Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Są nowe wymagania sprzętowe Watch Dogs - jeszcze wyższe niż pierwotnie podawano!

108 postów w tym temacie

> Szkoda że ubi zawyżyło tak wymagania Watch_Dogs. No szkoda ja nie pogram :(
skąd wiesz może pograsz przecie zawsze są zawyżone wymagania i pewnie mniej ramu wystarczy i słabszy procesor czesto robie testy i sie okazuje że dany tytuł nie powinien sie uruchomić bo komp ma za mało ram albo słabszy procesor a tu sie okazuje że chodzi i to całkiem dobrze, a jesli masz karte pod dx 10 to ją zmien karty pod dx 11 jest dużo i nawet ze średnią wydajnością da sobie rade no chyba ŻE jest sie maniakiem ULTRA USTAWIEŃ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Czyli GT640 z 2GB na pokładzie pociągnie na max.
Gdyby na takiej karcie miało pociągnąć na max to by nikt nie kupował kart typu GTX 780 >_>
Na GT 640 może i pociągnie, ale nie ma max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A gracze będą narzekać na optymalizację, jak zwykle, mimo że od

Dnia 08.10.2013 o 09:45, Henrar napisał:

lat chcieli next-genu i go dostali.



Pada kolejny mit - "pecety gotowe są na nextgen co najmniej od dwóch lat" ;-). To mój drugi ulubiony mit, pierwszym był "Gf 8800 wystarczy na całą generację" (X360 i PS3). Cóż jak sobie przypomnę tych stękaczy od "hamowania postępu" to pewną satysfakcję teraz mam - "chcieliśta to mata teraz" ;-). Kilku już widzę odpadło - zapewne gorączkowo odliczają złotówki, bo zbliża się czas upgrejdu grzały ;-).

Wymagania nie ma co kryć są potężne - wystarczy zerknąć na steam na ankietę dotyczącą sprzętu, żeby wiedzieć, że będzie pogrom, utyskiwanie, zaciskanie zębów... i sięganie do portfela - taki los gracza pecetowego i nie ma tu ani grama złośliwości.

O ile większość siedzi już na 64 bitach i ma karty z DX11 oraz ramu raczej 8 niż 4... to reszta już nie wygląda różowo. Najpopularniejsze procki to wciąż dwurdzeniowce, a karty z DX11 to większość ma w wersji "low-budget"...


Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

>(...), a karty z DX11 to większość ma w wersji "low-budget"...
Nawet jeśli karta jest z DX11 to i tak prawie na pewno ma ona mniej niż te 3GB ram. Moja 580 nawet 2gb nie ma. Nowsza 680 ma "tylko" 2 gb. Dopiero "rekomendowana" 780 tyle ma. O AMD nie piszę bo się nie orientuję od kiedy dają po 3 gb ram na GPU. Gdyby nie brak ramu na tekstury to pewnie obie by sobie dały radę a tak trafią do kosza (czytaj będą za grosze na Allegro).

W sumie to i tak szybko PCty dogoniły te nextgeny. Jak ktoś ma na zbyciu 3-6k pln to może sobie kupić kartę od AMD czy nVidia która pozwoli mu grać w nowe gry z włączoną większością opcji. Tyle, że takiego Titana (karta na której wydajność Wiedźmina 3 testują Redzi) kupi kilka osób. Ja raczej poczekam na nVidia gtx 9x0 albo jej odpowiednik od AMD.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 08.10.2013 o 14:14, Principes napisał:

Fakt, konsolowi fanatycy chwalą się swoimi "laptopami do pracy".


Czasem można też z uśmiechem poczytać, jak martwią się o stan kieszeni, jakość grafiki czy optymalizację gier, ku uciesze Master Race ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować