Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar ma już pomysły na GTA VI, ale na razie skupia się na GTA Online

45 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Twórcy GTA V to obecnie jedni z najbardziej zapracowanych ludzi w branży. Rockstar dysponuje bowiem szeroką gamą pomysłów na następną część gangsterskiej serii, ale musi je odłożyć na przyszłość.

Przeczytaj cały tekst "Rockstar ma już pomysły na GTA VI, ale na razie skupia się na GTA Online" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Póki co niech ogarniają GTA Online :P Wczoraj już udało mi się wbić do gry, ale pewnie jakieś drobne błędy będą się pojawiać. Na kolejną część przyjdzie odpowiednia pora, pewnie wrzucą też jakieś postacie z GTA V, w końcu w tej części było parę znajomych twarzy ;).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No chyba nie tylko ja :D

Nawet mogliby wrócić do klimatów z tamtych lat. Raczej nie wyszłoby to grze na złe i ja bym nie powiedział "przecież to było kilkanaście lat temu w pierwszym Vice City". Przez cały czas czuję, że taki comeback byłby naprawdę pozytywnym doświadczeniem dla wielu. Plus soundtrack... nawet powtórzony w przypadku wielu piosenek i tak by mi się podobał.

Tak... nowe Vice City, nawet takie samo, ale w nowej grafice i z nowymi mechanizmami sprawiłoby mi tyle samo frajdy, co wcześniejsza odsłona.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Właśnie dziś grałem ucieszony z ziomkami z crew. Tatuażyk sobie rypnąłem, kasę pozbierałem, lvl powbijałem. I wiecie co? USUNĘŁA MI SIĘ POSTAĆ. K*RWA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co jak co ale GTA ONLINE to na razie jeden wielki bug. Sam kupiłem na premierę i uważam, że tytuł jest świetny ale występuje tam jak ZAPEWNIAŁ Rockstar dosłownie apokalipsa bugów. Już w pierwszej misji zacząłem się teleportować po całej mapce po czym zrespiłem się w odpowiednim aucie, które miało aż UWAGA 4 auta na dachu :D. Powstała wieża... A znikających postaci to ja już nie będę komentował... No ale trzeba poczekać, myślę, że za miecha spokojnie już się wszystko ogarnie i będzie git :)!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie GTA V to jedna wielka pomyłka (taaak hejterzy i fani GTA pociśnijcie mi teraz!). Skupiają się na grafice i fabule, a zapominają o fizyce gry (bugi, rzeczy niemożliwe "podjazd auta pod pionową ścianę?") takie drobnostki ukazują nowe GTA w złym świetle dla niektórych, którzy spodziewali się w końcu poprawy tych spraw, a przecież Rockstar się podnieca, że GTA V to gra doskonała... bla, bla, bla. GTA 3, Vice City i San Andreas to wtedy cieszyło oko i można było fajnie się zabawić, a teraz zamiast dać graczom coś poprawionego to oczywiście nie... Podpisane kontrakty z Intel, AMD, ATI, Nvidia, które w skrócie na język Polski brzmią: "My (Rockstar) zrobimy wspaniałe GTA V, które będzie miało naprawdę spore wymagania, wypromujemy tą grę na sam szczyt dzięki czemu będziemy mieli miliony zamówień, pamiętajmy jednak że nie wszyscy mają super komputery ale widząc nasze nowe GTA będą kupować nowe, będą je modernizować itp. itd. dzięki czemu Wy (Intel, AMD, ATI, Nvidia) będziecie mieli natychmiastowy skok wzwyż i zarobicie dodatkowe $$$ po czym nam dacie jakieś 10%". To samo jest z Battlefield dlatego wolę zostać przy Call of Duty.

P.S.

Jeśli wyjdzie kolejne GTA to będzie kit, a nie hit to samo z AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 20:00, Sadam49 napisał:

Jeśli wyjdzie kolejne GTA to będzie kit, a nie hit to samo z AC.


Nie jestem pewien, ale jaja sobie robisz, prawda? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powrót do Vice City przyjąłbym z ogromnym uśmiechem na twarzy, ale jednak po cichu liczę na coś nowego. Kiedyś każda kolejna odsłona serii przenosiła nas do zupełnie odległych klimatów: lata 60-te, przyszłość, czasy teraźniejsze, Miami w latach 80-tych, gangi Los Angeles... O ile Rockstar nie bał się takiego kombinowania w erze 3D, o tyle HD to już wyłącznie teraźniejszość. Trochę szkoda, choć domyślam się jak zareagowałoby obecne pokolenie graczy na wieści, że GTA przenosi się w przyszłość. Albo w przeszłość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA 6 ? A nie szkoda pomysłów takiej utalentowanej ekipy na kolejne GTA ? Tyle jest możliwości i opcji które można odkrywać. RDR i inne gry inne niż GTA pokazały że ci panowie potrafią robić też inne bardzo dobre gry. Naprawdę potrzebujemy kolejnego tasiemca ? No chyba że skończyły się pomysły na inne gry niż GTA...
Ale ile można. Zdecydowanie zamiast 20 części tej samej gry o gangsterach (nawet jak będzie fantastyczna) to wolę zobaczyć kilka różnych gier o różnej tematyce i mechanice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować