Zaloguj się, aby obserwować  
Gram.pl

Eidos: Thief bardziej skradankowy niż Dishonored

20 postów w tym temacie

Dnia 10.10.2013 o 08:52, Mackopff napisał:

Lol, zero oryginalności, nie dość, że gra z korzeniami to jeszcze naśladuje inną grę...

"Thief nie będzie podobny do Dishonored"

OMG NAŚLADUJĄ DISHONORED

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Lol, zero oryginalności, nie dość, że gra z korzeniami to jeszcze naśladuje inną
> grę...
> "Thief nie będzie podobny do Dishonored"
>
> OMG NAŚLADUJĄ DISHONORED
I Call of Duty, przecież było wsomniane w tekście. Na stos!!11

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Łatwiej będzie zabić strażnika, to fakt. Ale czy to znaczy, że muszę to robić i gra mnie zmusi do walki i zabijania? Nope. Więc w czym problem? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

A teraz chwilę zanurzenia w starego dobrego Thiefa, wydanie I :D Nie wiem, coś tak, odnoszę wrażenie, że non stop twórcom różnych ,, skradanek" szczególnie thiefa, umyka jakiś ważny szczegół. Nie jestem w stanie powiedzieć, czy to wina grafiki, czy postępującego ,,rozwoju'''' skradania ale jednak bardziej podoba mi się to co było kiedyś, czegoś po prostu brakuje mi :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 09:53, Zdenio napisał:

Łatwiej będzie zabić strażnika, to fakt. Ale czy to znaczy, że muszę to robić i gra mnie
zmusi do walki i zabijania? Nope. Więc w czym problem? :p


Jedyny problem z tą grą to to, że nazywa się Thief. I kit z tym że jako reboot nie jest związana z poprzednimi częściami - TSZEBA CHEJCIĆ.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> Jedyny problem z tą grą to to, że nazywa się Thief. I kit z tym że jako reboot nie jest
> związana z poprzednimi częściami - TSZEBA CHEJCIĆ.
Reboot czy nie, to ma być Thief, a nie papka dla mas i ciągłe porównywanie do Dishonored.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.10.2013 o 11:40, Karanthir666 napisał:

Reboot czy nie, to ma być Thief, a nie papka dla mas i ciągłe porównywanie do Dishonored.


Właśnie potwierdziłeś to co powiedziałem. xD

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

"Jeśli jesteś agresywny jak żołnierz, zginiesz" - no ja myślę!
To w końcu ma być Thief a nie zabawa w zabijakę, który niczym Conan bierze każdą walkę na klatę.
Mam nadzieję, że faktycznie gra będzie o skradaniu się i złodziejstwie w tym całym reboocie nie zapomną jaką grę rebootują.
Trzymam kciuki i liczę, że i tym razem Eidos dowali kawał dobrej robot.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

> > Lol, zero oryginalności, nie dość, że gra z korzeniami to jeszcze naśladuje inną
> grę...
> "Thief nie będzie podobny do Dishonored"
>
> OMG NAŚLADUJĄ DISHONORED
Wiesz na tym właśnie się odpada na egzaminach 6-tych klas przy czytaniu ze zrozumieniem. Niektórzy mylą porównanie z podobieństwem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że bardzo dużo inspiracji Dishonored widać. Kółko ekwipunku, etap z burdelem, pewne mosty wyglądające jak etap z Dishonored, Focus będący połączeniem kilku mocy z Dishonored, podobny sposób budowania świata, czyli mrok i ciężar na siłę... Blep.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zaloguj się, aby obserwować