Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nowe jednostki i walki drużynowe - nadciąga kolejna aktualizacja World of Tanks

17 postów w tym temacie

Skoro ciągle piszecie o aktualizacjach do WOTa to może zacznijcie pisać też o nowych postaciach do lola, itemkach w metinie czy innych rzeczach. Każdy kogo to interesuje to o tym wie. Viva la spam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tak, dodają tylko nowe czołgi premium, a zero łatwek poprawiających wydajność gry, ta gra zaczyna coraz bardziej przymulać PC. Już to widzę, ten nowy system doboru graczy na podstawie umiejętności, "masz dobrego skila to się męcz z noobami w drużynie i ogarnientym przeciwnikiem", już od łatki 7.0 całkowicie zepsuli grę w plutonie (teraz już nikt w nich nie chce grać), więc średnio widzę ich pomysł na rozgrywki drużynowe, jedynie kompanie mają sens.

Podsumowując, ta gra schodzi na psy. Z każdą nową łatką przybywa w niej błędów, kolejne czołgi są nerfione i systematycznie psuta jest mechanika rozgrywki. Jedynie co, to są łasi na kasę i skupiają się tylko na nowych czołgach premium.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Widać że coś robią, to dobrze ale to i tak nie wystarczy żebym wrócił do tej gry pełnej błędów i min. irytujących hitów za 0...

Jak tylko ukażą się czołgi w War Thunder to WoT może nieźle po dupsku dostać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A ja mam szczęśliwą nowinę! Konkurencja WoT-a już szykuje swoje ,,DZIAŁA" (około 2 tygodnie):D
>

ke?? chcesz mi powiedzieć że w ciągu 2 tygodni będą czołgi w War Thunder? proszę o link do info... inaczej nie uwierzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Widać że coś robią, to dobrze ale to i tak nie wystarczy żebym wrócił do tej gry pełnej
> błędów i min. irytujących hitów za 0...
>
> Jak tylko ukażą się czołgi w War Thunder to WoT może nieźle po dupsku dostać...

Hity za zero są w częścią mechaniki gry kiedy masz kilka warstw pancerza i przebijasz tylko powiedzmy jedną (zalicza "niby" penetracje ale nie dostaje się do środka) lub kiedy walisz z HE w zbyt gruby pancerz. Ewentualnie kiedy całe obrażenia zostaną zaabsorbowane przez gąsienice. Bardziej martwiące są znikające pociski, które uderzają w cel, ale nie ma żadnego info o trafieniu odbiciu czymkolwiek, poza tym nie zauważyłem jakichś poważniejszych bugów:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Panowie - WoT się boi i broni jak może(nadciąga WarThunder Piękna grafika, Zajefajna zabawa i chcą w grudniu wprowadzić Czołgi które wyglądem miażdżą WoT-a ). Wszystko fajnie mam już prawie całą linię amerykańskich czołgów zrobioną ale jest jeden szkopuł ARTYLERIA - Tym się nie da grać po ostatnich poprawkach, nie skupia, nie strzela, nie zadaje DMG, MASAKRA. no i cichy nerf T34 za który wywaliłem prawie 200 zł. Masakra

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak tylko dostanę linka to prześle wam CO SIĘ DZIEJE Z POCISKAMI.. Gość nagrywa filmik inny programem niż oryginalny z wota i robi MAX przybliżenie na pocisk ... To jakaś Farsa by nooby mogły grać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 23:09, M_Siwy napisał:

http://www.youtube.com/watch?v=SImdI_C2bQs
Oto link do filmiku który obiecałem

Bez urazy ale woytech ośmiesza się tylko tym filmem. Całość to tylko narzekania i teorie spiskowe sfrustrowanego gracza.
http://www.youtube.com/watch?v=qUkNNs0Hb4c lepiej zobacz sobie to i wtedy zastanów się nad tymi teoriami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować