Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Rockstar ma już pomysły na GTA VI, ale na razie skupia się na GTA Online

45 postów w tym temacie

Skoro tak Rockstar gada, że będzie rozwijać Online do potęgi, to marzy mi się dodawanie miast, które wcześniej już były.

Zresztą, pewnie nie tylko ja jeden mam takie marzenie. :)

W każdym razie, wiadomo - San Fierro, Las Venturas, Vice City, Liberty City...i mogliby w końcu dać pełnoprawne Carcer City. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 18:22, Barteek88 napisał:

Maja pomyslow tyle ze starczylo by na 45 lat ? Czemu zadnego nie dali do V ?

Bo byś czekał 45 lat na grę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Nie jestem pewien, ale jaja sobie robisz, prawda? :D

A tak poza tym coś jeszcze?
GTA 5 jak dla mnie wygląda tak samo jak GTA 4 tylko inna lokacja (podejrzewam ten sam silnik graficzny), Vice City i San Andreas to się zgodzę, że cieszyły oczy, ale... W tych częściach również można było podjeżdzać pod pionowe ściany ( Bo przecież to Ci najbardziej przeszkadza w GTA 5 w które pewnie nawet nie grałeś.) A co do Battlefield''a i robienie zaje****ej grafiki żeby firmy 3 mogły zarobić to CoD pomimo słabej grafiki ma większe wymagania od chociażby BF''a.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 21:25, Dared00 napisał:

Bo byś czekał 45 lat na grę ;)


Bo można wszystko pociąć i wrzucić odpłatnie do Online - w sumie takiego stałego przypływu gotówki im brakowało ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To, ogl może napiście co byście chcieli zobaczyć w kolejnym gta :D?..
Marzy mi się Vice city. Poprawa Fizyki 0 bugów bo ręce opadają zmiana pór roku wiosna lato jesień zima :D żeby np głw bohater miał dziecko haha xd i więcej możliwości w grze, takich jak zbudowanie własnego biznesu np silka takie tam inwestowanie w to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 03.10.2013 o 22:31, mati285 napisał:

>żeby np głw bohater miał dziecko haha xd
A Jimmy i Tracey to niby kim są dla Michaela?

a skąg mogłem wiedziec skoro nie mam jeszcze gta/:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>[...]CoD pomimo słabej grafiki ma większe

Dnia 03.10.2013 o 21:30, qubuzor napisał:

wymagania od chociażby BF''a.


CoD większe wymagania od BF''a? Weź troszkę poczytaj i wtedy może się udzielaj... Dla sprostowania:

Call of Duty Black Ops II - wymagania:

Core 2 Duo 2.66 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 512 MB (GeForce 8800 GT lub lepsza), 16 GB HDD, Windows Vista(SP2)/7

Battlefield 3 - wymagania:

Quad Core i5 2.6 GHz, 4 GB RAM, karta grafiki 1 GB (GeForce GTX 560 lub lepszy), 20 GB HDD, Windows Vista/7

Chyba, że dla Ciebie i5 i Core 2 Duo to jest to samo, zapewne dla Ciebie także grafika 512 MB i 1 GB to też to samo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Chyba, że dla Ciebie i5 i Core 2 Duo to jest to samo, zapewne dla Ciebie także grafika
> 512 MB i 1 GB to też to samo...
Co nie zmienia faktu, że BF mi chodził lepiej niż CoD ;c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To, ogl może napiście co byście chcieli zobaczyć w kolejnym gta :D?..
> Marzy mi się Vice city. Poprawa Fizyki 0 bugów bo ręce opadają zmiana pór roku wiosna
> lato jesień zima :D żeby np głw bohater miał dziecko haha xd i więcej możliwości w grze,
> takich jak zbudowanie własnego biznesu np silka takie tam inwestowanie w to.

-wchodzenie do każdego budynku
-nie znikające samochody (podobno tak jest ale nie grałem jeszcze w piątke)
-Nie liniowa fabuła ( tworzymy 3 własne postacie, na początku chodzimy sobie po mieści spotykając rożnych pracodawcow, których jeżeli zabijemy nie spawn''ią się póżniej, nie ma ściśle określonego zakończenia, zależnie od znajomości i wykonania lub nie wykonania misji będziemy wchodzić stopniowo świat przestępczy na sam szczyt)
-Gdy nam się nie uda misja, nie ma opcji powtórzenia ( chyba że Load Game) mogą być konsekwencji np. ściganie przez mafie, za zabicie naszego sojusznika z którym wykonywaliśmy zadanie a on był ich szefem.
-Bardziej rozbudowany parkour
-pory roku
-gdy nasza postać umrze albo load albo granie 2 pozostałymi
-możliwość jeżdżenia jako pasażer w samochodzie
-możliwość legalnej pracy, i bardziej rozbudowane prace społeczne typu policjant, taksówkarz
-rozgrywka w Londynie + okoliczne lasy
-chevy camaro 2009
-nieruchomości do kupienia w wielu miejscach w tym kilka w lasach
-tuning samochodów pod off-road
-lepszy off-road, więcej terenów
-więcej zwierzyny
-dobrze rozbudowany creator postaci
-możliwość rozgrywki "fabularnej" w 3 osoby przez internet
-puste działki z możliwością budowy domu i umeblowania go, w tym "działające" instrumenty muzyczne, schowki na broń, plantacje roślin w tym narkotyków, otwieranie różnych biznesów, "bunkry"
-pisanie dialogów w czasie cut-scenek
-a ja to bym chciał lekkie połączenie z assassinem ( więcej misji związanymi z skrytobójstwem, wchodzenie na budynki i drzewa :P )
-wiezienie, zapisywanie przestępstw, sądy, kaucje ( więzienie np. na tydzień prawdziwy, zależy od przestepsatwa lub ilości gwiazdek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

GTA VI kontynuacja przygód CJ-a, ale tym razem w Vice City. Akcja rozgrywała by się w 1994 czyli 2 lata po wydarzeniach w Los Santos. Pomysł dobry? Popieracie? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zdecydowanie wolałbym oglądać kolejne odsłony w latach wcześniejszych. 90, 80 - to było to... :(

Te współczesne GTA jakoś mniej mi zapadają w pamięci aniżeli wcześniejsze części. A chętnie zobaczyłbym VC, LS, czy inne miasto w starszej odsłonie na tym silniku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Franklin i Chop
Nowa postać dziewczyna która ma psa (suczkę)
Franklin i ta dziewczyna są w związku.Żeby były szczeniaki
misja na konie i żeby oni mieli dwa domy jeden na farmie i drugi w mieście
na farmie oczywiście zwierzęta farmerskie .
I jak jest Chop to aby były inne zwierzęta.
I więcej misji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować