Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Wreszcie możemy zobaczyć Garretta z nowego Thiefa w akcji

34 postów w tym temacie

Mi tam się podoba, to co widzę, z dodatkowych bajerów nie będę po prostu korzystał. Klimacik ciekawy, misje polegające na kradzieżach, jest OK. Skradanek nie ma zbyt wielu.

Ale samego Garreta to w akcji już widzieliśmy, po E3 pojawiło się sporo fragmentów rozgrywki :P Nawet po kilkanaście minut.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Ja też jestem za. Ostatnie rebooty od Square Enix w moim odczuciu nie pozostawiają wiele do życzenia, tak więc i tym razem dam im kredyt zaufania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Wygląda ślicznie, ale jak mieszanka Dishonored z Arkham Asylum, a nie Thief. Nie wspominając o tym, że Garrett siebie nie przypomina pod jakimkolwiek względem.

Miłośnikom serii z serca polecam Dark Mod:
http://www.pcgamer.com/2013/10/09/the-dark-mod-gets-standalone-release-thief-inspired-fps-now-playable-without-doom-3/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Początek spoko... ale potem... te wybuchy ta akcja... Nie da się wszystkie po cichu? Miodność tej gry polegała na tym, że było się żywym cieniem. Albo waliło każdego w łeb jak kto chciał, tyle że raczej ciężko było cokolwiek tak przejść... A tutaj jest to wymuszone niestety :(

Stary jestem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 18:43, Shinigami napisał:

Dzięki, zaraz instaluje.


Ja polecam (w sumie to sugeruję, nie polecam) Shadows of the Metal Age, o ile uda się to komukolwiek odpalić :P.

Dnia 09.10.2013 o 18:43, Shinigami napisał:

Demagol nie zwracaj uwagi na te onetowe zagrywki ;D


to takie śmieszne xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 19:02, Demagol napisał:

Ja polecam (w sumie to sugeruję, nie polecam) Shadows of the Metal Age, o ile uda się
to komukolwiek odpalić :P.


Kiedyś próbowałem, odpalić się udało, ale wysyp co jakiś czas do pulpitu skutecznie zniechęcał. Kto wie może teraz jest lepiej ;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Czy Garrett ukradnie Corvo Attano tron gatunku skradanek FPP osadzonych w klimatycznych, (tu wstaw sprytne określenie z końcówką "punkowych") światach?"

CO? Pan Redaktor chyba robi sobie jaja. Co ma kraść, jak należy do niego i nikt mu go nie odebrał?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Kiepsko to wygląda. Nie podoba mi się ten dziwny sposób skradania/poruszania jaki jest zaprezentowany w grze. Niby jest noc, ale gdzie jest jakaś ciemność? Głos Garreta słaby. Obwódka na ekranie która ma pokazywać że jesteś w cieniu doprowadza mnie do szału już po minucie patrzenia na nią. Wygląda na kolejną niezbyt dobrą grę akcji. Najpewniej będę się trzymać z daleka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Hm, jedyna szansa Thiefa to naprawdę porządnie doszlifowany element złodziejstwa i skradania się, zwłaszcza, jeśli chcą skutecznie utrudnić bardziej agresywny styl gry. Dlaczego to jedyna szansa? Bo w międzyczasie pojawił się Dishonored, który pozwalał na zabawę porównywalną do Thiefa, ale oferując też bardziej ofensywne ścieżki do zwycięstwa. Ciężko będzie to przebić, czasy się zmieniły, dzisiaj mało kogo jara wkurzanie się przed komputerem do upadłego, bo koniecznie chce się przejść ten Bardzo Ciężki Etap, żeby sobie coś udowodnić albo nie wiem co. Dzisiaj liczy się rozrywka, nie stres.

@Ryczko - obudź się. Thief nie przetrwał z różnych powodów próby czasu, w przeciwieństwie m.in. do Gothica czy Deus Exa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Seria Thief jest mi całkowicie obca, ale ten krótki filmik sprawił, że będę śledził tą grę.
Z drugiej strony może to i lepiej że nie jestem fanem poprzednich części a przygoda z nowym Złodziejem byłaby dla mnie czymś zupełnie nowym bo z tego co zdążyłem zauważyć fani poprzednich części nie patrzą na nową odsłonę zbyt przychylnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Thief był zawsze grą niszową - zgromadził wokół siebie ludzi chcących męczyć się z Bardzo Trudnymi Etapami.

I gdzie niby nie przetrwał próby czasu? Nadal to perfekcyjna skradanka i wzór dla innych produkcji z tego gatunku i nadal ma żywą społeczność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 19:47, Mercuror napisał:

@Ryczko - obudź się. Thief nie przetrwał z różnych powodów próby czasu, w przeciwieństwie
m.in. do Gothica czy Deus Exa.


Czy to jakiś żart? Thief do dziś dnia nie ma sobie równych wśród skradanek ( i nie tylko) pod względem sugestywnej atmosfery, fabuły, spójności świata, mechaniki rozgrywki czy nawet warstwy dźwiękowej. Ta gra ma status legendy porównywalny z Deus Ex czy System Shock 2.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 20:02, Demagol napisał:

Thief był zawsze grą niszową - zgromadził wokół siebie ludzi chcących męczyć się z Bardzo
Trudnymi Etapami.

Gothic też był trudną grą. I Morrowind. Obie zgromadziły wokół siebie większe społeczności - bo umożliwiały znacznie więcej niż tylko skradanie.

Dnia 09.10.2013 o 20:02, Demagol napisał:

I gdzie niby nie przetrwał próby czasu? Nadal to perfekcyjna skradanka i wzór dla innych
produkcji z tego gatunku i nadal ma żywą społeczność.

Obecność kryształy pokazującego, jak bardzo jesteśmy ukryci i kilka fajnych "ficzersów" ze skradaniem związanych nie czyni jeszcze gry wielkim wzorem dla reszty skradanek. Odnoszę wrażenie, że ludzie mają jakiś dziwny sentyment do tej gry, a jakby ją teraz uruchomili, to całe wyobrażenie bym im się zawaliło.

@Principes - bo skradanek praktycznie już nie ma, a Dishonored spokojnie konkuruje z Thiefem pod każdym względem z częściowym wykluczeniem fabuły (wątek Dauda jednak rządzi). Splinter Cell, zwłaszcza w 3 pierwszych częściach, też jest dla Thiefa solidnym konkurentem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować