Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Guerilla Games: Next-geny wymagają czterokrotnie większego wysiłku ze strony developerów

34 postów w tym temacie

Człowieku, gadasz bzdety i jeszcze masz pretensję, że nikt nie podziela twoich z kosmosu wziętych wizji, ogarnij się albo szukaj porad na forum dla wykluczonych społecznie;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach


>nie bd nigdy u nikogo pracował, wystarczy na was głąby zarabiać

Dnia 08.10.2013 o 12:53, bithc napisał:

kase, na każdym kroku dajecie siędoić przez rząd za nic w sumie:D chcecie to wam dam
też podoić z mojego pętaxd


żebranie pod sklepem to też praca więc nie mów że nie będziesz ;) i owszem rzucam czasami takim parę złotych więc będziesz dzięki nam żył ;) a nie na nas zarabiał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 13:22, bithc napisał:

że domu to nigdy nie miałem, na wszystko musiałem charować


Wątpię bo piszesz jak pajac więc o życiu dużo chyba nie wiesz.

Dnia 08.10.2013 o 13:22, bithc napisał:

w młodości, dlatego wiem ile bezsensowności w zapracowywaniu się


Owszem tu się zgodzę ale pracować a zapracowywać się to jest różnica. Ale ja nigdy nie mam szacunku do ludzi którzy nic nie robią tylko głupio gadają więc nie obrażaj się że do Ciebie też nie mam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Pragnę przypomnieć, że tu jest Internet. Wszelkie insynuacje na temat cudzego życia i odpowiadanie na nie w podobnym tonie są komrpomitujące. No chyba, że wam to przeszkadza - w takim razie spoko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

tyle że wy nie wiece nic o moim życiu, wiec to co piszesz jest bzdurą, nie wiesz jak pracuje i jak żyje, to tylko twoje glupie docinki o żulach z pod sklepu:) nie wiesz nic o mnie a piszesz, to jest poniżej poziomu z podstawowki, ja nie piszę o was bo was nie znam, piszę o świecie bo nieco przezyłem, ale skoro taki poziom prezentujecie, to odpiszę wam że jesteście sprzedajnymi prostututkami i tyle, a wasi rodzice powinni was wyskrobać w czas i siebie tez najlepiej było by koniec komuny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dnia 08.10.2013 o 13:49, bithc napisał:

wam że jesteście sprzedajnymi prostututkami i tyle, a wasi rodzice powinni was wyskrobać


Patrząc po Twoich psotach i durnych tekstów o rodzicach to nie wiem który wyższy poziom reprezentujesz.

Aha ale ja jestem ekskluzywną prostytutką ! :) więc mnie nie obrażaj że zwykłą :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Patrząc po Twoich psotach i durnych tekstów o rodzicach to nie wiem który wyższy poziom
> reprezentujesz.
>
> Aha ale ja jestem ekskluzywną prostytutką ! :) więc mnie nie obrażaj że zwykłą :/
nie widzisz kretynie ze to ostatnie zdania na ktorych juz sam zadeklarowałem, że schodzę na wasz poziom, bo wcześniej nic nie pisałem o was, wy bardziej o mnie;d wiec tak z wami trzeba, widać prowokujące:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Co do artykuły żadna niespodzianka. Kolesie robili tylko na PS3 ostatnio gry a tam inna architektura na next genach mamy architekturę z PC-ta. Więc naturalne, że jedni będą mieli łatwiej, a drudzy trudniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 13:52, bithc napisał:

wcześniej nic nie pisałem o was

"dojrzałe dzieci systemu:) bez własnego zdania, bez własnej wizji, bardzo dojrzałe:)"
"jezu, jaki Ty głupi jestes:D"
"no będe wam dawał jaja do żucia, widzę że ubóstwiacie ssać:)"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 13:53, Dared00 napisał:

> wcześniej nic nie pisałem o was
"dojrzałe dzieci systemu:) bez własnego zdania, bez własnej wizji, bardzo dojrzałe:)"
"jezu, jaki Ty głupi jestes:D"
"no będe wam dawał jaja do żucia, widzę że ubóstwiacie ssać:)"


Już pominę fakt że koleś nie wie co pisze i się na sposobie produkcji gier nie zna widocznie.

Ale a propo tematu Guerilla Games to inny poziom gier niż na PC.. exclusiv musi być najlepszy, w produkcji takiej gry nie ma "łatwej drogi" ten produkt ma być NAJLEPSZY. Dostając nową konsole wyzwanie jest jeszcze większe bo trzeba wycisnąć z niej na prawdę 200% tego co w tej chwili mogą a wiadomo że natrafią na ograniczenia.

Łatwo zobaczyć że ostatnie paręnaście lat najlepsze tytuły najlepiej oceniane w branży gier komputerowych to w dużej większość exclusive na jakąś konsole czy to M$, Sony czy Nintendo. To nie tylko kwestia marki ale bardzo ciężkiej pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować