Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Nadchodzi Assassin`s Creed Heritage Collection

19 postów w tym temacie

Kupiłem Anthology na,którą wydałem 300zł i byłem bardzo zadowolony bo dostałem przy okazji steelbook i 5 grafik,w tym przypadku dostaje się same gry i zapewne nieciekawe pudełko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A już za rok: Assassin''''s Creed: Dark Space (setting w kosmosie ma tyle samo wspólnego z asasynami co piraci, może być) i przy okazji Assassin''''s Creed: Ultimate collection (to co wyżej plus część czwarta).
Na pewno kupię trzeci raz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ubi pokazuje jak zrobić kilka razy niezłą kasę na tym samym produkcie. Ciekawe
> czy ktoś
> > to kupi...
>
> CDP Projekt RED też tak zrobił...

możliwe że tak było ;) nie będę się kłócił bo nie pamiętam dokładnie...
Ale dalej nie wiedzę sensu w takim sposobie skoku na kasę gracza. Wydawać co rok nową/starą wersję antologii.
Wg mnie Campbell dobrze napisał że w przyszłym roku możemy się spodziewać Assassin''''s Creed: Ultimate collection ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Już wiem dlaczego w ostatnim miesiącu nigdzie nie mogę dostać antologii Assassins Creed na Xboxa 360. Akurat miałem zamawiać w pewnym miejscu za znacznie wyższą cenę, jednak teraz zdecyduję sie zaczekać na "Heritage Collection".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> CDP Projekt RED też tak zrobił...

Nie kojarzę... Wręcz przeciwnie, mam bardzo dobrą opinię o wydaniach REDów. Po pierwsze - świetna edycja kolekcjonerska drugiej części. Po drugie - wszystkie dodatki dostępne za darmo dla posiadaczy gry. I wielkie wrażenie zrobili na mnie w czasie premiery "edycji rozszerzonej" pierwszego wiedźmina - za 10 czy 20 zł(dokładnie nie pamiętam) dostawaliśmy kompletne pudełko z 3 opakowaniami DVD, obszernymi instrukcjami, mapami i płytami z patchem (który, nawiasem mówiąc, można było za darmo ściągnąc z neta, tylko dużo ważył).
Jak dla mnie RED to nienajlepszy przykład zarabiania na odgrzewanych kotletach (choć fakt, takich wydawców jest sporo)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Lepszej okazji do nadrobienia zaległości z serią chyba nie będzie.

Co to za okazja, jak cztery z pięciu części nie są kompletne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 04.10.2013 o 15:49, Campbell napisał:

Jak dla mnie RED to nienajlepszy przykład zarabiania na odgrzewanych kotletach


Wiesz, TobiAlex mógł rozumieć przez to robienie kasy na jednej marce.
Efektem ogromnego hype''u podczas premiery Wiedźmina 2 jest to, że teraz mamy: puzzle, figurki, medaliony, koszulki, specjalne wydanie Playboya z Triss, lepszą sprzedaż jedynki, niedługo wejdzie komiks.
Andrzej Sapkowski też pewnie zarobił na tym swoje (choć z drugiej strony stracił - wiele osób zaczęło utożsamiać Wiedźmina wyłącznie z CDP Red).

Moim zdaniem, dopóki poziom ich gier nie spadnie, mogą sobie nawet gacie z Geraltem sprzedawać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zbiorcze wydanie wszystkich gier serii w normalnym pudełku, w miarę normalnej cenie (bo Anthology jednak tanie nie było) dla ludzi, którzy chcą zacząć swoją przygodę z serią.


Nie, to totalnie nie ma sensu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jak wyszła antologia myślałem że kupie ale okazało się że nie dosyć że w PC-towej nie było DLC to w Polsce wydanie było bardzo brzydkie (w innych krajach cała zawartość była przygotowana pod antologie, książeczka wygląd płyt a u nas wsadzili po prostu płytki z "ekstra klasyk"). Teraz pomyślałem no może teraz kupie a znów się okazało że PC-towe wydanie będzie bez DLC...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 08:20, Henrar napisał:

dla ludzi, którzy chcą zacząć swoją przygodę z serią.


Są też ludzie, któzy chcieliby zacząć przygodę w całości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 05.10.2013 o 08:20, Henrar napisał:

Zbiorcze wydanie wszystkich gier serii w normalnym pudełku, w miarę normalnej cenie (bo
Anthology jednak tanie nie było) dla ludzi, którzy chcą zacząć swoją przygodę z serią.


Nie, to totalnie nie ma sensu.


Oj, czemu ja miałem to przeczucie że prędzej czy później się znowu do mnie doczepisz...
Wiem, wiem... Lubisz sobie czasem ludzi pozaczepiać i podyskutować, nie?
Jeżeli dla ciebie kupowanie gier bez wszystkich dodatków jest z sensem to gratuluję toku myślenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W sklepie gram.pl w punkcie wersja językowa jest napisane: w całości po angielsku. Czy ktoś doinformowany mógłby to potwierdzić lub dementować? Cena wydaje się dla mnie atrakcyjna gdyż w Assassynów jeszcze nie grałem. Niemniej, angielskim posługuję się na tyle rzadko, że - uwzględniając rozbudowany wątek fabularny - przyjemniej grałoby mi się w wersję z tłumaczeniem choćby w wersji kinowej. Z góry dziękuję za odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

W folderze Lokalizacja dla II części gry nie ma pliku z j.polskim. Na opakowaniu gry jest informacja, że gra ma napisy w j. polskim. Jednak wybór j. polskiego podczas instalacji nie jest możliwy. Można coś z tym zrobić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować