem powyżej. Podtrzymuję zdanie, że waga sprawy jest zbyt duża (co więcej dotyczącej polskiego rynku), by ją całkowicie pomijać w newsach. Tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale można poczekać, sprawdzić różne źródła i poinformować o niej już gdy sprawa się przynajmniej jako tako wyjaśni.

Jak już pisałem - dowiedziałeś się o niej na innej stronie to po co jeszcze i tutaj?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 16:42, Demagol napisał:

Ale można poczekać, sprawdzić różne źródła i poinformować o niej już gdy
sprawa się przynajmniej jako tako wyjaśni.

Jak już pisałem - dowiedziałeś się o niej na innej stronie to po jeszcze i tutaj?

Nie będę się powtarzał. Wszystko jest w poście nr 23 mojego autorstwa, także kwestia powoływania się tylko na jedną stronę sporu. IMHO Gram jest zbyt poważnym medium growym, by pomijać tak istotną informację z polskiego rynku. O randze problemu świadczy chociażby skala cytowania newsa na Antywebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 14.10.2013 o 12:20, Pietrzakos83 napisał:

Ciesz się, że już nie jestem pracownikiem Wojman..


Bo jakbyś nadal był to by upoważniało Cię do ignorowania próśb Moderatora i robienia syfu na forum? No to faktycznie mam powód do radości w takim razie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować