Zaloguj się, aby obserwować  
zari2

Black Mirror

25 postów w tym temacie

jeśli ktoś grał w tą gre to moze mi pomozę rozwiązać ta zagadke bo nie mam już zdrowia do tego.
chyba ze ktoś dysponuje savem w tym momencie:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

ja najpierw ułożyłem naokoło klocki a potem męczyłem się ze środkiem i jakoś wyszło nawet bez solucji którą nota bene można znaleźć na sieci ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

no dobrze, ja wiem jak to ma wyglądać tylko o to chodzi ze nie moge tych dwóch klocków zamienić!!
3 dni sie męcze i nic nie wiem jak to zrobić, zamieniam i zamieniam i nic, ciagle dwa klocki mi sie nie zgadzają

help!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Rozwiązanie jest na gamesfaq.com

poprawne ułożenie powinno wyglądać tak: http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/black_mirror_zodiac.jpg

Natomiast by ułatwić sobie układanie, można postąpić w ten sposób by układać kwadratami puzzle:
wg kolejności jak na obrazku poniżej: 4 , 3 , 2 , 1 (zielone obszary) tak by na samym końcu został kwadrat 2x2 z wonym miejscem.

Sama zamiana puzzli miejscami może odbywać się w polach 3x2 (zazn. na czerwono) bez zbytniego rozbijania całości.

Wbraz pozorom nie jest to trudne.

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

widze zę bardzo sie postarałeś ale troche tego nie czaje, jakbyś mógł napisać na gg i wytłuamczyc mi mój numer to 1789499

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobrze, teraz wystarczy być ostatnie puzle układał w kwadracie 3x2 (czerwony) i na odpowiednich miejscach ułożył znak ryb (zaznaczony na zielono).

Działaj jedynie w czerwonyk wkwadracie 3x2 nie przesuwając innych puzzli poza, a układanka się ułoży.

ps. link http://db.gamefaqs.com/computer/doswin/file/black_mirror_zodiac.jpg jest zabezpieczony przed hot-linkowaniem, ale wystarczy go skopiować i wkleić do nowej zakładki w przegladarce.

Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Stoje w miejscu. Jest taki motyw że muszę pójść do księdza i spytać go gdzie są zwłoki Lothara Gordona. Wiem, że trzeba kikla razy do niego chodzić ale już byłem ze 20 razy i nic. jkby sie cos zacięło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 10.11.2006 o 19:49, Guybrush napisał:

Stoje w miejscu. Jest taki motyw że muszę pójść do księdza i spytać go gdzie są zwłoki Lothara
Gordona. Wiem, że trzeba kikla razy do niego chodzić ale już byłem ze 20 razy i nic. jkby sie
cos zacięło


Może sprawdź solucję, am powinno pisać. Jeśli dobrze pamiętam, też się ztym męczyłem.
A tak w ogóle, czy ten temat musi być interaktywnym poradnikiem, a nie tematem ogólnym???
Bo tak to chyba nie ma tematu o tej grze. Poprawcie mnie, jeśli się mylę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 10:24, rafekx 12 napisał:

Czy ktoś wie czy da sie tą gre uruchomić w rozdzielczości wyżej niż 800x600??


Gra domyślnie w takiej rozdzielczości pracuje - nie można tego zmienić.
W czym problem, jeśli mogę spytać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 13:24, Principes napisał:

> Czy ktoś wie czy da sie tą gre uruchomić w rozdzielczości wyżej niż 800x600??

Gra domyślnie w takiej rozdzielczości pracuje - nie można tego zmienić.
W czym problem, jeśli mogę spytać?


Ano w tym że połowy ekranu nie widze...:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 19:09, rafekx 12 napisał:

Ano w tym że połowy ekranu nie widze...:(


Mam rozumieć, że gra wyświetlana jest niejako "w okienku", czy tak? Z czarnymi pasami wokół? Przyznam się, że takie rozwiązanie osbiście lubię ze względu na ostrość obrazu (choć 640x480 jest już zdecydowanie za małe).
Można to jednak zmienić w sterownikach karty graf.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dnia 19.01.2009 o 21:32, Principes napisał:

> Ano w tym że połowy ekranu nie widze...:(

Mam rozumieć, że gra wyświetlana jest niejako "w okienku", czy tak? Z czarnymi pasami
wokół? Przyznam się, że takie rozwiązanie osbiście lubię ze względu na ostrość obrazu
(choć 640x480 jest już zdecydowanie za małe).
Można to jednak zmienić w sterownikach karty graf.


Nie chodzi mi o to,że połowa ekranu jest niewidoczna-jak by jej nie było:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!


Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.


Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować