Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Twórcy Watch Dogs "nie ulegają presji ze strony GTA V"

24 postów w tym temacie

A wiadomo czy w Watch Dogs będą motocykle? Tak sobie o tym pomyślałem, gdy zobaczyłem ten obrazek w newsie. Chyba na żadnym gameplayu nie widziałem motocykli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> A wiadomo czy w Watch Dogs będą motocykle? Tak sobie o tym pomyślałem, gdy zobaczyłem
> ten obrazek w newsie. Chyba na żadnym gameplayu nie widziałem motocykli.
Skoro jest na tym screenie to pewnie będą...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > A wiadomo czy w Watch Dogs będą motocykle? Tak sobie o tym pomyślałem, gdy zobaczyłem
>
> > ten obrazek w newsie. Chyba na żadnym gameplayu nie widziałem motocykli.
> Skoro jest na tym screenie to pewnie będą...

To nie jest żadna gwarancja. Już gdzieś widziałem coś na screenach, czego we właściwej grze nie znalazłem. Nie podam konkretnych przykładów, ale pamiętam, że coś takiego miało miejsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Nie powinni raczej ulegać presji, większość jest i tak pewnie po zakończeniu głównej fabuły i ogrywa GTA Online. Co do tego motocyklu to faktycznie, na screenie może sobie być, ale w grze już niekoniecznie ;). O ile pamiętam w AC III na screenie był Connor pływający w czółnie, a później się okazało, że jednak wycięli je z gry ;p.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Presji graczy PC też nie ulegają. Mówię o kosmicznych wymaganiach sprzętowych. Robią grę dla nielicznej garstki na tej platformie. Życzę im ciężkiej klapy, naiwnie - przyznaję, bo wiadomo, że zarobią krocie na konsolach, mimo, że podobno PC jest platformą wiodącą w tej grze. Straciłem wielkie zainteresowanie tą grą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 18:04, kuzyn123 napisał:

Blabla głupia nudna gadka, której po pierwszym zdaniu nie chciało mi się czytać. Czekam
na Watch Dogs F2P.

Tydzień po GTA F2P.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się, po co w ogóle odnoszą się do GTA V? Czyżby gra była po prostu słaba i nudna, a wszelkie odwołania do konkurencji są próbą usprawiedliwienia takiego stanu rzeczy? Takie newsy, jak ten powyżej budzą we mnie obawy. W takim razie trzeba będzie wstrzymać się z zakupem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Presji graczy PC też nie ulegają. Mówię o kosmicznych wymaganiach sprzętowych. Robią
> grę dla nielicznej garstki na tej platformie. Życzę im ciężkiej klapy, naiwnie - przyznaję,
> bo wiadomo, że zarobią krocie na konsolach, mimo, że podobno PC jest platformą wiodącą
> w tej grze. Straciłem wielkie zainteresowanie tą grą.

Hahah?
"Hurr, za duże wymagania!"
"Durr, nie pójdzie mi na full detalach na kompie za 2k!!"

Jest takie coś jak ustawienia graficzne, które UWAGA - można zmieniać! Niesamowite co?
Śmieję się ze wszystkich, którzy widzieli urywające dupe gameplaye i nadal wymagają żeby na wszystkich PC-tach poszło.

Tak już jest z PC - nie zagrasz teraz, to zagrasz za 2 lata taniej i przyjemniej.
Wybierasz czy chcesz naparzać po premierze na średnich czy poczekać do upgradeu PC-ta i zagrać na wysokich za jakiś czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 18:08, ACE_2005 napisał:

Zastanawiam się, po co w ogóle odnoszą się do GTA V?

Z tego samego powodu, dla którego twórcy Wiedźmina odnoszą się do Skyrima: gra jest podobna, więc twórcy muszą udowodnić, że gra jest alternatywą dla lidera rynku, a nie słabszym klonem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

@FirenEx
Po pierwsze, staraj się używać języka polskiego a nie gimbalskiego, łatwiej będzie zrozumieć o co chodzi.
Po drugie, mam nie najgorszy i nie najstarszy komputer (560ti, 8gb ramu i procek Phenom II X4 3.5GHz ) ale lubię grać w grę taką, jaką ją stworzyli twórcy i taką jaką mieli zamiar graczowi pokazać a nie w wykastrowany półprodukt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 09.10.2013 o 18:18, Cujo napisał:

Po drugie, mam nie najgorszy i nie najstarszy komputer (560ti, 8gb ramu i procek Phenom
II X4 3.5GHz ) ale lubię grać w grę taką, jaką ją stworzyli twórcy i taką jaką mieli
zamiar graczowi pokazać a nie w wykastrowany półprodukt.

A twórcy uznali, że "pełny" produkt będzie działał na takim, a nie innym sprzęcie. Deal with it.

Swoją drogą, posiadaj kilkuletni sprzęt i narzekaj na to, że gry nie chodzą na maksymalnych detalach. Rany boskie, niektórym już się w głowach poprzewracało. Jak chcesz grać w "niewykastrowany" produkt, to inwestuj więcej w PCta a nie płacz na forach, że nie pograsz na max. Ew. zmień nastawienie do gier.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądźmy szczerzy, praktycznie każda gra z otwartym światem rozgrywająca się w czasach teraźniejszych, która zawiera strzelanie, poruszanie się samochodami i innymi pojazdami, oraz inne bzdety, będzie zawsze porównywana do GTA. Jakby nie patrzeć, to właśnie GTA jest chyba najbardziej rozpoznawalną grą tego typu. Sleeping Dogs było porównywane z GTA, Watch Dogs po premierze też będzie porównywane głównie z GTA.

Do mnie seria GTA jakoś szczególnie nigdy nie przemawiała, grałem jedynie w jedynkę, dwójkę i Vice City, ale i tak pobieżnie. Watch Dogs przemawia do mnie zdecydowanie bardziej niż najnowsze GTA V, chociażby ze względu na bardziej poważny ton. Sprawia wrażenie bardziej dojrzalszej gry, podczas gdy GTA V jest przesycone satyrą, sporo rzeczy jest przejaskrawionych. A poza tym nigdy nie byłem fanem siania chaosu i bezmyślnej demolki jak to jest w GTA.

A co do wymagań, to ja się za bardzo nie przejmuję, mimo że mam dwurdzeniowe i5 w lapku (obecnie mogę odpalić praktycznie większość nowych gier na wysokich detalach w 1600x900 i 30-45 FPS). Nie sądzę żeby z tego względu nie można było gry nawet odpalić, a nie przeszkadza mi granie na niższych detalach i rozdzielczości 1280x720. A 30 FPS mi całkowicie wystarcza. Mam tylko nadzieję, że opcje graficzne będą bardzo rozbudowane i będzie można powyłączać te opcje graficzne, którymi twórcy się chwalą, że będą w next-genach - lepsza symulacja wiatru, wody, oświetlenie itp. Fajnie by było jakby wypuścili przed premierą demo, żeby tylko móc zobaczyć jak to jest z tymi wymaganiami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Watch Dogs przemawia do mnie zdecydowanie bardziej
> niż najnowsze GTA V, chociażby ze względu na bardziej poważny ton. Sprawia wrażenie bardziej
> dojrzalszej gry, podczas gdy GTA V jest przesycone satyrą, sporo rzeczy jest przejaskrawionych.
> A poza tym nigdy nie byłem fanem siania chaosu i bezmyślnej demolki jak to jest w GTA.
>
W Watch Dogs sterujemy hakerem ratujacym swiat przed zlym systemem, a w GTA V sterujemy postaciami, ktorzy lubia i chca robic to co robia, nie kryjac sie przy tym, ze nie sa "dobrymi duszkami". Do tego w grze mozemy uswiadczyc "przemiany" jednego z bohaterow(jesli tak zdecydujemy) i jestemy rozliczani z tego co zrobimy. Do tego mozna doliczyc fakt, ze kazda z glownych postaci posiada bardzo paskudne cechy charakteru, przez co gracz moze byc conajmniej zniesmaczony ich postepowaniem. Najwyrazniej blednie wykreowales sobie wizje GTA V :)

Postacie nie sa przejaskrawione(glupie okreslenie), a satyra jest idealnie wpasowana w ton gry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować