Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są nowe wymagania sprzętowe Watch Dogs - jeszcze wyższe niż pierwotnie podawano!

108 postów w tym temacie

Patryk Purczyński

Ubisoft ujawnił oficjalne wymagania sprzętowe Watch Dogs. Z deklaracji o obniżeniu wcześniej podawanej specyfikacji wyszły nici, a to oznacza, że do odpalenia gry potrzebny jest naprawdę mocny zestaw.

Przeczytaj cały tekst "Są nowe wymagania sprzętowe Watch Dogs - jeszcze wyższe niż pierwotnie podawano!" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

I tu pojawia się przewaga konsol - gry może nie będą wyglądać tak jak na mocnych PCtach, zwłaszcza pod koniec generacji (jak np. BF3 czy BF4 na obecne konsole), ale za 2000 wydane na sprzęt można pograć spokojnie przez 5-6 lat. Wiadomo, że wrażenia z rozgrywki z gorszą grafiką będą mniejsze, nie będzie "łał", ale grywalność może być duża.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

a później przyjdą nowe sterowniki, które poprawią wydajność o 20 %, ubi wypuści patch poprawiający optymalizację i jakoś to będzie ;) przypomnijcie sobie jak było z far cry 3

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No w końcu master race będzie mogła odpalić swoje kombajny na full obrotach. :)

A tak na serio - to było do przewidzenia. Dlatego mój starusieńki HD 4890 poczeka na zmianę jeszcze ze dwa lata - nie ma sensu robić upgrade''u kompa przy starcie konsol nowej generacji. Szczególnie że obie na starcie będą miały 8 rdzeni i 8 GB RAM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Osobiście obawiam się, że większość środków będzie ładowana w grafikę, co odbije się na samym gameplayu. Osobiście wystarczyłby mi taki poziom grafiki jak w Deus Ex: Human Revolution, pod warunkiem, że zaimplementują do gry całą masę ciekawych rozwiązań gameplayowych. Nie mam nic przeciwko ładnej grafice, ale niestety jej wysoka jakość zwykle odbija się na innych elementach gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Tradycyjny okres przed wyjściem nowej generacji.

Zobaczcie sobie wymagania CoD: Ghosts i szykujcie komputery na upgrade (GF780 w rekomendowanych). Anyway, właśnie tego się spodziewałem. i5 do grania w gry z next-genów nie wystarczy, 32 bitowe systemy wymrą, gry będą zajmować w cholerę miejsca na dysku a większość GPU będzie do wyrzucenia. A gracze będą narzekać na optymalizację, jak zwykle, mimo że od lat chcieli next-genu i go dostali.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Chciałem nabyć, ale Ubi własnie mnie od tego pomysłu odwiódł , nie bede zmieniał sprzętu dla jednej gry ...czemu mam wrażenie że to bedzie to samo co z Crysis 3 ? taki swoisty benchmark albo naprawdę gównianie zoptymalizowana gra....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Przecież te wymagania są mniejsze. Ostatnio do zalecanych potrzebny był 8 rdzeniowy potwór, a teraz widzę tam 4 rdzeniowca. Podobnie wygląda sytuacja z GPU. Tydzień temu były karty z trójką RAM-u, dziś widzę dwójkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Minimalne wymagani to komputer sprzed 5 lat. Rekomendowane wymagania to komputer za 2 tysiące i można było taki kupić już ponad rok temu :) Pomiędzy tym jest jeszcze cała masa pośrednich zestawów i jak ktoś nie ma w komputerze 4 rdzeniowego proca czy karty pokroju GTX460 to już jego problem. Poza tym jeżeli ktoś ma słabszy zestaw to nie musi grać na high i krzyczeć na forach że mu gra nie chodzi? Niech ustawi sobie poziom grafiki adekwatny do swojego PC i po kłopocie. Według mnie wymagania są znośne i adekwatne do poziomu grafiki jaka była prezentowana na trailerach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Trochę mnie dziwi ten płacz pod tą wiadomością, przecież zalecane wymaganie powninen spełniać komp 2-3 letni! (Mówimy tu o desktopie za ok 2-3 tys). Cały ten lament co był przed zapowiedzią nowych konsol o hamowaniu gier przez obecne konsole to się okazuje być tylko bezpodstawnym bełkotem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Tradycyjny okres przed wyjściem nowej generacji.
>
> Zobaczcie sobie wymagania CoD: Ghosts i szykujcie komputery na upgrade (GF780 w rekomendowanych).
> Anyway, właśnie tego się spodziewałem. i5 do grania w gry z next-genów nie wystarczy,
> 32 bitowe systemy wymrą, gry będą zajmować w cholerę miejsca na dysku a większość GPU
> będzie do wyrzucenia. A gracze będą narzekać na optymalizację, jak zwykle, mimo że od
> lat chcieli next-genu i go dostali.
Na jakiej podstawie uważasz że posiadacze i5 nie pograją na fulla? Wiele gier przed tem wymagało i7 na zalecanych a skończyło się na wykorzystywaniu 4 rdzeni tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować