Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Assassin`s Creed 4: Black Flag - szczegóły na temat DLC i Przepustki Sezonowej, zobacz trailery

6 postów w tym temacie

Małgorzata Trzyna

Podobnie jak w przypadku Assassin’s Creed III, także najnowsza część serii doczeka się kilku DLC, które będzie można kupić w jednym pakiecie. Zobaczcie także wideo prezentujące ekskluzywną zawartość dostępną na PS4 i PS3!

Przeczytaj cały tekst "Assassin's Creed 4: Black Flag - szczegóły na temat DLC i Przepustki Sezonowej, zobacz trailery" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ale za to jakich! Historia Adewalego / Adewala (nie wiem jak odmienic te imie xD ) zapowiada się naprawdę miodnie. Nie wiem jak Wy ale ja o wiele bardziej skłonny jestem płacić za takie DLC niż za dodatki w postaci zbroi dla koni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Znów wydają grę w 666 częściach.
Oczywiście. Bo na pewno sekwencja dotycząca innych czasów i innego człowieka ma cokolwiek wspólnego z fabuła gry. Dziwne, ze nikt nie narzekał na HL: Opposing Force/Blue Shift, albo na dodatki do HoMM III. Tylko teraz u niektórych graczy wytworzył się odruch warunkowy, jak upsów Pawłowa: wydają dodatek? Nieważne o czym, nie ważne czy pasuje do fabuły podstawki i nieważne w ogóle co i o czym! Na pewno wycięli!
> Ale za to jakich! Historia Adewalego / Adewala (nie wiem jak odmienic te imie xD ) zapowiada
> się naprawdę miodnie. Nie wiem jak Wy ale ja o wiele bardziej skłonny jestem płacić za
> takie DLC niż za dodatki w postaci zbroi dla koni...
Adewalego, jeśli w ogóle jest odmienne.
> Za 4-6 miesiecy będzie wszystko na jednej płycie za 79,99 albo lepiej XD
Dlatego właśnie dodaje się multiplayer do gier. Ci, co chcą w niego grać kupią wcześnie, bo nie chą być 6 miechów do tyłu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować