Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Alien Rage gotowe do pobrania

45 postów w tym temacie

Choć Sniper 2 mocno rozczarował to dałbym szansę Alien Rage bo być może w gatunku fps CI Games poradzą sobie lepiej? Demo to najlepszy sposób żeby sie o tym przekonać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Potwierdzam, 3570k@4,5GHz razem z szafirem 7970@1000/1500 nie dają płynności w tej grze. Spadki są na tyle wysokie, że psują całą zabawę. Chłopaki muszą nad tym popracować, póki co przyjemność z gry jest wątpliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

HD6850,
6GB RAMu,
Phenom II X4 3,43 GHz

I 25-60 na średnich, bez AA i Vsyncu... CI musi nauczyć się optymalizować gry, bo AR ma potencjał. Nie kupię, póki nie usłyszę o jakimś patchu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 19:20, castlerock napisał:

ja mam wrażenie że Gothic 3 był bardziej zoptymalizowany :D:D


Przesadzasz.
Robiłem 2-3 wymiany sprzętu (generalne, z przerwą prawie dwuletnią pomiędzy, do tego patche...), nadal nie było płynnie. Daleko poza minimalne i średnie. To jest brak optymalizacji.

Dzisiaj narzekają na brak optymalizacji posiadacze wypasionych sprzętów, gdy ręka im drży przy obniżaniu detali.
Dawniej narzekało się na optymalizację, gdy gra nie działała płynnie na żadnym sprzęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 22:27, Barek606 napisał:

Gothic 3 był okropny pod względem optymalizacji. Co do AR to na pewno wyjdą jeszcze patche.
Odrobina zrozumienia, w końcu to nasi rodacy.

Serio? To że są naszymi rodakami nie ma tu kompletnie żadnego znaczenia. Zrobili w końcu grę dedykowaną na rynek światowy. Ich narodowość nie usprawiedliwia tego że spartolili optymalizację.
Nie rozumiem więc apelu o "odrobinę zrozumienia". Co prawda nie interesuję się piłką nożną, ale orientuję się w tym, że nasi piłkarze przegrywają jak leci w związku z czym wszyscy masowo wieszają na nich psy. Tutaj również powinniśmy wykazać się odrobiną zrozumienia bo to przecież Polacy?
Przestańmy oceniać gry przez pryzmat tego że stworzyli je nasi rodacy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 10:17, kaczek93 napisał:

Nie rozumiem więc apelu o "odrobinę zrozumienia".

Płacą mu za reklamę, to reklamuje. Wystarczy sprawdzić jego historię postów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 07.10.2013 o 10:21, Dared00 napisał:

> Nie rozumiem więc apelu o "odrobinę zrozumienia".
Płacą mu za reklamę, to reklamuje. Wystarczy sprawdzić jego historię postów.


Mocne słowa biorąc pod uwagę, że jak dotąd(3 tygodnie) piszę o jednej grze na którą czekałem, bo zawsze byłem fanem quake''a. A z tym zrozumieniem to jakoś do piłkarzy to Polacy mają jakoś inne podejście "nic się nie stało..."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:53, Barek606 napisał:

Mocne słowa biorąc pod uwagę, że jak dotąd(3 tygodnie) piszę o jednej grze na którą czekałem,
bo zawsze byłem fanem quake''a.

Mówię, co widzę. A widzę to, że przez 31 dni wszystkie twoje posty dotyczą wyłącznie gier CI, i opisują je wyłącznie pozytywnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 22:53, Barek606 napisał:

Mocne słowa biorąc pod uwagę, że jak dotąd(3 tygodnie) piszę o jednej grze na którą czekałem,
bo zawsze byłem fanem quake''a. A z tym zrozumieniem to jakoś do piłkarzy to Polacy mają
jakoś inne podejście "nic się nie stało..."


Wiesz nie ma co się przejmować. Także wiele piszę o CI i się przyznaję gdyż od dawna kupuje ich gry, bo są tanie i na swoją cenę mają dobrą jakość. Oskarżenia są wrzucane przez ludzi którzy nie mają żadnych argumentów iż gra AR jest zepsuta lub mało gry-walna. ITD. Przestałem się przejmować takimi wypowiedziami. Gra ma wielu zwolenników jak i przeciwników jak każda inna gra - Porównanie (7 rekordów ginesa pobiło GTA5 ) ma wiele fanów
A ja osobiście jej nie lubię bo nie ma licencjonowanych wozów pełno błędów itd To znaczy że jestem z Czarnego PR konkurencyjnej firmy?? BZDÓRA ale trzeba im to wybaczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Odpaliłem demko na lapie - lapek stary t6500 2.1 ghz dual core , 3 GB DDR2 Ram oraz Mobility hd 4650 1 GB GDDR3 i moje odczucia.


- gameplay nudny jak flaki z olejem mimo że feeling broni jest oki.
- graficznie ładnie ale nic specjalnego
- Optymalizacja to dno.

Za tę cenę to można lepsze gierki znaleźć np. nowy Shadow Warrior, Nieco starszy hard Reset, Painkiller HD itp. itd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 12.10.2013 o 18:08, Numenpl napisał:

Za tę cenę to można lepsze gierki znaleźć np. nowy Shadow Warrior, Nieco starszy hard
Reset, Painkiller HD itp. itd


Stare gierki i owszem. Ale nie wyjeżdżaj chłopczyku z 2x droższym SW - jako porównaniem. Bez sensu.
Druga rzecz - nie wiem, co za syf masz na kompie zainstalowany - ja na stacjonarce w podobnej konfiguracji gram płynnie. Czasem trzeba jeszcze zadbać o higienę systemu operacyjnego :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 13.10.2013 o 14:16, MonAnalIza napisał:

Druga rzecz - nie wiem, co za syf masz na kompie zainstalowany - ja na stacjonarce w
podobnej konfiguracji gram płynnie. Czasem trzeba jeszcze zadbać o higienę systemu operacyjnego
:p


Gratuluję ynteligencji porównanie lapa do stacjonarnego!!

Gra ma kijową optymalizację jak na grafikę tego typu spadki co chwila na lapie który jest w stanie pociągnąć inne gry na UE3 na przyzwoitych detalach czyli B:AC,B:AA, Borderlands , XCOM EU w 1366x768 a w AR zjechanie do 800x600 nic nie pomaga nadal fps dropy z tyłka.

Druga sprawa AR kosztuje 20 euro na steam a SW 25 euro gratuluję matematyki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować