Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

FIFA 14 - recenzja

7 postów w tym temacie

Taaaak zabawa w sieci jest jeszcze lepsza gdy np grasz sobie sezony i zaliczasz zwyciestwo po zwyciestwie by w meczu o mistrzostwo gra lagowala do poziomu nie grywalnosci a w meczu pilkarze i co gorsza sedziowie wyczyniali wszystko byles tylko przegral taaak to jest szczyt tej generacji to musze przyznac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Zastawianie piłki jest zupełnie nieprzydatne? Ja wykorzystuję to co chwilę, bo to najfajniejsza rzecz jaką dodali w tej Fifie. Wreszcie można wykorzystać siłę dużych gości, a małymi też się czasem udaje wepchnąć i utrzymać piłkę. Jeżeli ktoś twierdzi, że ta funkcja jest nieprzydatna to widocznie nie nauczył się jej poprawnie używać, bo daje ona dużą przewagę nad przeciwnikiem, który tego aspektu nie opanował.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Dla mnie ta FIFA to porażka z dwóch powodów:

Grając w karierę (menedżer) przy wyszukiwaniu zawodników nie ma opcji atrybutów oraz ogólnej oceny zawodnika, co skutkuje że szukając zawodnika (jakieś dobrego którego nazwiska nie pamiętam) muszę przedzierać się przez chłam innych zawodników! To dla mnie bardzo poważny błąd, po prostu czerwona kartka dla fify.
Kafelki czytelne? Może i owszem trochę , ale poruszanie się po nich i ogólnie to porażka, ciekawe czy rozgrywka choć trochę poprawi moje odczucia....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Mam takie brzydkie podejrzenie, że recenzent jest fanem Barcelońskiej tiki-taki.
Zarówno w recenzji PESa i FIFY pojawia się zarzut/pochwała o braku rozgrywania akcji środkiem lub takiej możliwości.
Otóż nie każdy lubi gapić się przez pół godziny na klepanie piłki w środku pola (do czego niestety zmusza trochę PES), niektórzy preferują bardziej dynamiczną wersję tego sportu - ala Premier League.

W PESie zachowania goalkeeperów są chyba największym dramatem jaki widziałem w ogóle w grach piłkarskich. Bronią tak gdzieś 1/3 strzałów, szmaty które puszczają można by uznać nawet za bugi...
Co nie zmienia faktu, że w PESa i tak gra się całkiem przyjemnie, aczkolwiek pod paroma względami jest to gra z minionej epoki niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

To czy uda sie zastawic czy nie to dla mnie kwestia przypadku,jednym razem gosc przy pilce bardzo dobrze ja oslania by innym razem bez zadnego problemu przeciwnik mu ja bez pytania zabral,raz sie uda raz nie i to wcale nie zalezy od tego kto zaslania a kto probuje odebrac bo juz widzialem strasznie nie dorzecznosci jak yaya toure probowal zastawic pilke przed aronem lennonem i lennon nic sobie nie zrobil z 2 razy wiekszego i silniejszego zawodnika ZAL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować