Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

DualShock 4 będzie współpracował z Windowsem

17 postów w tym temacie

Byłoby miło, gdyby pojawiły się oficjalne sterowniki dla tego urządzenia - dobrze, że podstawowe przyciski działać będą jak należy, ale touchpad mógłby się przydać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 13:12, Witka1995 napisał:

Lol, czyżby w nowej generacji sytuacja miałaby się odwrócić i to pad od PS4 będzie tym
podstawowym na PC? :D


Dużo zależy tutaj od Sony. Jeśli będzie on automatycznie rozpoznawany przez wszystkie gry korzystające dotychczas z kontrolera x360 i wydadzą łaskawie sterowniki - tak, wcale bym się nie zdziwił.
Znając jednak życie, spodziewam się niespodzianki i walki o prymat pomiędzy padami Valve i MS. Zobaczymy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Jeśli to prawda to jestem pocieszony :D w końcu bd mógł komfortowo pograć na padzie na moim kompie i nie bawić się w jakieś dziwne programy , żeby podpiąć pada od ps3 ;p Na padzie od Xsa nie mogę grać ponieważ wyjątkowo mi nie leży , nie wiem czy to przez krzyżak czy coś innego , nie leży i już .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > "Przyciskany przez fanów" - chyba naciskany przez fanów :)
>
> Pytali o funkcje przycisków, więc uznałem, że przyciskanie jest tutaj bardzo na miejscu.
> :)

Dobra, niech już będzie - zatwierdzam :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Super, wreszcie gałki na odpowiednich miejscach. :P (Xbox360 Pad to nie moja "działka" za diabła nie mogę się do tego układu gałek i d-pada przystosować)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 16:01, Deturis napisał:

Super, wreszcie gałki na odpowiednich miejscach. :P (Xbox360 Pad to nie moja "działka"
za diabła nie mogę się do tego układu gałek i d-pada przystosować)


D-pad jest rzeczywiście wybitnie średnio udany, ale kontroler jako taki uważam za naprawdę wygodny. Kwestia przyzwyczajenia. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 06.10.2013 o 19:25, MisticGohan_MODED napisał:

+1
Może i ja się zaopatrzę jeśli faktycznie będzie taki dobry.

Jeśli kompatybilnośc ze Steam Big Picture, a także z grami na Origin czy Uplay będzie zachowana, a cena będzie ok, to może za jakiś czas również pomyślę o zakupie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować