Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Demo Alien Rage gotowe do pobrania

45 postów w tym temacie

A czyli jeśli piszę o czymś Pozytywnie i wyrażam swoje zdanie to oznacza że pracuje dla danego Producenta?? Czyli jak napiszę że Lubię grę w stylu Alien Colonial Marines Którą okrzyknięto chałą to oznacza że pracuje dla SEGA??
Nie atakuje nikogo, wyrażam swoją opinię i Oskarżenia kieruj sobie w inną stronę np: kolegów z podwórka. Lubię grać w różne gry i mimo ich wad wyciągam z nich Frajdę. np: Wyżej wymieniony alien: czekałem na niego 8 lat - fakt ma dziury, jest słabo wykonany - ale dla mnie jest OK. Ma CO-OP-a na 4 osoby fajne i ciekawe misje Oryginale dźwięki i chętnie do nie go wracam. (Ale oczywiście to oznacza że pracuje dla SEGA). Jak pisałem Gram jeszcze w BF (To znaczy że pracuję dla EA ) no i dalej gram w WoT-a (Wargaming) , WarThunder Bardzo polecam to znaczy że pracuje dla (Gajjin) Uwielbiam grać w C&C generals ZH + Mody to ponownie oznacza że Pracuję dla EA. Są gry które ja osobiście lubię i polecam je a także ich bronie mimo że posiadają wady. A nie przepadam za GTA to znaczy że dla kogo pracuje(oczywiście nie polecam gry i nie znajduję w niej fanu, nie bronie jej a wady wypisuję )
Fajna gierka także Polskiego wydawcy Chrome (To oznacza że pracuje dla Techlandu). Jeśli szukasz zaczepki to popatrz w lustro i Pozaczepiaj Tego gościa co widzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrze się dowiedzieć że pracuje w jakiejś firmie bo lubie jakieś gry, czyli moje gusta się także nie liczą. Szanuje czyjeś znadanie ale chyba ktoś nie szanuje mojego zdania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.10.2013 o 23:00, M_Siwy napisał:

P.S: a jeszcze jedno na forum BF4 gość zachwala CoD-a to oznacza że pracuje dla ?? czy
nie pracuje dla??

Pewien dyktator kiedyś napisał... co można powiedzieć o reklamie mydła, które przedstawia inne jako dobre?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować