Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

PlayStation 4 nie starczy dla wszystkich; pre-ordery we Francji nie zagwarantują konsoli przed styczniem 2014 roku

17 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Yoshida mówił, że na zachodzie produkcja przebiega bezproblemowo i ciężko powiedzieć, czy pojawią się jakieś zastoje. Cóż, pierwsze wycieki dotyczące problemów wypływają już z Francji.

Przeczytaj cały tekst "PlayStation 4 nie starczy dla wszystkich; pre-ordery we Francji nie zagwarantują konsoli przed styczniem 2014 roku" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wybrałeś opcję "płacę przy odbiorze"?

Jeśli tak, to mam dla Ciebie przykrą wiadomość. Dowiedziałem się od gościa zajmującego się w RTV Euro AGD zamówieniami na PS4, że w pierwszej kolejności muszą zrealizować zamówienia, które zostały już opłacone (w tym bodajże również pre-ordery za 100zł), a dopiero później wszystkie inne.
I nie ma znaczenia to, jak wcześnie zamówiłeś konsolę (ja rezerwację mam już od sierpnia). Takie dostali polecenie od Sony. Zwyczajnie nie są w stanie zagwarantować osobom bez opłaconej z góry konsoli, że otrzymają PS4 na premierę.

Miłego dnia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wybrałeś opcję "płacę przy odbiorze"?
>
> Jeśli tak, to mam dla Ciebie przykrą wiadomość. Dowiedziałem się od gościa zajmującego
> się w RTV Euro AGD zamówieniami na PS4, że w pierwszej kolejności muszą zrealizować zamówienia,
> które zostały już opłacone (w tym bodajże również pre-ordery za 100zł), a dopiero później
> wszystkie inne.
> I nie ma znaczenia to, jak wcześnie zamówiłeś konsolę (ja rezerwację mam już od sierpnia).
> Takie dostali polecenie od Sony. Zwyczajnie nie są w stanie zagwarantować osobom bez
> opłaconej z góry konsoli, że otrzymają PS4 na premierę.
>
> Miłego dnia.
Ja kupiłem Preorder za 100zł więc powinienem mieć konsole w dniu premiery ale jak to będzie zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> W Polsce nie będzie się co martwić o dostępność :D
>

Nie byłbym taki pewny. W Niemczech też zaczyna brakować konsol i mieszkańcy tego państwa zastanawiają się czy do nas nie wpaść po konsole ps4.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Wybrałeś opcję "płacę przy odbiorze"?
>
> Jeśli tak, to mam dla Ciebie przykrą wiadomość. Dowiedziałem się od gościa zajmującego
> się w RTV Euro AGD zamówieniami na PS4, że w pierwszej kolejności muszą zrealizować zamówienia,
> które zostały już opłacone (w tym bodajże również pre-ordery za 100zł), a dopiero później
> wszystkie inne.
> I nie ma znaczenia to, jak wcześnie zamówiłeś konsolę (ja rezerwację mam już od sierpnia).
> Takie dostali polecenie od Sony. Zwyczajnie nie są w stanie zagwarantować osobom bez
> opłaconej z góry konsoli, że otrzymają PS4 na premierę.
>
> Miłego dnia.


BZDURY piszesz. Sam sklep EURO RTV AGD podaje przy zakładce ps4 informację :
"Uwaga!!!
Dostępność konsoli w dniu premiery będzie ograniczona, zamówienia będą realizowane według kolejności zgłoszeń.

Źródło: http://www.euro.com.pl/konsole-playstation-4/sony-playstation-4.bhtml#ixzz2hAq1YSsq"

więc decyduje kolejność zgłoszeń :)

napisz proszę imię i nazwisko osoby z którą rozmawiałeś. chętnie się skontaktuję i usłyszę to samo co Ty .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

EURO RTV AGD to przynajmniej z moich doświadczeń jeden z najgorszych sklepów jeśli chodzi o obsługę. Jeżeli info po prostu wyciekło i oficjalnie nie jest rozpisane (lub różni się) to możesz pytać kogo chcesz i niczego nie osiągniesz, a o tym jak jest w rzeczywistości dowiesz się w dniu premiery, kiedy to może się okazać, że zabraknie. Z drugiej strony jak ktoś już napisał u nas dostępność raczej nie będzie problemem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 01:29, Afgncap napisał:

EURO RTV AGD to przynajmniej z moich doświadczeń jeden z najgorszych sklepów jeśli chodzi
o obsługę. Jeżeli info po prostu wyciekło i oficjalnie nie jest rozpisane (lub różni
się) to możesz pytać kogo chcesz i niczego nie osiągniesz, a o tym jak jest w rzeczywistości
dowiesz się w dniu premiery, kiedy to może się okazać, że zabraknie. Z drugiej strony
jak ktoś już napisał u nas dostępność raczej nie będzie problemem.



Ja tam jakoś nigdy nie miałem problemów z tym sklepem. może dlatego że rzadko korzystam z ich usług. Co nie zmienia faktu, że skoro mają jakąś umowę z SONY i podają informację, jakoby decyduje kolejność zgłoszeń, to pozostaje grzecznie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie zamówiłem pre z jednego prostego powodu!
Nie można składać pre-orderów na bundle, a uważam, że będą to korzystne cenowo zestawy. Prawda jest taka, że wystarczy pojechać w dzień premiery (w miarę wcześnie do marketu - a tych nie brakuje) i zabrać interesujący nas bundle :P

Dodam, że dziwna to polityka, że nie można składać zamówień na bundle (chyba, że się mylę?) Nie chcą więcej pieniędzy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 00:56, czareckyy napisał:

BZDURY piszesz. Sam sklep EURO RTV AGD podaje przy zakładce ps4 informację :
"Uwaga!!!
Dostępność konsoli w dniu premiery będzie ograniczona, zamówienia będą realizowane według
kolejności zgłoszeń."


Nie piszę bzdur. Piszę to, co mi napisał gość zajmujący się zamówieniami na PS4.
Informacje na stronie często są nieaktualne, a obsługa mailowa to jednak kontakt z człowiekiem.
Nie twierdzę, że mam rację, ale taką otrzymałem odpowiedź, więc przekazuję ją dalej.

Dnia 09.10.2013 o 00:56, czareckyy napisał:

napisz proszę imię i nazwisko osoby z którą rozmawiałeś. chętnie się skontaktuję i usłyszę
to samo co Ty .


Proszę bardzo: Tomasz Podwysocki

@thedrwlodson - nie można, bo u nas oficjalnie takich bundli nie ma. Zostały one zapowiedziane, jeśli się nie mylę, wyłącznie dla Wielkiej Brytanii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować