Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Warner: Zmęczenie materiału? Nie w grach z serii LEGO

7 postów w tym temacie

Coś w tym jest, skoro sam rok w rok nabywam kolejne odsłony serii. Świetna zabawa dla dwojga, mnóstwo humoru i ciągłe ulepszanie rozgrywki sprawia, że ciężko nudzić się przy tych produkcjach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Najgorsza seria świata.

Eksploatowana niczym Wormsy, jedzie na tym samym schemacie, a innowacje są najczęściej nieprzemyślane. Najlepsza gra LEGO to The Original Trilogy, cała reszta od Traveller''s Tales (poza The Complete Saga) to nuda, nie wspominając o fakcie, że gry te warto kupować wyłącznie jedynie interesuje nas uniwersum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Najgorsza seria świata.
>
> Eksploatowana niczym Wormsy, jedzie na tym samym schemacie, a innowacje są najczęściej
> nieprzemyślane.

Ciekawi mnie co masz na myśli pisząc że innowacje są nie przemyślane, jakiś przykład ?

Nie kojarzę dokładnie serii z okresu Complete Saga, ale tam chyba nie było takiego zróżnicowania postaci pod względem unikalnych umiejętności.

Ja gram w serię Lego dopiero od Władcy Pierścieni ( ostatnio nabyłem DC ) i zamierzam jak najbardziej nabyć Marvel. Interesuję się komiksami owszem, władcę przeczytałem, ale gry kupuję grę dla kanapowego co-op''a, universum jest mi obojętne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie podam konkretnie, bo nie pamiętam, ale w LEGO SW 3: The Clone Wars było sporo nowych mechanizmów, jednak jako całość to nie działało i było strasznie nudne.

LEGO SW jedynki w to nie mieszam, bo choć tam było dużo nieprzemyślanych rozwiązań (etapy lotnicze chociażby), to dwójka wszystko to naprawiła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja jestem fanem i to hardym uniwersum gacka, a jednak obie części lego z tymi bohaterami zabiły mnie nudą na tyle, że nie mam już ochoty nawet sprawdzać innych produkcji lego, zwłaszcza ze zaziewałem sie przy jedynce batman lego, to juz DC kiedy myslalem ze odczaruje moje złe wrażenie, mimo trochę wiekszej swobody nie dało tam nic ciekawego do roboty... serio chcialem chociaż samą fabułe przełknąć, ale nie da rady wolę Reymana z dziewczyną grać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować