Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Remake Gabriel Knight: Sins of the Fathers w 2014 roku na PC i urządzenia przenośne

5 postów w tym temacie

Robert Sawicki

Ktoś narzekał na brak dobrych przygodówek? Może i kolejny raz zamiast porządnego, nowego tytułu dostajemy remake gry z lat 90-tych, ale Gabriel Knight: Sins of the Father premierę miał tak dawno, że prawdopodobnie nawet nie zauważymy, że w to graliśmy. Przynajmniej taki najprawdopodobniej jest plan.

Przeczytaj cały tekst "Remake Gabriel Knight: Sins of the Fathers w 2014 roku na PC i urządzenia przenośne" na gram.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmm... zagadki i fabuła ta sama? No o może być bardzo przyjemnie :)
Co prawda mnie się bardzo dobrze grało i gra w serię GK nawet w starej grafie ale wersją HD także nie pogardzę.
No to teraz tylko czekać na premierę grając w całą trylogię :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dobrych przygodówek jest sporo. GK: SotF jest przygodówką wybitną.

To jest news tygodnia jak dla mnie. Nie żadne GTA, konsole czy CoD, tylko właśnie GK. Niestety, w grze będzie nowe udźwiękowienie, bo nie zachowały się stare nagrania w wysokiej jakości. :(( To jest potencjalnie największy minus tej produkcji. I tak, ma to znaczenie, bo w oryginale kreacje aktorskie są fantastyczne (m.in. Tim Curry, Mark Hamill, Michael Dorn, Leah Remini, Virgina Capers). No cóż, może znajdą aktorów, którzy staną na wysokości zadania - firma która za to odpowiada, zajmowała się m.in. The Walking Dead - pod tym względem sprawili się absolutnie wzorowo. Tak czy siak to jedna z najlepszych przygodówek ever.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hmmm. Miałem do czynienia jedynie z trzecią częścią i to kupę lat temu. Myślę, że to będzie znakomita okazja do nadrobienia zaległości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować