Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Beta Battlefield 4 poszerza się o tryb Obliteration

15 postów w tym temacie

Co do optymalizacji, to tak - zrobili! Na moim sprzęcie (i5-750, 560Ti) high grało się płynnie, ale były straszne dropy fpsów i nieraz co chwilę się coś doczytywało, powodując kolejne dropy. Po patchu jest lepiej, nie ma już tego doczytywania i ogólne wrażenie, że jest bardziej płynnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja kurde płynnie gram na High po upadku budynku 20-40 fps przed upadkiem 30-47 na GTX 275 i quad q6600 2.4 ghz 6 gb ram ale potrzebny jest windows 8 wtedy nie ma tych cinek co na win 7 optymalizowany jest na win 8 to dlatego niektórzy mają problemy ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 15:48, Majtekonixox napisał:

Ja kurde płynnie gram na High po upadku budynku 20-40 fps przed upadkiem 30-47 na GTX
275 i quad q6600 2.4 ghz 6 gb ram ale potrzebny jest windows 8 wtedy nie ma tych cinek
co na win 7 optymalizowany jest na win 8 to dlatego niektórzy mają problemy ;/


Od kiedy 20-40 to płynnie?
Ja po patchu mam straszne lagi i nie ma dla mnie w zasadzie różnicy czy gram na 1080p czy na 900p. Różnica między wysokimi a niskimi ustawieniami w obu rozdzielczościach wynosi jakieś 5-10 FPS. Phenom X4 3,2 i HD7790 1gb

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Fakt - ta gra zamula, jak muł w mule ....... Pomijajac poczatkowe poroblemy z wiecznym ekranem loadingu - aktualizacja directx i punkbustera oraz zwikeszenie pliku stronicowania pamieci przyniosly rezultat, w postaci mozliwosci gry ... Ale jakiej gry? Niemozliwe, zeby gra, ktora jest przeciez nieco podpudrowanym graficznie BF-em 3 - chodzi mi TYLKO i WYLACZNIE o grafike - zamulala na low i zmniejszonej do granic mozliwosci rozdziałce (1600x .... ) na GTX 670, podczas gdy BF3 - po dosc skrupulatnym - ale jednak malo problemowym przestawianiu grafiki z ultra - wysokie - wysokie - ultra hula niczym strus pedziwiatr na ponad 100 fpsach .... I nikt mi tu nie powie o konfiguracji, bo widzialem juz posty ludzi, ktorzy na GTX-ami 7xx mieli problemy. Pomijam inne komponenty, bo nikt nie gra dzis na dwurdzeniowych procach i 6600GT .... A co moze 4 GB RAM-u to tez za malo? U Rock-a na filmikach dziala swietnie i tego niestety nie rozumiem .... a zastosowalem osobiscie ustawienia takie jak on .. no moze procek mam slabszy ..... Ale czy to naprawde tak wiele zmienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

i7 3770, 16GB Ram, GF 670 i gra chodzi płynnie ( 40-70fps ) na ultra detalach po zainstalowaniu najnowszych sterowników od nvidii.

Co do tego nowego trybu, to jakoś mnie on nie kręci. Wole sobie poszaleć helikopterem między budynkami i powbijać się w jednostki przeciwnika :P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Na moim fx8320 i gtx 760, gra chodzi jak złoto.Średnio mam 40-50 fps, więc jak dla mnie optymalizacja jest świetna, a sama gra jest po prostu genialna.I jeśli chodzi i optymalizację i wymagania to twórcy się powinni uczyć od DICE, bo z czym nam wyjechało UBI i Activision, to jest śmiech na sali!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Powiem szczerze, że trochę pogralem i bardzo fajny ten tryb :D Przynajmniej nie ma tak, że wszyscy siedzą na dachach ze snajperkami - sytuacja zmienia się dynamicznie i cała ekipa musi ciężko pracować na zwycięstwo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Ja kurde płynnie gram na High po upadku budynku 20-40 fps przed upadkiem 30-47
> na GTX
> > 275 i quad q6600 2.4 ghz 6 gb ram ale potrzebny jest windows 8 wtedy nie ma tych
> cinek
> > co na win 7 optymalizowany jest na win 8 to dlatego niektórzy mają problemy ;/
>
>
> Od kiedy 20-40 to płynnie?
> Ja po patchu mam straszne lagi i nie ma dla mnie w zasadzie różnicy czy gram na 1080p
> czy na 900p. Różnica między wysokimi a niskimi ustawieniami w obu rozdzielczościach wynosi
> jakieś 5-10 FPS. Phenom X4 3,2 i HD7790 1gb
Pieprzysz, jak oglądasz film w kinie to jest płynnie a filmy kręci się w 25 klatkach na sekundę, w 25, 30 i 40 klatkach na sekundę da się płynnie grać. co do samego BF 4, to optymalizacja leży, a i wymuszają instalacje Win 8 dla lepszej grywalności co miewa o pomstę do nieba! Gry powinny działać płynnie pod każdym systemem na jakim można je odpalić, a nie faworyzują te gówno Windows 8.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

No to Tak: Kochałem BF Wszystkie części kupowałem o przepraszam Prawie nie posiadam 2142, Aczkolwiek większość mam w wydaniach specjalnych, Co mogę powiedzieć o teście BETY 4:( K... jest to podrasowana trzecie część w dodatku z zepsutym sterowaniem nie poprawionym z trzeciej części, 60 tonowym Czołgiem jedzie się jak Formulom 1 , helikoptery latają jak chcą , Pojazdy opancerzone prędkością równają się z czołgiem, wjeżdżam na szkło czołgiem ono nie Pęka :(, Ilość FPS to jakaś paranoja (nie mam słabego kompa ani neta) , Logowanie się to totalna porażka nie wspomnę o samym ładowani gry.
Z plusów to to że jest to BF, Ładna grafika , system zniszczeń hmm- obiecywany był dużo większy ale może to tylko w tej mapce jest tak słaby.
A z minusów to czołgi blokują się w dziwnych miejscach, i wpadają w Drifft - WTF
co jeszcze widzę na minus : gów...e zarządzanie żołnierzem i jego oprzyrządowanie,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować