Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wymagania sprzętowe Watch Dogs będą niższe. Ubisoft prostuje

33 postów w tym temacie

Czyli jest szansa że sobie w to pogram tylko dlaczego UBI wydaje AC IV i Watch Dogs tego samego dnia przez to nie wiem na którą się zdecydować w pierwszej kolejności bo będę chciał nabyć obie, pozostaje czekać na konkrety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Michapod też mam ochotę i też mnie zastanawia czemu Ubi wydaje 2 na raz przecież stracą na tym trochę kasy. A co do wymagań to wczoraj się załamałem bo mam kartę graficzną 512 mb, ale na razie jest dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Michapod też mam ochotę i też mnie zastanawia czemu Ubi wydaje 2 na raz przecież stracą
> na tym trochę kasy. A co do wymagań to wczoraj się załamałem bo mam kartę graficzną 512
> mb, ale na razie jest dobrze.
>
To pora zmienić na 2GB karte bo inaczej nie pograsz. Sam mam 1Gb w karcie i przymierzam się po 2 latach zmienić kartę na geforca 760 jak stanieje lub na nowej generacji radka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To pora zmienić na 2GB karte bo inaczej nie pograsz. Sam mam 1Gb w karcie i przymierzam
> się po 2 latach zmienić kartę na geforca 760 jak stanieje lub na nowej generacji radka
Wiem też miałem ochotę na zmianę w tamtym roku miałem nie kupować gier i tysiaka zaoszczędzić ale zobaczyłem Watch Dogsa, AC4 i te grafiki to nie wytrzymałem i tak oszczędzam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 09:17, diabolo20 napisał:

To pora zmienić na 2GB karte bo inaczej nie pograsz. Sam mam 1Gb w karcie i przymierzam
się po 2 latach zmienić kartę na geforca 760 jak stanieje lub na nowej generacji radka


GTX 760 się na razie nie opłaca kupować lepiej kupić teraz GTX 660 TI lub poczekać na 760 TI. Mnie wczorajszy komunikat też nieźle załamał bo oglądałem ostatnie filmiki pojawiające się w sieci po tegorocznych targach E3 i Gamescom i grafika nie odzwierciedlała takich wymaga. Wydaje mi się także że Ubi zbyt wiele nie straci na sprzedaży po prostu wiele osób kupi najpierw jedną przejdzie ją a potem drugą (sam zastanawiam się którą kupić pierwszą a którą na święta). Ciekawi mnie tylko jak wyszła współpraca Ubi z nVidią, zgodnie z artykułem na guru3d zieloni wydalii 5 milionów dolarów za optymalizację najnowszych produkcji Ubi na PC tylko czy to nie będzie oznaczać problemów dla użytkowników kart AMD to się dopiero okaże

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli będą dokładnie takie, jakie podano wczoraj, tylko nakłamią, że uruchomimy na złomach.


- No jak tam chłopaki ?
- Szefie, skrzynka mailowa mi się wczoraj zapchała od spamu hejterów ;-) Nawet moją matkę wyzywali...
- No, ale da się coś jeszcze z tym zrobić ?
- Na quadzie i GTX 460 na absolutnym minimum mamy te 30 klatek...
- To niedobrze...
- Spoko - damy w minimalnych dwa rdzenie i słabszą grzałe - w 640x480 i 10-15 klatkach też przecież da się grać :DDD
- No i to mi się urwa podoba, ty masz łeb :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> GTX 760 się na razie nie opłaca kupować lepiej kupić teraz GTX 660 TI lub poczekać na
> 760 TI. Mnie wczorajszy komunikat też nieźle załamał bo oglądałem ostatnie filmiki pojawiające
> się w sieci po tegorocznych targach E3 i Gamescom i grafika nie odzwierciedlała takich
> wymaga. Wydaje mi się także że Ubi zbyt wiele nie straci na sprzedaży po prostu wiele
> osób kupi najpierw jedną przejdzie ją a potem drugą (sam zastanawiam się którą kupić
> pierwszą a którą na święta). Ciekawi mnie tylko jak wyszła współpraca Ubi z nVidią,
> zgodnie z artykułem na guru3d zieloni wydalii 5 milionów dolarów za optymalizację
> produkcji Ubi na PC tylko czy to nie będzie oznaczać problemów dla użytkowników kart
> AMD to się dopiero okaże
pierwsze gameplaye odzwierciedlały w pełni wymogi, ale potem grafika zaczeła się sypać coraz gorzej było. Co do tego że straci na grach to się w 100% zgadzam, sam miałem kupić AC4 a potem po przejściu kupić WD a tak kupię WD (jeśli wymogi będą hulały na moim kompie) a potem tańszego o jakieś 30 zeta AC.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Michapod też mam ochotę i też mnie zastanawia czemu Ubi wydaje 2 na raz przecież stracą
> na tym trochę kasy. A co do wymagań to wczoraj się załamałem bo mam kartę graficzną 512
> mb, ale na razie jest dobrze.
>
Na PC sprawa jest oczywista - AC IV tradycyjnie zaliczy obsuwę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 13:15, diabolo20 napisał:

Co ty pleciesz porównaj sobie testy Bety BF 4 wyraźnie jest lepsza od geforce 660TI już
nie mówiąc że kosztuje tyle samo

Jak kupowac 760 to tylko w wersji 4gb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> To pora zmienić na 2GB karte bo inaczej nie pograsz. Sam mam 1Gb w karcie i przymierzam
> się po 2 latach zmienić kartę na geforca 760 jak stanieje lub na nowej generacji radka

Tez mam 1GB kartę graficzną i jakoś nie przeszkadza to w grze na wysokich wymaganiach większości produkcji, więc nie mam pojęcia, o czym piszesz :c

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Komedia. Gracze komputerowi (nie wszyscy, tylko ta najbardziej krzykliwa i najmniej dająca od siebie grupa) najpierw na forach krzyczą, że technologia jest stara, że chcą rozwoju, że konsole, że grafika. Gdy rozwój przychodzi i zwiastuje wyższe wymagania (ale i tak nie ma tragedii, bo sprzęt kilkuletni, no ale nowszy najwyraźniej od blachy pod biurkiem), to płaczą. Płacz musiał byc tak głośny, że aż Ubisoft zareagował. Dobrze, że przynajmniej nie ma skomlenia o XP, bo 7 też była zła. Już najwyraźniej nie jest. Teraz zła jest 8 xD No i zły będzie wymóg 64 bitowych systemów. Bo zapewne takie będą wymagane w nowych grach. Też będzie źle.
Przy kolejnym narzekaniu na "zastój" i na "potrzebę rozwoju" warto będzie sobie o zapowiedziach Watch_Dogs w edycji PC przypomnieć ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 15:05, aope napisał:

Komedia. Gracze komputerowi (nie wszyscy, tylko ta najbardziej krzykliwa i najmniej dająca
od siebie grupa) najpierw na forach krzyczą, że technologia jest stara, że chcą rozwoju,
że konsole, że grafika. Gdy rozwój przychodzi i zwiastuje wyższe wymagania (ale i tak
nie ma tragedii, bo sprzęt kilkuletni, no ale nowszy najwyraźniej od blachy pod biurkiem),
to płaczą. Płacz musiał byc tak głośny, że aż Ubisoft zareagował. Dobrze, że przynajmniej
nie ma skomlenia o XP, bo 7 też była zła. Już najwyraźniej nie jest. Teraz zła jest 8
xD No i zły będzie wymóg 64 bitowych systemów. Bo zapewne takie będą wymagane w nowych
grach. Też będzie źle.
Przy kolejnym narzekaniu na "zastój" i na "potrzebę rozwoju" warto będzie sobie o zapowiedziach
Watch_Dogs w edycji PC przypomnieć ;)

dokładnie najpierw marudzą na to a teraz na to typowi Polacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować